23 TEMMUZ İSTANBUL ALTILI TAHMİN

1-AYAK: M.KAYA ERKKUL Adına düzenlenen günün ilk ayağında Kalitesi ile bu gruptan ayrı tutmama rağmen istikrarsız yarışları nedeni ile 3-MİTİCO öne çıksada denk güçlerin mücadelesinde birinciyi kestirmek zor hepsi demek mantıklı gibi.

2-AYAK: G-3’de Koştuğu 2000m Mesafedeki ilk yarışında parlak birincilik elde eden 4-HAKEEM sertleşen rakiplerine rağmen kolay ve dereceli kazandığı yarışı sonrasında buradada kazanmasını beklediğim isimdir ilk BANKOM.

3-AYAK: Start aldığı 1600m çim pistte YILDIRIMBEY gibi sınıf bir safkanı geride bırakan 2-MY DEAR SON Dahada başarılı koştuğu kum pistte kısalan mesafe avantajı ile birincilik serisine bir yenisini eklemesini bekliyorum ikinci BANKOM.

4-AYAK: Koştuğu ilk yarışından sonra kısa bir süre geri alınan 1-NEW STAR Çalışmalarında U.POLAT ile dereceli işlerle hazırlandığı koşuda Favorim.Tay yarışı olduğundan eksik koşması durumunda ES ES RUNNER ile anneden kardeş ve eküri avantajı bulunan 8-LIGHT MY FIRE en ciddi rakibi.İdmanlarında iyi işlere imnza atan 3-BLAZE OF GLORY ihmale gelmez 4-CALYPSO SEA ve 6-GASTEMENA önereceğim son isim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar