Ana Sayfa / Tahminler / 23 TEMMUZ İSTANBUL ALTILI TAHMİN

23 TEMMUZ İSTANBUL ALTILI TAHMİN

1-AYAK: M.KAYA ERKKUL Adına düzenlenen günün ilk ayağında Kalitesi ile bu gruptan ayrı tutmama rağmen istikrarsız yarışları nedeni ile 3-MİTİCO öne çıksada denk güçlerin mücadelesinde birinciyi kestirmek zor hepsi demek mantıklı gibi.

2-AYAK: G-3'de Koştuğu 2000m Mesafedeki ilk yarışında parlak birincilik elde eden 4-HAKEEM sertleşen rakiplerine rağmen kolay ve dereceli kazandığı yarışı sonrasında buradada kazanmasını beklediğim isimdir ilk BANKOM.

3-AYAK: Start aldığı 1600m çim pistte YILDIRIMBEY gibi sınıf bir safkanı geride bırakan 2-MY DEAR SON Dahada başarılı koştuğu kum pistte kısalan mesafe avantajı ile birincilik serisine bir yenisini eklemesini bekliyorum ikinci BANKOM.

4-AYAK: Koştuğu ilk yarışından sonra kısa bir süre geri alınan 1-NEW STAR Çalışmalarında U.POLAT ile dereceli işlerle hazırlandığı koşuda Favorim.Tay yarışı olduğundan eksik koşması durumunda ES ES RUNNER ile anneden kardeş ve eküri avantajı bulunan 8-LIGHT MY FIRE en ciddi rakibi.İdmanlarında iyi işlere imnza atan 3-BLAZE OF GLORY ihmale gelmez 4-CALYPSO SEA ve 6-GASTEMENA önereceğim son isim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: NICOMEDIA

Avatar