Ana Sayfa / Tahminler / 23 TEMMUZ 2018 PAZARTESİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ETC)

23 TEMMUZ 2018 PAZARTESİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ETC)

23 Temmuz 2018 Pazartesi KOCAELİ tahmin ve yorumlarımı siz yarış severlerimizin huzuruna sunar, şansı bol, ikbali daim bir hafta dilerim.

1.AYAK: 2 Temmuz tarihli KOCAELİ 1900 KUM sınavında, 58 kg sıklette ve Erhan YAVUZ idaresinde tabelanın 4.sırasında yer bulan, 16 Temmuz tarihli BURSA 2000 KUM sınavında, ÇETİN TAŞ idaresinde 2.lik elde eden ve 3.lük elde eden rakibi BAŞKAYNAK’a uzak ara fark atan YOLBULAN ilk tercihimdir. Yukarıda sözü edilen 2 Temmuz tarihli KOCAELİ 1900 KUM koşusunu lider tamamlayan BAŞKAYNAK’ın bu koşuda sıkleti 54 kg idi. Fakat bir sonraki koşu olan yukarıda bahsettiğim 16 Temmuz tarihli BURSA 2000 KUM koşusunda sıkleti 60 kg iken YOL BULAN’dan epeyce fark yedi. Şimdi bu mukayese bazında demek istediğim şudur. YOL BULAN bu koşuda BAŞKAYNAK’tan daha üstün durumda görünmektedir. Dolayısıyla ilk tercihimi YOL BULAN’dan yana kullanacağım. İkinci tercihimi ise bu defa TOKAÇOĞLU idaresinde izleyeceğimiz BAŞKAYNAK’tan, üçüncü tercihimi ise 2 Temmuz tarihli KOCAELİ 1900 KUM koşusu ile 9 Temmuz tarihli KOCAELİ 1800 KUM koşusunda, 2.likleri ile ön plana çıkan YEDİKARANFİL’den yana kullanacağım. Mustafa ÇİÇEK idaresinde daha etkili bir performans beklediğim bu ismi de YOL BULAN’ın ve BAŞKAYNAK’ın yanında öneriyorum.

2.AYAK:
KOCAELİ KUM pistteki tüm sınavlarını tabelada tamamlayan, Caner KARADEMİR idaresinde izleyeceğimiz ZUMRE ve Mehmet KAYA idaresinde koşuya katılacak olan, İzmir KUM tecrübesi hakkında olumlu izlenimler de edindiğim CHAMPION LADY bu koşuda birlikte tercihleyeceğim isimlerdir.

3.AYAK:
28 Mayıs tarihli BURSA 1900 KUM koşusunda 1.lik elde eden MALAKKA’yı bu defa Özcan YILDIRIM idaresinde tercihleyeceğim. EZİNEGELİNİ ise 7 Temmuz tarihli ANKARA 2000 KUM koşusunda kalite rakiplerin gerisinde elde ettiği parlak tabela derecesi yanısıra, geçmiş yarışları nezdinde tercihleyeceğim ikinci isim olacaktır.

4.AYAK:
15 Mayıs tarihli Kocaeli 1400 KUM pistte kalitesiyle bilinen AYTEMİZ’in az farkla gerisinde 2.lik elde eden ve 1.24.71 ile çok tuttuğum DUKE OF ISTANBUL ve son koşusunu önemsemediğim, Mehmet KAYA idaresinde katıldığı 9 Haziran tarihli ANKARA 1300 KUM sınavında elde ettiği liderlikle dikkat çeken GOLD FOOT yine Mehmet KAYA idaresinde tercihleyeceğim isimler olup, Mustafa ÇİÇEK idaresinde koşuya katılacak olan ve 4 Şubat tarihinden bu yana hiç tabela dışı kalmayan İLKAAN bu koşuda üçüncü tercihleyeceğim isimdir.

5.AYAK:
Katıldığı son koşusunda elde ettiği dereceyi önemsemediğim ve performansına binaen kolay kolay tabela dışı kalmayan Mustafa ÇİÇEK idaresinde koşacak olan IMMORTAL LIFE birinci tercihim olup, özellikle BURSA KUM pistinde parlak dereceler ve bitiriş süreleri ile göz kamaştıran SUPERSTAR LADY de Sadettin BOYRAZ idaresinde boş geçmeyeceğim isimlerden ikincisidir.

6.AYAK:
Bu koşunun, 9 Temmuz tarihinde katıldığı ilk KUM koşusu olan KOCAELİ 1900 KUM koşusunda, daha en başta, 2.05.81 bitiriş süresi elde eden ve KOCAELİ 1900 KUM mesafesinde son birkaç aylık zamanda, grubunun en iyi bitiriş süresine sahip olan RINALDO lehine sonuçlanacağını düşünüyorum.

1.AYAK: 4 – 7 – 9
2.AYAK: 3 – 10
3.AYAK: 2 – 3
4.AYAK: 2 – 3 – 4
5.AYAK: 3 – 4
6.AYAK: 5

TUTAR: 5.04 TL

Bol şanslar.

Hakkında ETC

ETC
İstanbul'da ikamet ediyorum. 33 yaşında ve bekarım. Yarış sever dostlarımıza yol gösterebilmek için aranızdayım

11 yorum

 1. Kocaeli
  1.ayak Bence Surprize Gebe Bir Koşu Bu Yuzden Hepsi Diyorum
  2.ayak ben bu ayaği da Hepsi Yapacam
  3.ayak 5,4,2,1,9
  4.ayak 4 ILKAAN BANKO
  5.ayak 2 CRICOOR BANKO
  6.ayak 1 VIHIGHPE BANKO

 2. PINARBASILI

  Bol şanslar hocam.

 3. Tebrikler ETC günün en karlı kuponu :)

 4. ETC

  teşekkür ederim Adminim. esasında misli de düşünülebilecek bir kupondu ama ne olur ne olmaz diye eklemeler yapmıştım.

 5. ETC

  Teşekkür ederim Adminim, darısı hepimize kat be kat fazlasıyla olsun.. Yarın da iddialı sayılırım. Altından girdim sütünden çıktım bültenin :) umarım bir şeyler yapabilmiş oluruz, umarım yol gösterici olruuz

 6. kardeş inanılmaz başarılı yorumlamışsın.tebrikler.

  • ETC

   teşekkür ederim ömer cenk dostum. maksat yol gösterici olmak, ondan da ziyade bu güzel ortamın büyüsüne pozitif yönde katkımız varsa ne mutlu bizlere..

 7. Adrian

  Süper kupon oldu ETC, 5 liraya içerde, harikasın

  • ETC

   teşekkür ederim Adrian dostum.. dün şansımız yaver gitti bakalım umarım bugün de öyle olur. hepimizin işi rast gitsin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir