Ana Sayfa / Tahminler / 23 TEMMUZ 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

23 TEMMUZ 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Vasat safkanların mücadelesinde 2000 metre bir çoğunun sonlarda dökülmesine sebep olacak gibi duruyor. Son düzlükte ayakta kalması muhtamel (5) numaralı ASİL EFE ve (8) DONG FENG ilk ikide şans tanıyacağım safkanlar olacak. (1) STAR BABA ve (3)  CUPIDS ARROW sonraki ihtimallerim olup (4) numaralı BAŞ BELA Süpriz şansı olan safkan.

2.ayak: Kalitesini bildiğim ancak bir takım sorunları olan safkanların olduğu yarışı her sonuca açık görüyorum. Üst sınıf (4) AYZA ismini Süpriz kokusu aldığınız her ayakta yazmanızı tavsiye ederim sorunları bitikten sonra patlama yapabilecek bir safkan. Yine grubun üzerinde kalitesi olan (5) ALTIN BEŞİK ve (9) BRAVE APTE yarışlarını takip etmekte fayda var (7) MY BABOŞ - (1) CANŞEN ve (2) WINTER GALOP daha sonra şans vereceğim isimler

3.ayak: Sevdiği piste kavuşan (5) DEMİR TURBO ve (2) ALTIN ONUR arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğini düşünüyorum.

4.ayak: Kapalı kutu (7) LIYA nın günün süprizi için piste çıktığına inanıyorum. Kum performansını takip etmekte fayda var öncesinde (5) SABUNCU HAN.

5.ayak: (1) BEYYAZAR ve (6) SUR ŞAHİNİ arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

6.ayak: Birbirine yakın safkanların mücadelesini süprize açık görüyorum. Sıralamam şablonda olacak bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5-8-1-3-4

2.ayak: 4-5-9-7-1-2

3.ayak: 5-2

4.ayak: 5-7

5.ayak: 1-6

6.ayak: 4-8-11-7-9

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

ETC
Üye
ETC

Şansın bol, ikbalin daim olsun Bombacı dostum

ayhan şen
Ziyaretçi
ayhan şen

Bence 4 ayakta ketme ile lex tallıonısın bu grubu geçecektiri.ilk yarışı super atın ikinci yarışında istanbulda kv8 koştu

PINARBASILI
Üye
PINARBASILI

Bol şanslar.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.