23 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1. Koşu : Özcan’ın binmemesi garip olmuş gerçi ama yine de HAZELEYES (7) favori. Son yarışında 1900 m koşuda son metrelerde dışarıya doğru sapıp zaman kaybedince 2. olan BUMERANG (5), maiden’dan yeni çıkmış olsada gayet iyi durumda olan BELENUS (4), Özcan ile KARMA FELSEFESİ (8), son yarışında sonlara kadar direnip 2. kalan FARA FERN (4), son yarışını kazanan GÜZİDE ZEYNEBİM (1) ve Ankara sezonunda çim pistte KV8 / 7 koşular koşmuş olan anneden ROYAL ABJAR temsilcisi ALLORA (2) süpriz yapabilir.

2. Koşu : Zor bir yarış olabilir, yükselen formu ile UÇAN FİL (5) favori. Son yarış derecesi gayet iyi olan KLAUS (3), artan formu ile OSMAN BABA (7), son yarışta son metreleri binicisi bıraktığı için kendi halinde tamamlayıp 4. olan bu sefer DB takılan KARADERVİŞ (1), sulu pistte kazanan KENT MARAŞ (8) ve Kurtellerin SCARY GHOST (4) ekledim.

3. Koşu : Mesafe sorun yaratır mı bilmiyorum ama bu tarz koşularda yüksek ihtimal 1. atlar kazanıyor, buna güvenerek BITCOIN (1) tek yazıyorum. Yıkmak isteyenler COOGER (2) ve mesafede 5 kez kazanan HAS YAĞIZ (4) ekleyebilir.

4. Koşu : Uzun mesafeye ilk kez çıksada mesafenin uzaması lehine gözüken OĞUZBOYLU (3) kazanmasını beklediğim isimdir.

5. Koşu : Urfa’dan gelen TUBAN KAMA (4) binicisi yol bulma sorunu yaşamaz ise kazanmasını beklediğim isimdir.

6. Koşu : İyi hazırlanan UMUTÇİÇEĞİ (4) favori olsada karışmaya aday koşuda rakipleri şablonumdaki gibidir.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 7-5-4-8-6-1-2
2.Ayak : 5-3-7-1-8-4
3.Ayak : 1
4.Ayak : 3
5.Ayak : 4
6.Ayak : 4-10-7-3-6-9-8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
Engin Ineç
Ziyaretçi
Engin Ineç

Bol şanslar 🙏🙏🙏

admin
Yönetici
admin

Hoşgeldin üstad. Geçmiş olsun tekrardan. Bol şanslar.