Ana Sayfa / Tahminler / 23 OCAK 2016 CUMARTESI İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

23 OCAK 2016 CUMARTESI İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

1.AYAK : Kaba kumun başarılı kısraklarından COCONUT'un tayı olan ilk yarısındaki başarılı ikinciliğinden sonra 1.50 ganyanının çok büyük favori olarak koştuğu yarışı hayal kırıklığı ile sonuçlansada bu yarışa sıkı işlerle hazırlanan 1000/1.01 son galobuyla (1)DESERT LİON Büyük favorimdir.En yakın rakibi Güzide kısrak LOVELY DOYOUN'un gelecekte güzel günler vaat eden safkanı son 600/35.2 400/23.2 kısa işleri ile (10)VICTORY IS OURS favorinin yakın rakibidir. Bu iki tay küçük kuponlar için yeterli olabilir.fakat Ilk ayağı sıkı tutmak için son başarılı yarışları ve iyi idman durumu ile (4)KAPTAN AMCA, (3)KALİNGRAD, Caramel'in yetenekli tayı (5)KUBANGO, tabelayı tamamlarken fazla sıkıştırılmadan koşturulan ve bu yarışa ciddi hazırlanan (6)MAHİRBEY, Perşembe sprintinde 34.7-22.8 gibi harika dereceyi 61 kiloluk aprantiyle yapan (8)OTTOMAN SWORD sırasıyla yazılması gerekenlerdir.geriye kalan 2 tayı yazarak bu yarış güzel sıcak bir çay ile rahat seyredilir..

2.AYAK : Bugüne kadar bir yavrusu Hariç (Acaralp) oda erken sakatlanmasından ötürü hiç kötü bir yavru vermemiş olan ve yarış yaşamlarında hep üst taraflarda yer alan yavrular veren ünlü aygır ALL MOST'un CAŞ'tan olma yetenekli tayı geçirdiği ufak bir rahatsızlıktan sonra 6ay kadar geri alınıp Sabırla tam kenterlerle hazırlanan ve gördüğü yarıştan sonra perşembe yaptığı sprintinde dikkatimi çeken (7)ASLAN PARÇASI koşuya ağırlığını koyup kazanabilir.Küçük kuponlar için alternatif banko olarak oynanabilir. Bu tayın beklediğimden kötü koşması halinde sırasıyla 3,6,1,9,11,5 Numaralı safkanlar devreye girecektir.

3.AYAK : Kurtel ekürisine ait olan ve gelecekte çok şey vadettiği düşünülürken erken sayılabilecek bir dönemde GRUP 1 HATAY KOŞUSUNDA koşturulduktan sonra 2 yarış gören ve son koşusunda sentetik pistte ilk yarışını koşturulduktan sonra istenilen kıvama geldiğini düşündüğüm ve son galobunda 1000/1.08 400/26.5 gibi ingilizvari derecelerle idmanda boy gösteren takibimdeki safkan (4)BUDAKHAN D.Yıldız nezaretinde kazanabilir.Alternatif BANKOMDUR.En yakın rakipleri start aldığı son 11 koşusunda 9 defa startta kalmasına rağmen 4birincilik 1ikincilik ve 2üçüncülük elde ederek istikrar abidesi olan iyi hazırlıklarıyla (3)BARCELONA,istikrarlı yarışlarından sonra formunu en üst seviyeye taşıyan (1)KARACABEY ASLANI ve son yarışında tabela dibinde bitirerek tatminkâr Görüntüsü ile not ettiğim (6)DESTİÇAĞ arasında çok zevkli bir mücadele olacak.koşunun muhtemel favorilerinden (7)KOVADA istemesemde dileyen kuponlarına ekleyebilir.

4.AYAK : yaklaşık iki aylık aradan sonra yarış gösterilirken hiç sıkmayan ve bu yarışına iyi hazırlanan (2)GAZEVAN ve artan formuyla iyi Yarışlar koşmaya başlayan (3)DERİN SULTAN arasındaki sıkı mücadele birinciyi belirleyecektir.Bir süre takibimde üst sıralarda dolaşırken ortadan kaybolan Kısa bir süre geriye alınan ve perşembe günkü sprintinde (600/39-400/26.4) göz kamaştıran Berksoy'un güzel eşkalli tayı (9)METHIYE SULTAN günün bombasına adayımdır.

5.AYAK : Bugüne kadar ilk defa maiden yarış koşacak olmasına rağmen müzmin maiden adaylarının arasından sıyrılıp gerçek değerine yavaş yavaş kavuşacağını düşündüğüm daha önce sürekli Kv ve grup yarışları koşarak merdivenleri bir bir çıkması gerekirken 5er 5er atlatılmaya çalışıp sonra böyle olmayacağını farkeden sahiplerinin üstün ileri görüş yeteneğiyle önce maidenden çıkması gerektiğinin farkına varmalarıyla bugünkü yarışa kaydettirilen (11)WHITE HART LİNE yetenekli jokeyi D.YIlDIZ'ın enteresan bir hata yapmaması halinde koşuyu kazanması en olağan netice olup GÜNÜN BANKOSUDUR..Tek Hakkını başka ayakta kullandım arkadaş diyenler varsa eğer GELECEK VAAT EDEN pedigrisiyle Israrla (3)GERGERLİ BURHAN ve (5)GRAN EMPORİUM yazmalarını hatta yanınada (1)DRUMMER eklemelerini tavsiye edebilirim.

6.AYAK : Son yarışını kazanırken göz kamaştıran ve bu yarışa rüzgârla yarışır gibi derecelerle hazırlanan (13)PAİX yine aynı aprantiyle kazanabilir.Koştuğu ilk günden beri gördüğüm heryerde yazmaya gayret ettiğim ama sadece bir defa kazanan o günde bana 27,85lik ganyanıyla günün tek süprizi olarak 9.472tl Kazandıran MAVI SEMA'nın güzide kısraklarından (16)AĞAEFENDİ iyi hazırlıklarıyla verdiği kısa araya rağmen birinciliği zorlayabilir.Yine son yarışını bu mesafede kazanırken bu gruba göre çok iyi derece gerçekleştiren (15)WON CALM ve aynı yarışta U.Polatla ikinci olurken58.5kg ile Koşan bu yarışa 54kg ve Ö.Yıldırm ile katılacak olan (10)GASPERİNİ günün son ayağı için yeterli olabilir.(8)BİOTIC, (3)VEFAKÂR ve (11)PARLERA süpriz yapmaya en yakın görünen safkanlardır.

Altılı

1,10 / 4,3,5,6,8

7     / 3,6,1,9,11,5

4,1,6,3

2,3

11-WHITE HART LİNE banko

13,16,15,10

normal Şablon 3.84 TL - 2.ayakta tek ile 13.44TL

tamamı 93 TL bütçeniz ölçülerinde takdirinize bırakıyorum

Herkese bol şanslar dilerim...

 

Hakkında ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.

58 yorum

 1. gerçekten güzel kurgu olmuş,,yorumlarda etkileyici.11-WHITE HART LİNE geçilmez.ilk ayak ve son ayakta yıkılmaz.ama at yarışı bir yerde illaki arıza yapacaklar.1.ayak 5.ayak,,son ayak aynen aldım becerebilirsim iki tek daha bulup üç ayagı kapatacagım.emeginiz takdire şayen,,teşekür ederim

 2. 1.AYAK:Bu ayakta ben bomba bekliyorum ben kendim hepsi yaptım ama tek atmak isteyenler 1numaralı DESERT LİON tek atabilir.
  2.AYAK:1 Nolu SEVİMLİ ilk atım çok formda yarışı alabilir.Sonlarda güçlü gelen 9 nolu TULUYHAN ve sırasıyla 7 nolu ASLANPARÇASI,11 nolu ÖĞÜNSEL ,4 nolu ZAL ve 8 nolu KOÇALİ
  3.AYAK:Uzun mesafeye yatkın olacağanı düşündüğüm 6 nolu DESTİÇAĞ banko atım.
  4.AYAK:Ben bu ayaktan çıkamadım hepsi diyorum
  5.AYAK:11 Numaralı WHITE HART LANE isimli safkan bu grubun üstünde bir safkan beyaz bayrak ayna yapar diyorum ve ikinci banko olarak sizlere öneriyorum.
  6.AYAK:12 nolu CANIS MAJORİS , 13 nolu PAIX , 15 nolu WON CALM ,10 nolu GASPERİNİ az hata yapan yarışı alır bol sanş

  1.ayak:HEPSİ
  2.ayak:1,9,7,11,4,8
  3.ayak:6 TEK
  4.ayak:HEPSİ
  5.ayak:11 TEK
  6.ayak:12,13,15,10

  • Bol şanslar diliyorum.genel olarak aynı dusuncedeymisiz,sadece DESTICAĞ tek atmak riskli ama çok güveniyorsaniz iyi tercih olmuş..

 3. Emegineze saglkk guzel yorumlarr

 4. Güzel çalışma olmuş. Emeğine sağlık, bol şanslar Ertan..

  • Baya uğraştım akşam george thomas kardeşim.Umarım faydalı olur bu kadar uğraş sonunda bişeyler yapabiliriz. Bence yoneticimiz de yorum yapsın,senden de yorum bekliyoruz artık zamanın olursa. hep beraber el birliğiyle bulalım bugün yine.. Bol şanslar hepimize..

 5. Admin bugün ciddi anlamda bekliyorum tahminlerini. İçimde bir ses bugün altılı bulacağını söylüyor. Faydalanmak isterim.

 6. Ertan bey cok guzel yorumlamişsin emek harcamişsiniz. Umarim yazdiginiz gibi gelir. Bol şanslar.

  • Teşekkürler Bombacı senide tebrik ediyorum dünkü harika oyunun için.takipçilerin çok haberin olsun.birde mustafa bey var oda iyi analizci.Harikasınız

 7. Bugün birseyler paylaşmaya çalışacağım. .

 8. emeğine sağlık ertanbey.bugün hemen hemen aynı tahminleri yapmışız.aklın yolu bir :) ilk ayakta 1-desert lıon bana idman pisti programında gördüğüm kadarıyla bir yarış daha görse iyi olacakmış gibi geldi.ama büyük favori verdiğin için okadar at yazmışken kuponuma ekleyeceğim.ama sana da 7-my name legend a dikkat diyorum.bir de 3.ayakta 4-budakhan benim de takibimde.fakat 2000 m uzun gelecek diye düşünüyorum.

  • Evet cihan bey bende merakla bekliyorum BUDAKHANı bakalım nasıl koşacak. Kafada çok at yaziyorsaniz mutlaka desert Lion eklenir ama yazmassaniz da saygı duyuyorum tercihlerinize..

 9. Admin tahmin bekliyoruz

 10. Öncelikle herkese bol kazançlı günler….

  Uzun süredir takip ettiğim bir site ve herkes gerçekten çok başarılı…. Ben bugün ilk defa tahminde bulunacağım.
  Umarım faydalı olurum…

  1.ayak: Bölünen maiden da ilk şanslı atım mesafenin uzamasıyla şansının artacağını düşündüğüm 6 numaralı Mahir Bey. Güzel çalışmalarıyla 1 numaralı Desert Lion. Sonlarda etkili sprinti ile büyük bir sürprize imza atacağını düşündüğüm 7 numaralı My Name legend ve aprantisinin yarış içerisinde hata yapmadığı takdirde 3 numaralı Kalingrad ve 10 numaralı Vıctory Is Ours bu ayak için yeterli olacaktır. Bu ayağa mümkün olduğunca çok at yazmalı…

  2.Ayak: 2 yarışdır tek atıp ısrarla takibimde olan binicilerini yarış içinde hep zorlayan 1 numaralı Sevimli. Mesafeye yatkın ve formda jokey Özcan Yıldırım tercihli 9 numaralı Tuluyhan sonlarda ki etkili sprinti ile yarışı kazanabilir.Bu iki at zor ve fazla atın koştuğu yarışta kuponları rahatlatabilir. Sırasıyla 8 numaralı Koçali, 7 numaralı Aslanparçası ve 13 numaralı Ranya değerlendirilebilir.

  3. Ayak: Mesafeye neredeyse tüm atların ilk defa çıkacağını belirterek sırasıyla 1 numaralı Karacabeyaslanı, 3 numaralı Barcelona 6 numaralı Destiçağ ve Hatay koşusu koşan ! 4 numaralı Budakhan. Süprizde 8 numaralı Kulutlu.

  4.Ayak: 6 numaralı Tahrirli Sentetik pistteki ilk yarışında koşuya adapte olmakta zorlanıp yarış içerisinde önü kapanmasına rağmen tabelada kendine yer buldu.Bu yarış için yaptığı hazırlıkları ve kendisini tanıyan binicisi bankomdur. Rakip arayanlar ise 2 numaralı Gazevan ve 3 numaralı Derin Sultan rakipleridir.

  5. Ayak: 60 handikap puanı ile ilk defa maiden koşacak olan 11 numaralı White Hart Line günün ikinci bankosudur.Rakip arayanlar ise 1 numaralı Drummer ve 6 numaralı Green Marble yeterlidir.

  6.ayak: Günün son ayağı oldukça zevkli geçecektir. Ben sırasıyla 12 numaralı Canıs Majorıs, 13 numaralı Paıx, 15 numaralı Won Calm, 10 numaralı Gasperini, 4 numaralı Mizzen Of Turkey, 1 numaralı WHO Is That Chick ve 14 numaralı Gözüm Kaldı arasında güzel bir yarış izleyeceğimizi düşünüyorum.

  Herkese bol şanslar.Umarım faydalı olabilirim. Saygılarımla.

  Altılı Şablonum:

  1.ayak: 6-1-7-3-10
  2.ayak: 1-9 // 8-7-13
  3.ayak: 1-3-6-4-8
  4.ayak: 6 / 2-3
  5.ayak: 11 / 1-6
  6.ayak: 12-13-15-10-4-1-14

  Bol Şanslar….

  • Her yorum faydalıdır Şener bey. Bol şanslar.

  • Şener bey güzel analiz ve çalışma olmuş Teşekkürler her fikir ayrı bir değer ayrı bir renktir.bol şanslar diliyorum hepimize

 11. koray

  1. Ayak: 8-10-5-3
  2. Ayak: 7-8-4
  3. Ayak: 3-4-9
  4. Ayak: 2-3-6
  5. Ayak: 7-11
  6. Ayak: 7 Beyaz bulut

  Bol şanslar…

  • Koray bey güzel altili olmuş fakat son ayak bizi şaşırtan bir tek olmuş.neden tercih ettiğinizi yazabilirseniz bende alternatif kuponumda yer vermek isterim.bol şanslar diliyorum

  • koray

   Şöyle söyleyim mesafe tecrübesi, ş4 ş5 k. Vade koşu galibiyetleri, baba ve anne tarafından sentetik kumu sevmesi, sahibi değiştikten sonra güzel bir 4. Lük alması ve gazi 1. Ve 2. Liği bulunan bir jokeyin üzerinde olması benim banko tercihim oldu. Takibimdeydi bugün kazanır diye düşünüyorum ertan bey. Tabi sonuçta yarış bu ne olur belli olmaz.

 12. 1.AYAK:10-3-6
  2.AYAK:3-5-7
  3.AYAK:3/7
  4.AYAK:2-3-9
  5.AYAK:11
  6.AYAK:13-15

  HERKESE BOL ŞANSLAR…

  • Bol şanslar yiğit bey..bugün katılım çok harika bir gün olacak inşallah..

 13. çok güzel yorumlar ve analizler gelmiş bugün fazla atların son yarışlarını izleme imkanım olmadı sadece dikkat edilmesi gereken bir kaç at yazayım

  ilk ayak 1 numara son yarısında büyük favori idi ara vermiş olmasına rağmen o kosusunu görmezden gelerek bir sans daha verilebilir
  ikinci ayak kendim sevimli ve ranya yazdım sevimli normalde yeter artık diyerek kazanması gerekir ranya’yı sadece son 4 yarısı kaldığı için yazdım bazen böyle son yarışları olan ata bir anda sihirli değnek !! değiyor sıfırlardan sonra uzak çekiyor sonra 20 yarış yine kayboluyorlar
  üçüncü ayak budakhan hatay kosusu kosmus mus ;) iyide ne etmiş o koşuda !! 26,30 ganyanla 9, olmuş sonra !! sonra 3,12,8, olmuş koştuğu koşularda ben yazmam yazanada niçin yazıyorsun demem ama bana göre 1 numara aslanlar gibi koşar ve dökülenleri toplayarak rahat bir birincilik kazanır
  dördüncü ayakta tek yazmayanlar tahrirliyi mutlaka yazsınlar
  besinci ayak gözünüzü kapatın ve 11/7 ikiliyi bekleyin 60 handikap puanla maiden kosan fazla at göremeyiz 7 numara son kosusunda da söyledim ılgazhan hatrına yazarım hele de uzun mesafelerde asla ıskalamam
  son ayak 15 at koşuyor hangisini tek yazsanız kimse size niçin bunu tek yazdın diyemez kendim 6 numara bahather’i tek yazdım, niçin yazdım bende bilmiyorum ;) bir kosu öncesinde hafızaya almıştım ve ilk gördüğüm yerde tek yazacağım demiştim,,,,, son ayağa çok at yazacak olanlar değerlendirsin ve yeri varsa yazsınlar belli mi olur sadettin poyraza rağmen çift haneli ganyanla gelebilir ;)

  • üçüncü ayak budakhan hatay kosusu kosmus mus ;) iyide ne etmiş o koşuda !! 26,30 ganyanla 9, olmuş sonra !! sonra 3,12,8, olmuş koştuğu koşularda

   Dostum yukarıdaki yorumuna istinaden o koşuda koşup 8.olan (16.80 ganyan ile) Derbişah şuan 1.05 e koşuya ve sende kuponuna tek atıyorsun…! unutma bunu !!! gelir- gelmez o ayrı bir durum ama bu şekilde alaycı konuşmak yerine daha güzel bir üslup kullanabilirsin..

  • biraz relax ol güzel kardeşim ;) orda tebessüm amaçlı yazıyoruz dikkat edersen eklemeye ” kendim yazmam ama yazana da niçin yazdın demem” demişim bu at yarısıdır hiç belli olmaz ve at atı her zaman geçer , benim orda vurgulamak istediğim bak altta ertanbey çok güzel açıklamış o koşuda söyle faul yedi böyle oldu diyerek yani koşuda kazanıra gittiği için vurgulamış yoksa sadece hatay kosusu kostu diye bir at yazılmaz, o zaman her yıl gazi kosan atları sonraki koşularında yazalım sırf gazi koştuğu için ;) bu oyunu zevk almak için stres atmak için oynayacaksın eger önceki yorumlarımıda okumuş olsaydın orda alay etme amaçlı olmadığını sadece tebessüm amaçlı olduğunu anlardınız neyse yanlış anlamanıza neden olduğum için ayrıca hakkınızı helal edin herkesin yazdığı gelsin ne diyek ;)

  • Ben ne demek istediğini anladigim için bişey yazmadim mustafa bey.sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş.bu arada fena kosmadi BUDAKHAN; ))) 5cilik te iyidir.bir sonraki orta mesafeli yarışta affetmez gibime geliyor :))

  • Mustafa bey harika yorumlar yapmışsınız yine.yalnız BUDAKHANı’ın Hatay koşusunu izlemenizi tavsiye ederim.startla birlikte araya alınan safkan son düzlüğe kadar 3 4 defa tampon yemesin rağmen düzlüğe öndeki grubun arkasında 5. 6. Dönerken son 600de tekrar yapılan faullerle sprint atması engellenmiş ve son 400 de yarışı bıraktığı için rolanti tempoda 400 metre kala birakmasina rağmen birincinin 2 saniye arkasında kalmıştır.bugün gelir veya gelmez kestirmek gerçekten zor olsada oradaki yarışının hatırına yazarsın diye düşünüyorum. Eğer izleyecekseniz hatay koşusunu 2nolu starttan çıkıyor mavi renk üst ve siyah şapkalı :) sentetikte bir yarış gördü bu ikinci olacak.ama en azından bundan sonraki yarışlarda takip etmenizi öneririm. Bol şanslar diliyorum

  • izledim ilk orta mesafeli yarısında tek yazarım ;) viraja kadar rahat geldi hafif faule maruz kaldı ama sonlarda arttıramadı, muhtemelen orta mesafede daha iyi koşar lakin bence ilgilileri çim yarışları için nefesini açmaya hazır tutmaya çalışıyorlar gibi

  • Evet bana da Çimi daha iyi koşacakmış gibi geliyor.yada orta mesafeli yarışta vurabilir yarışı.sprinti çok kısaymış safkanın :)

 14. Admin şöyle birşey çıkardım yorumlarmısın.
  1,5,6,8,10//
  1,2,5,6,7,8,9,11//
  1,3//
  3//
  1,11//
  1,3,4,8,10, 11,13,14

  • Bugün çok zor geldi. Biraz galop üzerinden yine fuak bir kuponla gidiyorum.

   İlk ayakta çim yarış derecesi ve galobu iyi olan 1 – DESERT LION tek. Güven oranı %50. ///
   2. ayak HEPSİ ///
   3. ayak: 1-2-3-7 ///
   4. ayak: Derin sultan güzel seçim. Yine de 1-2-4-6 ekliyorum. ///
   5.ayak: 1 – 11 güzel seçim. 1 diğer banko tercihim. ///
   6. ayak: Son yarışlarına göre 13 – PAIX ve 15 – WON CALM ile geçiyorum. Çok atta 2 – STAR OF ROCK ta eklenir.

   Bol şanslar

  • Sayin yoneticim sizede bol şanslar diliyorum.desert Lion gelirse harika kupon olur..

  • Bende galoptan yürüdüm, bakalım kısmet gerisi. Yalnız çok güzel para verebilir bugün.

  • Son ayakta yollar ayrılıyor ama bol şanslar :)

  • Bol şanslar george thomas kardeşim..Yazdığın gibi gelsin

 15. Bol şans herkese Bende Bi tahmin yazıyım istedim; 1.Ayak: 10-5-6-8-1 diyorum 10 numara elhak ve orjin olarak bence uzayan mesafelerde başarılı yarışlar koşacak… 2.Ayak; 8-9 olarak görüyorum at ilave edilebilir tabi ama ben kısa geçip diğer ayakları doldurmak istiyorum riskli bile olsa. 3.Ayak; küçük kuponlara 3 tek rakip 6-1-2-5-7-10 diyorum 4.Ayak: 3 bence kazanır 5.Ayak; 1 numarayı şanslı görüyorum rakipler ise sırasıyla 6-11-7-2 olur diyorum..Ve 6. Ayak; İlk Şanslı gördüğüm at 12 numara diyorum ve sırasıyla 12-13-14-15-3-4-5-6-10-11-1 şeklinde olur diyorum…Geniş bir kupon oldu ama bugün bu şekilde şansımı deneyeceğim.

 16. Selim Serkan Köse

  At Yarışını Seven ve Türkiye Jokey Kulübünden Başka Kulüple İşi Olmayan Herkese Selam Olsun..

  ADANA TAHMİNLERİM

  1. AYAK 4-3-9-10-7
  2. AYAK 1-10-3-7
  3. AYAK 7-1-3
  4. AYAK 1 (BANKO) / 5-6
  5. AYAK 4-2
  6. AYAK 2-7-6-11

 17. Selim Serkan Köse

  At Yarışını Seven ve Türkiye Jokey Kulübünden Başka Kulüple İşi Olmayan Herkese Selam Olsun..

  İSTANBUL TAHMİNLERİM

  1. AYAK 4-3-1-10-6
  2. AYAK 7-3-9-1-6
  3. AYAK 4-3 / 1
  4. AYAK 2-3 / 9
  5. AYAK 11 (BANKO) / 3-5
  6. AYAK 13-10-15-16-4-7

  • Selim serkan bey atları ve yarışları seviyoruz.bizden de size selam olsun bol şanslar diliyorum..

 18. Admin yerin varsa son ayağa sırasıyla 4, 10, 3 ekle kırma beni :)

 19. Şans hepimizin yanında olsun o zaman. Ne diyelim.

 20. can911

  Değerli Ertanbey kardeşim öncelikle gönlüne göre gelmesini temenni ederek ben de kuponumu paylaşayım dedim. 23.01.2016-İstanbul Altılı Ganyan Tahminlerim aşağıda yer almaktadır. Herkese keyifli bir hafta sonu olması dileklerimle… can911

  1. AYAK: 3 (Kalıngrad),4 (Kaptan Amca),5 (Kubango),8 (Ottoman Sword),10 (Vıctory Is Ours)
  2. AYAK: 1 (Sevimli),9 (Tuluyhan),7 (Aslanparçası)
  3. AYAK: 1 (Karacabeyaslanı)
  4. AYAK: 6 (Tahrirli),3 (Derin Sultan),2 (Gazevan)
  5. AYAK: 11 (Whıte Hart Lane),5 (Gran Emporıum (Ire)),4 (Goldınıadıs)
  6. AYAK: 15 (Won Calm),4 (Mızzen Of Turkey),3 (Vefakar),13 (Paıx),11 (Parlera),10 (Gasperını)

  Altılı Ganyan Şablonum:
  1.Ayak: 3-4-5-8-10
  2.Ayak: 1-9-7
  3.Ayak: 1
  4.Ayak: 6-3-2
  5.Ayak: 11-5-4
  6.Ayak: 15-4-3-13-11-10

  Kupon Tutarı: 48,60 TL (Yedili oyunlar için1.Koşuda önerim 1 (Fly Time) olacaktır).

  • Can abi hosgeldin aramıza.bol şanslar diliyorum.güzel kupon olmuş.yerin varsa eğer kafada 1 numarayı eklersen sanki daha iyi olabilir :)

 21. Adrian selam istanbul tahminlerini bekliyorum kolay gelsin

 22. Şu ilk iki ayağı birisi çözsün 3-4 atla. Daraldım :)

 23. saygıdeğer yorumcular… istanbulda bugün bana ikili, tabela bahis olabilecek bir değerlendirme yapabilirmisiniz. yazdığınızı aynen oynayacağım. bu arada ben ıkılı tabela bahislerinden anlamadığım için yardım istiyorum. tutarsa 20 tl de olsa akşama adana bahis yapacağım o parayla…

 24. At sahibiyim 4 ayak 8 iyi koşacak

 25. 4.ayak 2-3 ikili için ideal duruyor lakin Karışık ayaklar aslında.son ayakta ikili iyi oran verebilir. 13 arkası 10-15 ve belki 16..yinede emin olamıyorum yanıltıcı olmak istemem..

 26. ertan, mustafa can911, admin ve george üstadlar gözlerim açık bekliyorum… :) :)

 27. tesekkurler, herkesin bahsi tutması dileğiyle… adana yorumları olacak mı burada acaba ? istanbul 3 ayakda yattık…

 28. importal Türk biraz daha uzun mesafe olursa emin olun ki bu tip grupları çok rahat geçer bir yerlere not edin ılgazhan’ın hakkını vermeye başladı maiden de fazla kalmaz ki geçildiği at grup yarışlardan maidene gelmiş bir at

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir