23 Ocak 2015 İzmir At Yarışı Tahminleri

1.AYAK:  2 – FALLEN ANGEL kısa bir aradan sonra rahat kazandığı yarış derecesi ile koşunun en şanslı tayı durumunda. 1 – BABARULKA ve 3 – KIZILBULUT ortalama aynı derecelerle favorinin sıkı rakibi olacaklardır. 4 – BAHAMA MARTISI daha sonra düşünülebilir. Sürpriz arayanlara iyi hazırlıkları ile koşuya dinçlikle katılacak olan 7 – LADY MIRANDA.

2.AYAK:  4 yaşlı hayatlarına 2015 yılı itibariyle başlayan safkanların 1900m koşusu sürprize müsait. 6 – ÇAMLICALIGÜLÜ 1600m’deki yarış derecesi ile yarışın favorisi. 5 – CANSEVDA yine yakın derecesi ile rakibidir. 3 – JOKERŞAH orijin itibari ile ileride iyi işler yapacak gibi. Sürekli tabelada gezinen 7 – İDİLHANIM sürprizde.

3.AYAK:  1 – LADY TIFFANY mesafesinde banko olarak görüyorum.

4.AYAK:  İzmir pistinde 9 kere koşup 9 kere kazanan nadide safkan 3 – DEMİRDÖVEN, HASAN TAHSİN koşusunda sahne alıyor. Rakip olarak 5 – ŞAHPAZLI gözüküyor. Aksilik olmazsa DEMİRDÖVEN yine kazanacaktır.

5.AYAK:  İlk yarışını kazanırken bu grup için yeterli dereceyi yapan safkan 2 – SCIROCCO favori. GÜRSOY arkası 2.liği güzel olan 4 – GOBBLE UP rakibi olup son koşusunda ışığı yakan 5 – SEN BİLİRSİN sürprizde eklenebilir.

6.AYAK:  Son ayak sürprize gebe duruyor. İyi işleri ile düzgün bir koşu çıkartabilirse kazanma şansı yüksek olan 5 – BUNGEE JUMPER favori. 6 – AKALIN ve 7- BAADAL ilk rakipleri. 2 – SPECTECULAR GIRL ve 4 – ROYAL CAT‘te kuponlarda bulunmalı.

BOL ŞANSLAR

ALTILI KUPONUM

2-1-3-4-7 /

6-5-3-7 /

/

/

2-4-5 /

5-6-7-2-4

18 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ilhan

Cok güzel yorumlamışsınız Emeğize saglık yazdığınız gibi gelsin admin saygılar büyük üstatt

Adrian

bol şans herkese

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x