Ana Sayfa / Tahminler / 23 Ocak 2015 İzmir At Yarışı Tahminleri

23 Ocak 2015 İzmir At Yarışı Tahminleri

1.AYAK:  2 - FALLEN ANGEL kısa bir aradan sonra rahat kazandığı yarış derecesi ile koşunun en şanslı tayı durumunda. 1 - BABARULKA ve 3 - KIZILBULUT ortalama aynı derecelerle favorinin sıkı rakibi olacaklardır. 4 - BAHAMA MARTISI daha sonra düşünülebilir. Sürpriz arayanlara iyi hazırlıkları ile koşuya dinçlikle katılacak olan 7 - LADY MIRANDA.

2.AYAK:  4 yaşlı hayatlarına 2015 yılı itibariyle başlayan safkanların 1900m koşusu sürprize müsait. 6 - ÇAMLICALIGÜLÜ 1600m'deki yarış derecesi ile yarışın favorisi. 5 - CANSEVDA yine yakın derecesi ile rakibidir. 3 - JOKERŞAH orijin itibari ile ileride iyi işler yapacak gibi. Sürekli tabelada gezinen 7 - İDİLHANIM sürprizde.

3.AYAK:  1 - LADY TIFFANY mesafesinde banko olarak görüyorum.

4.AYAK:  İzmir pistinde 9 kere koşup 9 kere kazanan nadide safkan 3 - DEMİRDÖVEN, HASAN TAHSİN koşusunda sahne alıyor. Rakip olarak 5 - ŞAHPAZLI gözüküyor. Aksilik olmazsa DEMİRDÖVEN yine kazanacaktır.

5.AYAK:  İlk yarışını kazanırken bu grup için yeterli dereceyi yapan safkan 2 - SCIROCCO favori. GÜRSOY arkası 2.liği güzel olan 4 - GOBBLE UP rakibi olup son koşusunda ışığı yakan 5 - SEN BİLİRSİN sürprizde eklenebilir.

6.AYAK:  Son ayak sürprize gebe duruyor. İyi işleri ile düzgün bir koşu çıkartabilirse kazanma şansı yüksek olan 5 - BUNGEE JUMPER favori. 6 - AKALIN ve 7- BAADAL ilk rakipleri. 2 - SPECTECULAR GIRL ve 4 - ROYAL CAT'te kuponlarda bulunmalı.

BOL ŞANSLAR

ALTILI KUPONUM

2-1-3-4-7 /

6-5-3-7 /

/

/

2-4-5 /

5-6-7-2-4

18 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Ilhan
Ziyaretçi
Ilhan

Cok güzel yorumlamışsınız Emeğize saglık yazdığınız gibi gelsin admin saygılar büyük üstatt

Adrian
Üye

bol şans herkese

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.