23 NİSAN 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Devirli Bursa programında cazip BANKO…

Gerek devreden programın cazibesi gerekse 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı vesilesiyle fırsat bulduğum günü değerlendirerek yazımı sizlerle paylaşayım istedim. Bursa programı tahminlerim sıralamalı olarak aşağıda yer alıp, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Toplamda elde ettiği beş (5) 1.liğin üçünü bugün start alacağı binicisiyle elde eden, oldukça uygun bir grup yakaladığını düşündüğüm 4 (FATİHİNGÜLÜ) devirli programda bir amaca ulaşacaksak risk almanın şart olduğunu düşünerek BANKO tercihimdir.

2.Ayak: Mesafe olarak rakiplerine nazaran daha tecrübeli olduğunu düşündüğüm 3 (DURMAZ AKAR) ilk tercihim. Grup içerisinde binici uyumu en yüksek olan isim 2 (BAYKOÇ), tabelada kendisine mutlaka yer bulan isim 1 (ERDURAN) ve idman performansını göz ardı edemeyeceğim 5 (TEKMUTLU) bu ayaktaki tercihlerim.

3.Ayak: Orjinin hakkını sahaya halen tam olarak yansıtamadığını düşündüğüm Bold Pilot’ın yeğeni 7 (AKHTAMAR) ilk tercihim. Form durumu itibarıyla 5 (NEW TRANSATLANTİC), idmandaki çalışma performansıyla 6 (SAVAŞ ATI), mesafenin uzamasının lehine olacağını düşündüğüm 1 (ZÜLFO KİRVE) ve seri birincilikleriyle formu üst düzeyde olan 4 (OSMANİYE ÇOCUĞU) ile bu handikap mücadeleyi keyifle izleriz.

4.Ayak: Genç İngiliz taylarının handikap mücadelesinde iyi bir form yakalayan 2 (SANTA RUA) ve daha önce aralarındaki yarışlarda bu ismi geride bırakan 1 (ABBASOĞLU) bu ayağa yeterli olacaktır.

5.Ayak: Günün önem arz eden Açık A3 Yalova koşusunda mesafenin kısa olması nedeniyle farklı isimleri tercih etmemi gerektirdi. Sıralamam 7 (AŞEMEZ), 5 (TARIKHAN), 1 (ASARCIKLI), 2 (ATASOY) ve çok tutmasam da yine de kalitesiyle 6 (YILMABAŞAR) şeklindedir.

6.Ayak: Grup içerisinde performansı en iyi olarak değerlendirebileceğimiz isim 3 (GÖZÜM KALDI) çalışma durumuyla da ilk sıradan önerilmeyi hak ediyor. Bugün start alacağı binicisi eşliğinde çalışmalarını gerçekleştiren bir diğer isim 4 (HERCULES), mesafenin tam dişine göre olduğunu düşündüğüm 10 (BALBALLILI) ve son yarışını saymazsak tabela istikrarlısı inatçı safkan 11 (OCİUS) bugünün son tercihi olur.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM:

1.Ayak: 4

2.Ayak: 3-2-1-5

3.Ayak: 7-5-6-1-4

4.Ayak: 2-1

5.Ayak: 7-5-1-2-6

6.Ayak: 3-4-10-11

Kupon Tutarı: 56,00 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Hoşgeldiniz Can bey, bol şanslar.

Erdal balcı

Bugün 23 nisan
Neşe doluyor insan…

Vatansız bırakma Allahım

Bol şanslar can bey
Selamlar Admin

admin

Selamlar bol şanslar

Erdal balcı

Tüm arkadaşlara bol şanslar

comment image

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x