23 NİSAN 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Güzel hazırlıkları ile TURKISH EMPIRE(4) tekim.

2.) Binicisi hata yapmaz ise CAŞIN TORUNU(3) kazanmalı.

3.) Artan formu ile MADIBA(7) favorim. Son yarışı ile DANSING RIVER(9), pistte ilgi çeken YEGANE(4) ve WOODY(1) rakipleridir.

4.) Artan formu ile TOZAN(4) favorim. İyi hazırlanan BABA MEVLÜT(3) ve YAKUPBEY(5) rakipleridir.

5.) Çime çıkan DEHA GÜZELİ(2) favorim. Pistteki durumlarına göre TUNCAKIZI(9), FİNCAN(3), ŞİVENAZ(7) ve YAĞMURÇİÇEĞİ(10) rakipleridir.

6.) İyi hazırlanan ALTIN ADIM(2) favorim.Artan formu ile NATUHAY(11) ve DURANTAŞ(6) rakipleridir.

Altılı

1.) 4
2.) 3
3.) 7-9-4-1
4.) 4-3-5
5.) 2-9-3-7-10
6.) 2-11-6

Ankara Agf Tablosu 14:45

ankara-agf-tablosu-14-45

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

Altılı şablonum

1.) 4,6,8
2.) 3,6,10,9,5,2,11
3.) 5,9,7,6,1
4.) 3
5.) 3,8,9,10
6.) 12///3

herkese bol şanslar

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

işin gerçeği birinci ayaktaki 6 numaralı mantenuta ya aşırı inanıyorum ve üçüncü ayaktaki 5 numaralı kandemirkıra tercih etmek gerekirse üçüncü ayaktaki 5 kandermirkır tek yazılabilir diye düşünüyorum…

karakuoe
Ziyaretçi
karakuoe

Bolsans adrian

Juznivetar
Üye
Juznivetar

Bolşans Adrian,emeğinize sağlık..2.ayakda tekimiz aynı,umarım yanıltmaz.

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Emeğine sağlık ig adrian

atilla
Ziyaretçi
atilla

Adrian ilk ayak 4 en gelmezlerden biriydi.1900 görmemiş,30 gündür koşmuyor, diğerleri daha sert gruplar görmüş vb. .Güzel hazırlık demişsin ama ben göremedim birşey(ya da anlayamıyorum işte) Benim gibi amatörler için bizi biraz aydınlatabilir misin lütfen? Eğer vaktiniz varsa örneğin güzel hazırlıklar derken sizleri yakından takip etmeye çalışan bizleri biraz daha aydınlatabilirseniz çok memnun oluruz. Emeğinize sağlık.

admin
Yönetici
admin

Adrian cevabını mutlaka verecektir ama gelmez dediğiniz at oyunlarda en çok yazılan 2.at. Galop olarak en iyi çalışmalara sahip. Gelen atın kendisi de dahil olmak üzere rakipleri sürekli handikap koşularda yer almışlar, daha sert grup gören yok. Yorumunuzda alaycılık seziyorum. Yanlış anladıysam kusura bakmayın.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Valla admin ben ilk etapta 4’ü tek yazmıştım kim demiş gelmez diye bence on günlerin en sağlam tekiydi şimdi pişmanım tek atmadığıma :D

admin
Yönetici
admin

Bol sıfırlı kupon bekliyorsun bu sıralar ondandır :)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

aynen admin çim açılışlarını değerlendirmek lazım ama bir türlü rayına oturtamadık yanlış yerlerde arıyorum sürprizi :D

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

ayrıca benim yapamadığımı yaptığın için ayrıca tebrik ederim adrian

atilla
Ziyaretçi
atilla

Kesinlikle değil, öyle anlaşıldıysam özür dilerim. Ben sadece biraz daha anlayabilmek istiyorum açıkçası. Bu mesafeyi görmemiş olan ve çim performansı çok da yüksek olmayan bir atı tek bulmak bence çok ama çok önemli bir durum. Adrianı yakından takip ediyor ve çok başarlı buluyorum. Sadece biraz daha detay verebilse(ki bu kadar zaman ayırması bile çok memnuniyet verici) en azından benim gibi amatörler için daha yararlı olabilir demek istemiştim. Üç at (1,2,6) yazdım 4’ü eklemek için elim gitti ama gerçekten de kafama yatmadığından yazamadım. İşte burada siz değerli yorumcuların bizi yönlendirmek olmasa da görebildiğiniz ufak detaylar bizim için son derece önemli olabiliyor.
Emeğiniz çok değerli ve yakından takip etmeye çalışıyorum. (Bir kez daha üzerine basa basa asla alaycılık söz konusu olamaz)

admin
Yönetici
admin

Sizin argümanınız tamamen doğru ama henüz kendini ispat edememiş atların buluştuğu bir koşuda kondisyonu iyi olan safkanın uzun mesafede gelmesi benim için mantıklı duruyor. Yarış karakteri oturmuş atların içinde böyle bir at gelseydi o zaman bizde sorardık bu atı nereden buldun diye. Açık sözlülüğünüz ve desteğiniz için teşekkürler.

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

neden üye olamıyoruz bilgi verebilirseniz sevinirim

admin
Yönetici
admin

Üyelikler kapalıdır.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Admin İzmir’e baktınmı :)

admin
Yönetici
admin

Bakamıyorum bu sıralar. Varsa gönder bakalım :)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Tokaçoğlu şu FANCYCHANCY’yi fotoya sokarmı onu düşünüyorum :D