Ana Sayfa / Tahminler / 23 NİSAN 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

23 NİSAN 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Güzel hazırlıkları ile TURKISH EMPIRE(4) tekim.

2.) Binicisi hata yapmaz ise CAŞIN TORUNU(3) kazanmalı.

3.) Artan formu ile MADIBA(7) favorim. Son yarışı ile DANSING RIVER(9), pistte ilgi çeken YEGANE(4) ve WOODY(1) rakipleridir.

4.) Artan formu ile TOZAN(4) favorim. İyi hazırlanan BABA MEVLÜT(3) ve YAKUPBEY(5) rakipleridir.

5.) Çime çıkan DEHA GÜZELİ(2) favorim. Pistteki durumlarına göre TUNCAKIZI(9), FİNCAN(3), ŞİVENAZ(7) ve YAĞMURÇİÇEĞİ(10) rakipleridir.

6.) İyi hazırlanan ALTIN ADIM(2) favorim.Artan formu ile NATUHAY(11) ve DURANTAŞ(6) rakipleridir.

Altılı

1.) 4
2.) 3
3.) 7-9-4-1
4.) 4-3-5
5.) 2-9-3-7-10
6.) 2-11-6

Ankara Agf Tablosu 14:45

ankara-agf-tablosu-14-45

Hakkında Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.

18 yorum

 1. mustafa kemal

  Altılı şablonum

  1.) 4,6,8
  2.) 3,6,10,9,5,2,11
  3.) 5,9,7,6,1
  4.) 3
  5.) 3,8,9,10
  6.) 12///3

  herkese bol şanslar

 2. mustafa kemal

  işin gerçeği birinci ayaktaki 6 numaralı mantenuta ya aşırı inanıyorum ve üçüncü ayaktaki 5 numaralı kandemirkıra tercih etmek gerekirse üçüncü ayaktaki 5 kandermirkır tek yazılabilir diye düşünüyorum…

 3. Bolsans adrian

 4. Bolşans Adrian,emeğinize sağlık..2.ayakda tekimiz aynı,umarım yanıltmaz.

 5. Emeğine sağlık ig adrian

 6. Adrian ilk ayak 4 en gelmezlerden biriydi.1900 görmemiş,30 gündür koşmuyor, diğerleri daha sert gruplar görmüş vb. .Güzel hazırlık demişsin ama ben göremedim birşey(ya da anlayamıyorum işte) Benim gibi amatörler için bizi biraz aydınlatabilir misin lütfen? Eğer vaktiniz varsa örneğin güzel hazırlıklar derken sizleri yakından takip etmeye çalışan bizleri biraz daha aydınlatabilirseniz çok memnun oluruz. Emeğinize sağlık.

  • Adrian cevabını mutlaka verecektir ama gelmez dediğiniz at oyunlarda en çok yazılan 2.at. Galop olarak en iyi çalışmalara sahip. Gelen atın kendisi de dahil olmak üzere rakipleri sürekli handikap koşularda yer almışlar, daha sert grup gören yok. Yorumunuzda alaycılık seziyorum. Yanlış anladıysam kusura bakmayın.

  • Valla admin ben ilk etapta 4’ü tek yazmıştım kim demiş gelmez diye bence on günlerin en sağlam tekiydi şimdi pişmanım tek atmadığıma :D

  • Bol sıfırlı kupon bekliyorsun bu sıralar ondandır :)

  • aynen admin çim açılışlarını değerlendirmek lazım ama bir türlü rayına oturtamadık yanlış yerlerde arıyorum sürprizi :D

 7. ayrıca benim yapamadığımı yaptığın için ayrıca tebrik ederim adrian

 8. Kesinlikle değil, öyle anlaşıldıysam özür dilerim. Ben sadece biraz daha anlayabilmek istiyorum açıkçası. Bu mesafeyi görmemiş olan ve çim performansı çok da yüksek olmayan bir atı tek bulmak bence çok ama çok önemli bir durum. Adrianı yakından takip ediyor ve çok başarlı buluyorum. Sadece biraz daha detay verebilse(ki bu kadar zaman ayırması bile çok memnuniyet verici) en azından benim gibi amatörler için daha yararlı olabilir demek istemiştim. Üç at (1,2,6) yazdım 4’ü eklemek için elim gitti ama gerçekten de kafama yatmadığından yazamadım. İşte burada siz değerli yorumcuların bizi yönlendirmek olmasa da görebildiğiniz ufak detaylar bizim için son derece önemli olabiliyor.
  Emeğiniz çok değerli ve yakından takip etmeye çalışıyorum. (Bir kez daha üzerine basa basa asla alaycılık söz konusu olamaz)

  • Sizin argümanınız tamamen doğru ama henüz kendini ispat edememiş atların buluştuğu bir koşuda kondisyonu iyi olan safkanın uzun mesafede gelmesi benim için mantıklı duruyor. Yarış karakteri oturmuş atların içinde böyle bir at gelseydi o zaman bizde sorardık bu atı nereden buldun diye. Açık sözlülüğünüz ve desteğiniz için teşekkürler.

 9. mustafa kemal

  neden üye olamıyoruz bilgi verebilirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir