23 NİSAN 2015 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Güzel hazırlıkları ile TURKISH EMPIRE(4) tekim.

2.) Binicisi hata yapmaz ise CAŞIN TORUNU(3) kazanmalı.

3.) Artan formu ile MADIBA(7) favorim. Son yarışı ile DANSING RIVER(9), pistte ilgi çeken YEGANE(4) ve WOODY(1) rakipleridir.

4.) Artan formu ile TOZAN(4) favorim. İyi hazırlanan BABA MEVLÜT(3) ve YAKUPBEY(5) rakipleridir.

5.) Çime çıkan DEHA GÜZELİ(2) favorim. Pistteki durumlarına göre TUNCAKIZI(9), FİNCAN(3), ŞİVENAZ(7) ve YAĞMURÇİÇEĞİ(10) rakipleridir.

6.) İyi hazırlanan ALTIN ADIM(2) favorim.Artan formu ile NATUHAY(11) ve DURANTAŞ(6) rakipleridir.

Altılı

1.) 4
2.) 3
3.) 7-9-4-1
4.) 4-3-5
5.) 2-9-3-7-10
6.) 2-11-6

Ankara Agf Tablosu 14:45

ankara-agf-tablosu-14-45

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
guest
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa Kemal

Altılı şablonum

1.) 4,6,8
2.) 3,6,10,9,5,2,11
3.) 5,9,7,6,1
4.) 3
5.) 3,8,9,10
6.) 12///3

herkese bol şanslar

Mustafa Kemal

işin gerçeği birinci ayaktaki 6 numaralı mantenuta ya aşırı inanıyorum ve üçüncü ayaktaki 5 numaralı kandemirkıra tercih etmek gerekirse üçüncü ayaktaki 5 kandermirkır tek yazılabilir diye düşünüyorum…

karakuoe

Bolsans adrian

Juznivetar

Bolşans Adrian,emeğinize sağlık..2.ayakda tekimiz aynı,umarım yanıltmaz.

Özgür

Emeğine sağlık ig adrian

atilla

Adrian ilk ayak 4 en gelmezlerden biriydi.1900 görmemiş,30 gündür koşmuyor, diğerleri daha sert gruplar görmüş vb. .Güzel hazırlık demişsin ama ben göremedim birşey(ya da anlayamıyorum işte) Benim gibi amatörler için bizi biraz aydınlatabilir misin lütfen? Eğer vaktiniz varsa örneğin güzel hazırlıklar derken sizleri yakından takip etmeye çalışan bizleri biraz daha aydınlatabilirseniz çok memnun oluruz. Emeğinize sağlık.

Ramazan Yılmaz

ayrıca benim yapamadığımı yaptığın için ayrıca tebrik ederim adrian

atilla

Kesinlikle değil, öyle anlaşıldıysam özür dilerim. Ben sadece biraz daha anlayabilmek istiyorum açıkçası. Bu mesafeyi görmemiş olan ve çim performansı çok da yüksek olmayan bir atı tek bulmak bence çok ama çok önemli bir durum. Adrianı yakından takip ediyor ve çok başarlı buluyorum. Sadece biraz daha detay verebilse(ki bu kadar zaman ayırması bile çok memnuniyet verici) en azından benim gibi amatörler için daha yararlı olabilir demek istemiştim. Üç at (1,2,6) yazdım 4’ü eklemek için elim gitti ama gerçekten de kafama yatmadığından yazamadım. İşte burada siz değerli yorumcuların bizi yönlendirmek olmasa da görebildiğiniz ufak detaylar bizim için son derece önemli olabiliyor.
Emeğiniz çok değerli ve yakından takip etmeye çalışıyorum. (Bir kez daha üzerine basa basa asla alaycılık söz konusu olamaz)

Mustafa Kemal

neden üye olamıyoruz bilgi verebilirseniz sevinirim

18
0
Tahmin paylaş.x
()
x