Ana Sayfa / Tahminler / 23 NİSAN 2014 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

23 NİSAN 2014 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. AYAK
5 – MEYDAN favorim. 4 – GÜNHAT’ta ilerlemeler var. 6 – RANYA plase

2. AYAK
FLY BY ME’nin bu koşudan ateş sebebi çıkmasından sonra ortalık karıştı. 8 – LAST EXIT İzmir pistindeki muhteşem performansı ile bu yarışa da favori çıkıyor. Lakin benim favorim 4 – SANZATU. Son koşusunda kazandım çıkışı yapmışken son metrelerde HERNANDO BEYİ öyle geldi ki yapacak hiç bir şeyi kalmamıştı. İnatçı safkandan burada güzel bir yarış bekliyorum. Rakibi ise geçen yıl gazi şampiyonunu geçen ve daha sonra TALİPHAN’a fotoda yarış kaptıran, düzlük sprintini çok beğendiğim 9 – VILLAGE WIND. NURETTİN ŞEN 3 kere bindi fakat henüz safkanla kazanmadı, bu yarış açılış yapabilir. Sprintini ayarladı mı pistte yağ gibi akıyor safkan.

3. AYAK
7 – AŞIRIMBEY formunu daha da ilerletmiş gözüküyor. İyi formu ile bankom.

4. AYAK
MY DEAR SON’a geçilen bütün safkanlar bir arada. Hepsi birbirinden kalite safkanların içinden çıkmak zor gözüküyor. 3 - HAKEEM, 2 – ES ES RUNNER, 1 - BRAVE SON, 4 – KING OF ANATOLIAN ve 5 – SUHARYY sıralamam.

5. AYAK
2 – YOLALAN, 5 – SALTABAŞ, 6 – DEVKAYA ve 7 – USTA favorilerim.

6. AYAK
Son ayağın keskin favorileri var ama altılıya zam gelmeden bir HEPSİ’li kupon daha yapayım. Safkanların çalışmaları çok güzel ve çoğunda ilerleme var.

BOL ŞANSLAR VE DOĞRU ATI BULMAK İÇİNDE ZİHİN AÇIKLIĞI DİLERİM.

GÜNÜN KUPONU

135 TL

1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
4
5
6
4
8
9
7
H
2
5
6
7
H
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
özcan erdoğan
Ziyaretçi
özcan erdoğan

Volkan giriş yapamıyorum sabotajmı yaptın ?…

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.