Ana Sayfa / Tahminler / 23 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

23 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Zevkli Mücadelelere sahne İstanbul Programında Yarışseverlerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Son startında bekleneni veren ve koşuyu kazanmasını bilen bugün de koruduğu formuyla yarışa ağırlığını koymasını beklediğim 3 ALİŞİR koşunun çok önde ismi olup rakip olarak ; Çim performansı etkili olan bu tip rakipleri yanında her zaman kendisine şans bulabilecek hazırlık aşamasında Bursa pistinde ki idmanları güzel olan 1 ARTİSEMRE ve 2 BOĞAZLI, son koşusunda güçlü rakipler yanında güzel bir üçüncülük elde eden 4 SİNANLI, Bugün 2017 performansını sahaya yansıtması halinde güzel bir ganyan'la beraber koşuyu kazanmasını beklediğim mükemmel idman görüntüsüyle 7 ÖZZAFER ve son olarak henüz maiden bir isim olmasına rağmen koşuları çok etkili olup sert rakipler yanında koşu koşma tecrübesi kazanan her koştuğu yarış sonrası kondisyonunu geliştiren yarışın sürpriz ismi 10 KARA ŞÖVALYE sıralaması şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Risk almayı tercih ettiğim günün kupalı koşusunda rakiplerine oranla kendisinden beklentilerimin fazla olduğu bu rakiplerini geçebilecek güce sahip olan 2017 yılı içerisinde Ankara pistinde çok daha güçlü rakiplerle devamlı mücadele içerisinde olan grup 1 2 3 koşular koşarak ne derece sağlam bir isim olduğunu ortaya koyan koşmuş olduğu 16 yarışının bir iki yarış dışındaki yarışlarını önde sert tempo kurarak kazanmasını bilen bugün adeta kendisi için seçilmiş bir mesafede kendisini çok iyi tanıyan kantarmasıyla startla birlikte birinciliğe yürümesini beklediğim Ankara idman pistinde çok fazla zorlanmadan ilk kez çıkağı İstanbul pistinde muhtemelen rakipleri yanında geri planda çıkabilecek olsa da benim için günün en sağlam isimlerinden olan 3 AKON 'un rakiplerine yarışın hiçbir yerinde birinciliğini kaptırmayacağını düşünüyor ve BANKO olarak tek geçiyorum.

3.AYAK : 3 Yaşlı Arap Taylarının şartlı 1 mücadelesinde ters bir sonucun çıkması muhtemel olarak değerlendiriyorum. Eküri safkanlarında yer alması sebebiyle riske girmeden bütün taylara şans vererek bu koşuyu HEPSİ diyerek kapatıyorum. Az at tercih edecekler için öncelik isim olarak 10 YARIŞ BEYİ, 9 MAKRIKÖY ve 6 ENERGİN değerlendirilebilir.

4.AYAK : Sonunda kendisine göre uygun rakipleri bulduğunu düşündüğüm seri birinciliklerinden sonra sert rakiplerle mücadele eden çok zor kazanan bir isim haline gelmiş olsa da bugün çok uygun rakipleri yanında İstanbul iç pistte yapmış olduğu mükemmel idman görüntüsüyle bu rakiplerinin çok önünde koşuyu kazanmasını beklediğim 6 ŞÜKRÜ koşunun BANKO ismi olarak kuponumda tek geçiyorum.

5.AYAK : Üç ismin rakiplerinden ön planda olduğunu düşünüyorum. Bu isimlerden 1 PENDRAGON diğer iki isme göre yarış içerisinde favori çıkmasını beklediğim isim olarak çıksa da İstanbul idman görüntüsü çok etkili olan 2 WİNNER FACE son koşusunda yakın ara tabela dışı kalsa da formunun zirvesinde olduğunu gözler önüne sererek es geçilmeyecek bir isim olduğunu gösterdi. Ankara idman görüntüsü etkili olan ve üzerinde ki Usta pilotuyla şans arayacak olan 3 KRALSIN ayrım yapılmadan tercih edilmesi gereken bir diğer isim olarak görüyorum. Bu üç ismin dışında gözüme çarpan ve son startını oldukça beğendiğim rakiplerine göre daha az yarış tecrübesi olsa da son startında çok iyi gelip rakiplerinin arasında sıkışıp enseye basıp yarışı dördüncü bitiren ve yapmış olduğu İstanbul idman görüntüsünde yarışın Bombasını gerçekleştirebilecek 7 KING VOİCE sürpriz arayanlar için değerlendirilebilir.

6.AYAK : Son startında gelmeyeceğini çok bariz şekilde belli eden bugünde kendisini agf tablosunun çok ön planına taşıyacak H.Karataş idaresinde start alacak olması sebebiyle yarış severleri mağdur edebilecek bir isim olduğunu düşündüğüm 6 HİLALEDA son uzun mesafeli yarışının etkilerini burada da yaşayacağını düşünüyorum. Çok ters bir ismin gelmesini beklediğim ve imkanlarınız doğrultusunda kalabalık tutulması gerektiğini düşündüğüm bu koşuyu riske almadan HEPSİ diyerek geçiyorum.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,1,2,4,7,10

2.AYAK : 3 AKON

3.AYAK : (1/7),2,(3,9),4,5,6,8,10

4.AYAK : 6 ŞÜKRÜ

5.AYAK : 1,2,3,7

6.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10

TUTAR : 134,40 TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

12
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Fatih
Ziyaretçi
Fatih

Hilaleda için sağlam tek diye düşünüyorum.

Mehmet28
Üye

bol şans

Bombaci
Üye

Bol şanslar

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar, kurgunu ikramiye için nefis oluşturmuşsun bence. Yazdığın ganyan olsun

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...