Ana Sayfa / Tahminler / 23 MAYIS 2015 CUMARTESİ İZMİR ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

23 MAYIS 2015 CUMARTESİ İZMİR ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Ağır kilosuna rağmen burada ki çoğu rakibini geride bırakma başarısını gösteren (2) SARDES BANKOMDUR. Çok iyi bir form yakalayan safkanın bugün de birincilikte tanışması normal sonuç olur.

2. Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşuda son yarışında DELATIERRA'yla inatlaşan bu yarışta aynı hataya düşmesini beklemediğim (4) BAY ÇİFTÇİOĞLU startla birlikte alacağı liderliği fotoya kadar koruyabilir favorimdir. Sevdiği pistte ve mesafesinde koşacak olan (1) ZENCİRBEY sprintini ayarlayabilirse kazanmaya yakın gözüküyor. Son yarışında gereksiz bir bekleme yapan (6) GÖZÜYILMAZ yazıp burayı kapatıyorum.

3. Ayak Stiline göre çok uygun grup yakalayan kalite safkan (4) BİLGİNİNOĞLU BANKOMDUR. Gruba baktığım zaman kendisini rahatsız edebilecek herhangi bir safkanın da olmamasından tempoyu istediği gibi ayarlayabilecek olan safkanın beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını bekliyorum.

4. Ayak Yarış hayatının ilk startında çok etkili sprinte sahip olduğunu gözlemlediğim o gün dış kulvara açılmasından dolayı bu grubun en iyi derecesini yapacakken avantaj kaybeden bu yarış jokeyinin daha dikkatli idare etmesini beklediğim (2) UTKUNHAN favorimdir. Bu safkana rakip olarak (1) ÇEVİK TAY yazacağım.

5. Ayak Gerçekten günün en zorlu yarışlarından biri olmasını beklediğim koşuda hiçbir safkanı birbirinden ayıramadım. Favorisi veya en bombası gelse bile şaşırmayacağım grupta bütün safkanlara şans vereceğim HEPSİ.

6. Ayak Sürpriz bir sonuç beklediğim koşuda sıralamam : (13) SONUFUK, (3) ÇOLBIR, (7) HASEKİ SULTAN (11)CAN SEVDA, (2) BURGAZBEYİ, (12) KASATURA,(4) KARASONER, (1) AŞUKOĞLU, (8) SERAMIS.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2 TEK

2. Ayak : 4,1,6

3. Ayak : 4 TEK

4. Ayak : 2,1

5. Ayak : HEPSİ

6. Ayak : 13,3,7,11,2,12,4,1,8

ŞABLON TUTARI : 29,16 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Özgür
Ziyaretçi
Özgür

By creed hayırlı olsun yazdığın gibi olsun emeğine sağlık abi birşey sorcam bayçiçioğlu aynı dediğin gibi inşalah ilgilileri ona göre hazırlamışlardır bu Atı tek çeviktay ve Utukhanı yanına atyazmayı düşünürmüsün bu iki at yetermi tekrar çok sağol

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Ok ozamanaynısını yatırdım by creed

hüseyin aslan
Ziyaretçi
hüseyin aslan

teklleri çok sağlamı arkadaşım

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

İZMİR
ALTILI ŞABLONUM:

1.AYAK: 6,2
2.AYAK: 4,6,7,5,1,10
3.AYAK: 5
4.AYAK: 1,2,6
5.AYAK:4,2,1,3,5
6.AYAK: 8

soner
Ziyaretçi
soner

Tamamiyle kurma oyun tjk yı suçlar gibi olacak ama binlerce oyuncuyu kafadan yatırıp 5 li ganyan oynamaya itiyor 1 ci ayakda kimin aklına gelir HİSARPINAR beyaz bayrak ayna yarışı yapsın

Yazar: Bycreed

Bycreed