23 MART 2019 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Adana ALTILI tahminlerim şu şekilde

1.ayak: (2) DİREKTÖR, (1) DEMAN OĞLU arasında görünen mücadele de Süpriz safkanım (5) numaralı POZANTI olacak.

2. Günün riskini alacağım yarışta tek olarak değerlendirmeye çalışacağım safkan tam üç defa el değiştirdi. Son sahipleri elinde üç yarış gören safkan  bugün dördüncü yarışına çıkacak. Ben safkanı uzaktan uzaktan takip ediyorum. Şu ana kadar bırakın tabelada görünmeyi 70 ganyandan son yarışında 11 ganyana ancak düştü. Safkanın kötü olduğuna inanmıyorum ancak aman aman bir safkan da diyemem. Son 7 yarışına giren safkanın bu yarışta kısalan mesafe ile birlikte yarışın başından sonuna ismini duyacağımıza inanıyorum. Uygun kilosu ile startla birlikte 3-4 e yaslanıp en dış kulvardan son 400 de ağırlığını koymasını beklediğim yarışta direnebilirse istediği sonuca ulaşabilir görüyorum. Merakla beklediğim yarışta çok riskli de olsa (12) numaralı DORTMUNT BANKOMDUR.

3.ayak: (2) ARROW ve (1) MALONES arasında görünen yarışta Süpriz safkanım (7) UNCHAINED MELODY olacak.

4.ayak: Geçtiğimiz sene Ankara da başarılı olmasını beklediğim safkan maalesef 2018 i pas geçti. Son yarışında İstanbul da Maiden’dan çıktı. Şimdi çime çıkacak ve henüz erken görünse de ben potansiyeli yüksek görüyorum (8) MAGNUS ilk safkanım. Biraz ukalalık yapacağım ama bu şekilde devam ederlerse bence bu safkanın ipini çekecekler. Üzerine Saadettin’i bindirmişler ve yine muhtemelen kafaya gidecek. Ancak bu şekilde bu safkan sadece tabelaya koşar ve burada ki bir çok rakibi ile mücadele edemez diye düşünüyorum. Yine bana göre halen daha kapasitesinin altında koştuğuna inandığım (11) THE BLACK STALION ikinci safkanın. Kısa mesafeli son mücadelelerini uzuna taşımaları halinde ses getireceğine inandığım (2) ALKANDROS ve (4) İZ BIRAKAN sonra ki tercihlerim olup (1) AKGÜN ve (3) BERTHOLD daha sonra.

5.ayak: Yine (9) GÖKYÜZÜ nün tek olarak riske edilebileceği yarış. Benim rakip gördüğüm isimler (3) FAHRENHEİT ve (6) UNZEN olacak.

6.ayak: (14) ÖZKARA ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacak. Bol şanslar

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-1-5

2.ayak: 12 tek

3.ayak: 2-1-7

4.ayak: 8-11-2-4-1-3

5.ayak: 9-3-6

6.ayak: 14-10-8-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Thyponic rising

Bolsanslar bombacı Dortmund bende tutuyordum ama tek atmaya cesaret edememistim senin yorumu okuyunca tek atmaya karar verdim ilk ayak için memohan iş yapmaz mi 4 numara

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x