23 MART 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Kaba kumda katılacağı her koşuda mutlaka kuponlarda bulunması taraftarı olduğum NASUHOĞLU-7- favorim, zira safkan tam bir dik bilek ve oldukça dayanıklı fiziksel özelliklere sahip.FENERLİCAN-2- ve BAYDARŞAH-3- Bursa kumaşına sahip klas isimler.KORALAY-6- ve YEŞİLYOL-8- bu tarz gruplara her zaman yetebilecek güçleri ile daha sonra.Erhan Yavuz ile İLGİİLGE-4- ve sağı solu pek belli olmayan ÇERMİ KHAN-1- sürprizde değerlendidiğim safkanlar.

2.ayak: Günün en zor koşusu, eleyebildiğim sınırlı birkaç isim dışında sıralamam aşağıdadır.Ancak kendisine önde pres yapabilecek rakiplerinden erken sıyrılabilirse GARAVAS-3- kendine çok büyük bir avantaj sağlar ve kesmeden bitirebilir.Bu senaryoya güvenen düşük bütçeli yarışseverlere alternatif banko olarak öneririm.Fakat tempo isimleri önlerde birbirlerini erken tüketirlerse sonlarda kara trenlerden biri gelir geçer..

3.ayak: Belirli bir yaşın üzerindeki yarışseverlerin rahatlıkla anımsayacağı kumun baboş isimleri BEYEFENDİ, KARTALBEY, HASTAY, GADDAR, SERTAY gibi safkanlar 90’lı yıllarda ciddi anlamda izlemesi keyif veren unutulmaz isimlerdi.Bu yüzden koşmaya başladığı günden beri büyük bir ilgi ile takip ettiğim fakat henüz beklediğim patlamayı gerçekleştiremeyen KAYRABEY-7- bir kez daha her şeye rağmen favorim.Safkan yapmış olduğu son 26.9-1.10.8 işi ile de bunu hak ettiğini fazlası ile gösterdi.ÇERKEZRAMO-2-,HÜROĞLU-5- ve BİRALEM-1- ve UÇANAHMET-8- favori sallanırsa devreye girebilirler.

4.ayak: TAŞKESEN-3-’e geçildiği koşuda banko olarak önerdiğim RESURRECTION bana o koşuda uzayan mesafede kesinlikle TAŞKESEN’in maça 1-0 galip başlayacağını gösterdi.İyi uyum sağladığı Özcan ile son metrelerde gruba hakim olmasını beklediğim safkan zorlu program üzerindeki ilk bankom!

5.ayak: ULUKIZ-2- ve Sado başkan muazzam bir uyum yakaladılar, İstanbul sentetiğinde uzun mesafede kazandıkları son koşu ile mesafe tutacaklarını da kanıtlayan ikili bir kez daha demeye yakındır.Kaizbert kaba kumda her zaman işler, bence safkan SANBERK’i bir kez daha mağlup etmeyi başaracaktır.

6.ayak: NEŞETİM-7- ve SİNYOR-8- arkada GECE KUŞU-5- ve NEJATAĞA-6- arkada çay kahve sohbet muhabbet bitsin burası da artık, burası çok karışırsa güçlü kan hatları ile BABA SITKI-1- ve BAY SEMİH-2- devreye girerler.

Kupon

1.ayak: 7-2-3-6-8//4-1

2.ayak: 3//1-2-5-6-9-7-8-10-11

3.ayak: 7-2-5-1-8

4.ayak: 3 TAŞKESEN

5.ayak: 2 ULUKIZ

6.ayak: 7-8-5-6//1-2

Tutar: 6 tl//60 tl//126 tl

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: binbastar

Avatar
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Binba

Mehmet28

Bol şans

Turgut

Binba star izmire yorum yap kardes cvp bekliyorum

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x