izmir altili tahminleri bombaci

23 MART 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Türkiye standartlarında hiçte alışkın olmadığımız şekilde ayda sadece 1 yarış koşan (1) THATS THE MOMENT ın itina ile bakıldığı şüphe götürmez. Ne olursa olsun bu yarışta önde şans verdiğim isimdir. Yine aynı şekilde grubun en genç ikinci safkanı (9) YOUNG BOND bence son yarışını ıslak pistte koşmasa da kazanırdı ikinci şans verdiğim isimdir. Ben bu iki safkanın arasına İzmir’in yetiştirdiği güzide safkanlardan (7) SUN BURN ü yerleştirip bırakıyorum.

2.AYAK: Çok ön planda yarış görünümünde olmasa da ince pilot tercihleri ve ayarları ile her safkanın yarışa gittiği ve hedef yaptığın bariz şekilde belli olan yarışta ön planda tuttuğum 3 safkana ve takibimde yazmaktan bıktığım 2 safkana yer vereceğim. Sıralamam şablondadır.

3.AYAK: Safkan patlamaya hazır bomba gibi biran önce artık photalaması gerekiyor. Uzayan mesafe ile birlikte grupta şansını daha yüksek görüyorum. Açıkçası agf oranını merak ediyorum ve bana göre açık ara AGF çıkmayacaktir. Formunun zirvesinde olduğunu düşündüğüm (1) numaralı KURTCABEY BANKOMDUR.

4.AYAK: Aynı şekilde yine çok fazla konuşmaya ve anlatmaya gerek olmayan yarışta  (1) AĞAPERSEN yanına (4) KARAPANTER yazıp bırakacağım. Dileğen (1) AĞAPERSEN in tek olarak değerlendirebilir.

5.AYAK: Son yarışını kaile almazsam ondan bir önceki 2 ci geldiği yarış benim için bir ölçü. Uzunca bir arası görünse de ben (1) numaralı AĞA ÇELİK e şans vereceğim.  İlk rakip gördüğüm isim kafayı alıp beyaz bayrak aynaya gideceğine inandığım (4) MOĞAÇHAN dır. (6) PAKPEY sonraki tercihim olup yarışın suprizini ise (5) OĞLUM ERDEM den bekliyorum.

6.AYAK: (3) İÇİL in son derece formda olduğunu düşünürsek ve son ayakta bu kadar safkan arasında da tek olarak yakalarsak ne olur bir düşünün. :) ben düşündüm alternatif BANKOM olarak değerlendirmeye karar verdim. Bu şablon için ise rakipleri şablonumdadır. Herkese şimdiden bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-7-9

2.AYAK: 10-2-8-3-4

3.AYAK: 1 TEK

4.AYAK: 1-4

5.AYAK: 1-4-6-5

6.AYAK: 3 /// 6-8-7-14-16

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Hoşgeldin, Bol şanslar

Adrian
Üye
Adrian

Hoşgeldin Bombacı

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bol şans üstat hoşgeldin :)

Öğretmen
Ziyaretçi
Öğretmen

Teşekkürler bol şans.

Bilal
Ziyaretçi
Bilal

Bombaci kardes galoplar son 1200 mu ilk 1200 mu 24.6 yaziyor ya o atin starttan cikisimi son 400 sprinti mi saygilar

Bilal
Ziyaretçi
Bilal

Anladim baskan sagolasin ben hep ilk bin ikiyuz zannededip uzun mesafe galoplari anlamiyordum tskler

Savasci
Üye
Savasci

Para vermese de kuponun tutması insanı mutlu ediyor.))

Savasci
Üye
Savasci

Teşekkür ederim.Ben sizleri takip ediyorum.sonra ortaya karışık kupon yapıyorum.pek tutmuyor.))) 6 lısı da gördüğün gibi 4 te kalmış.

Savasci
Üye
Savasci

Rojhat kızı da çok ayıp etti :))