23 MART 2015 PAZARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

İstanbul altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Son yarışında aynı binici ve mesafede aldığı 3.lükle ve mesafeye olan yatkınlığı ile 3 (LADY FALCON) önceliğim olacak. Kendini çok iyi geliştiren 4 (TAMBORA), yarışacak atların içerisinde idman performansı dikkatimi çeken 5 (FUAT AĞA) kuponumda yer alacak isimlerdir. Dileyen yer müsait olma durumuna göre 1 (WHO İS THAT CHİCK)  ve 2 (HOŞGÖRÜ)’ ilave ederek temelleri sağlamlaştırabilirler.

 

2.AYAK: Dişilere ait maiden yarışta binicisiyle bütünleşen,tabela ve düzenli idmanlarıyla da istikrarını sürdüren 5 (ESRALI) önceliğim olacaktır. Eşgaliyle sergilediği performansı aykırı hareket eden maidendan çoktan çıkması gereken 6 (FERACEHAN) küçük kuponlara yeterlidir. Kocaeli’den sonra sentetikteki ilk yarışında daha iyi bir performans gösteren 4 (DÜNYAGÖZÜ), ilk kötü yarışına rağmen babadan Koralay,Cesurhisar,Hisarbey gibi kalite arapların kardeşi olan 1 (BETÜL SULTAN) ve Bursa’nın başarılı taylarından Şengezer’in babadan kardeşi idman görüntüsü de tatminkar 2 (CELİNE) ilave edilebilir.

 

3.AYAK: Son dönemin performansı üst düzeyde Arap taylarını bir araya getiren KV-8 Hilalüzzaman 54 koşusunda zemin,pist,binici uyumu ile 2 (YALNIZEFE) oldukça öne çıkıyor. Çok fazla uzun mesafe koşmaması nedeniyle aralarında yaptıkları yarışlarda birkaç kez fotoyu önde geçen 4 (BABA MEVLÜT)’ ü yanına ilave ediyorum.

 

4.AYAK: Adana’dan getirilen çalışmalarını da sentetikte itina ile sürdüren ve kaba kuma göre formunu daha da yukarı taşıyan Adalı ekürisine ait 1 (BROWNİNG) klas jokeyi idaresinde günün banko adayıdır.

 

5.AYAK: Her yarışında kendisini geliştiren 8 (PİRECİ KIZI) formda jokeyi ile koşuyu kazanacaktır. İdmanlarıyla dikkatimi çeken çim pist sonrası sentetik pisti daha çok benimseyen, yarış hayatına merhaba diyecek aprantisinin hırs ve heyecanıyla 7 (NİGHT SAFARİ) rakibi olacaktır.

 

6.AYAK: Son derece denk bir mücadele olacağa benzer handikap koşudaki sıralamam önceki ayaklarda ekonomik davranmanın rahatlığıyla şöyle olacaktır. 9 (RADİKAL STAR), 11 (BERKAYHAN), 2 (GÖÇMENHAN), 1 (ATEN), 3 (PHOSPOROS), 4 (DEKOR), 7 (UNCLE), 6 (MOON RAİN), 8 (TORNADO STRİKE), 5 (KOCAMANTINAZ) ve 10 (MORE THAN GAME) şeklinde olacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 3-4-5 /// 1-2
2.Ayak: 5-6 /// 4-1-2
3.Ayak: 2-4
4.Ayak: 1
5.Ayak: 8-7
6.Ayak: 9-11-2-1-3-4-7-6-8-5-10

Kupon Tutarı: 15,84 TL  (/// sonrası 1.Ayakta 1-2 ve/veya 2.ayakta 4-1-2 ilaveleriyle geniş kupon  66 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum.)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nihat

2. ayaktaki 1.BETÜL SULTAN sürdirek favoriydi gecen koşuda.bugün sürprizde veriliyor.bence iyi koşacaktır.

nihat

sanada izmirli hemşerim.

nihat

altılımda 2.YALNIZEFE ve 6.MOON RAIN teklerim olacak.

karkule

1.)3.4.1/5..8
2.)8 Nartesi bankom/6.1.2.5
3.)2/1.5.7
4.)5.6.1.2
5.)8.3.//9.10
6.)6.4.3.10/9.1

nihat

iyi şanslar karkule..

Anonim

Eyvallh can911 yazdigin gibi gelsin seninde …..
ben yazdim ama insallh kimsenin kafasini karistirmak istemem

xcanerx01

4?,3) 1,5) 4, 6) 5) 7,8) 4) bolsans sablonum bu bole yasiyorum ūzgunum birinci ayak ikinci ayak sor oluyor uzgunum bolsans

Sergei Ardzinba

Can bey 2. Altılı 4. koşudan başlıyor,siz ilk ayağı 5. koşudan başlatmışsınız,bilginiz olsun :)

Sergei Ardzinba

eski tahminlere bakıyormuşum özür dilerim,sıcaklar böyle yapıyor :)))))))))))))))

admin

Benimde kafamı karıştırdınız, aranıp duruyorum nasıl oldu bu böyle :)

admin

Sorun yok abi :) Saygı bizden.