23 KASIM PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Öncelikle her zaman olduğu gibi ilk kez bu koşuyla yarış yaşamlarına başlayacak olan tüm safkanların ayaklarının yere düz basmalarını diliyorum. 1000/1.01.8 leri gören ve en iyi çalışmaları gerçekleştirmiş olan 9 SAHARA SKY bir aksilik olmazsa kazanacaktır. İlk kez koşacak olmalarından dolayı garantiye almak adına hazırlıkları ve orijin bilgilerine dayanarak 6 SKORER ve 8 POWERLINE ı da ekleyeceğim.

2.AYAK: Son iki yarışında zorlu gruplarda kayıpları oynayan 1 BELEN bu sefer kazanabilir. Uzun süredir kuma çıkmayan 6 ICY KISS ilerleyen formu ile şanslıdır. Bu mesafede bu grubu daha önce geçen 2 VICTORY BOOK aynı başarıyı tekrarlayabilir. Son olarak; tabela içinde dolanan 7 HADİ GÜLE GÜLE kuponlarda yerini alır.

3.AYAK: Daha zorlu bir grupta koşmuş olduğu son koşusunu 1.38.19 derece ile kazanan 5 ONURLUCAN bir kez daha kazanacaktır.

4.AYAK: Uzun zamandır kazanamayan 3 DİLŞARBEY in son günlerdeki performansı ile şeytanın bacağını kıracağını düşünüyorum. İdeal mesafesinde 1 MURATOĞLU , binicisinin ısrarla çalıştırdığı 5 LION ROCK , üst grup atı olan 2 HAYATIM ve son olarak defalarca 1400 m mesafede kazanma başarısı göstermiş 4 FIRE PIECE diğer şanslı isimlerdir.

5.AYAK: Bir diğer şartlı 1 mücadelede hazırlıkları ve orijin bilgilerine göre; 7 ŞAHİNOĞLU , 2 BORDONARO , 1 ANZAO ve 3 BORN FOR WIN e şans tanımaktayım.

6.AYAK: Son yarışındaki üçüncülüğü ile 4 BABA RECEP , son çalışmaları ile 6 KLASCAN , çim pistte koştuğu son koşusunda maiden e veda eden 11 BOĞAZKERE , beş boy farkla kazandığı son koşusu sonrası 7 SEVİNDİR ve kum pistte başarılı sonuçlar alan 2 URFALI DEVRAN son ayakta kazanmaya yakın isimlerdir.

1.AYAK: 9/6-8

2.AYAK: 1/6-2-7

3.AYAK: 5 ONURLUCAN

4.AYAK: 3-1-5-2-4

5.AYAK: 7-2-1-3

6.AYAK: 4-6-11-7-2

BOL KAZANÇLAR

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar