Ana Sayfa / Tahminler / 23 KASIM 2019 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (VELOCIVENOM)

23 KASIM 2019 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (VELOCIVENOM)

Herkese Merhaba

Cuma İzmir yarışlarında önerdiğim teklerin ikisi de 2. oldular.Runner Sun çok etkili koşarken, kum pistin aranan isimlerinden olacağını göstermiş oldu.Anne kan hattından Son Of Sun, Sun Kingdom gibi etkili kardeşleri bulunan güzide safkanın yarışını çok beğendiğimi belirtmek isterim.5. ayak Tilgarimo yanlış taktikle koşturulduğu için kaybetti.En iyi sprint attıran jokeylerden Kocakaya'yı bindirip, yarışı kaçarak bitirmeye çalıştılar.Sermayeli gitseydi en az 1.5-2 boy farkla kazanırdı.Bir daha safkanı kaçıracaklarını zannetmiyorum.Sonuçta olan yine biz yarışsevere oldu.

Adana programına gelecek olursak, 1400 Metrede Kum pistte koşulacak olan Adana Barosu ve 1500 M Kum pistte koşulacak olan Karataş Belediyesi koşuları günün zevkli geçmesi beklenen mücadeleleri olacaktır.Bugün kuponumu oluştururken, bir isme çok güveniyorum.Umarım beni yanıltmaz.5.ayaktaki 2 BABÜROĞLU benim Adana programında en güvendiğim isim.Kazanması halinde bu defa şeytanın bacağını kıracağımıza inanıyorum :)Şimdiden herkese bol şanslar...

1.AYAK: Fazla yorumlamak istemediğim bir koşu.Ben üç atı rakiplerinden önde görüyorum.Sıralamam; 5 OĞLUM BURAK,4 KIZILTUĞ ve 1 AKAĞAÇ...

2.AYAK: Tırnağının ucunda bu yarışa girecek olan 5 HAWKING koşunun en şanslı ismidir.Dileyenler bu ismi riske edebilirler.Eksik koşması halinde yarış içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.Ben tahminlerimi bu ihtimale göre yapacağım.Bugün kendisinden çok etkili bir yarış beklediğim 12 BOLT GIRL, arka arkaya kazandığı yarışlardan sonra kısalan mesafeye rağmen şanslı olduğunu düşündüğüm 10 THE MATCHED,bu yarışa ciddi hazırlanan 11 VANTABLACK,iyi bir dönemden geçen 3 CARA VAGGIO,İstanbul'da koştuğu yarışlardan sonra burada kendisinden bir patlama beklediğim 6 PASTORAL SENFONİ,kum pistteki etkili yarışlarıyla 8 SUN OF DAY,startta kalma huyunu minimize edebilirse sonlarda yapacağı sprintle sonuca gidebileceğini düşündüğüm 2 BRUCE WAYNE ve kum pist performansını merak ettiğim 7 RED TORNADO bu ayakta şans vereceğim isimlerdir.

3.AYAK: Kum pist performansıyla 1 BARİKAT öncelikle yazacağımız isim olmalıdır.Daha sonra İstanbul'dan gelen iki isim 2 FOLGORE ve 7 FREUDE ilk kez çıkacakları kaba kumda farklı bir performans sergileyebilirler.Bugüne kadar hiçbir yarışı kötü olmayan 4 ROYALİZ dengi grupta ihmal edilmemelidir.Koştuğu ilk startını kolay kazandıktan sonra, Temmuz ayından beri koşmayan 9 KOCA HATUN ve orjin olarak çime daha yatkın olduğunu düşünsem de, H.Karataş deklaresiyle yazılmayı hakeden 8 HALLEY şans vereceğim son isim olacaktır.

4.AYAK: Yaklaşık 7 ay aradan sonra katıldığı sınavından başarıyla geçen ve bugün H.Karataş ile şansı oldukça fazla gördüğüm 4 SKY WOLF günün alternatif teklerinden biridir.Ben bir ismi yazmadan oynamak istemiyorum.O da 2 GLOIN.Son yarışında rakibine direnemeyen safkanın, bugün daha etkili olmasını bekliyorum.Bu iki safkanın mücadelesi koşunun galibini belirler görüşündeyim.

5.AYAK: Son iki kum yarışının bu grubu geçmeye fazlasıyla yeteceğini düşündüğüm 2 BABÜROĞLU bugün güvendiğim isimdir.

6.AYAK: İki safkan form durumlarıyla rakiplerinden ayrılıyorlar.5 PANCHMAHAL ve 7 BAYRAMHAN.Ayırmadan yazılması taraftarıyım.

ADANA ALTILI GANYAN

1.A: 5-4-1

2.A: 5-12-10-11-3-6-8-2-7

3.A: 1-2-7-4-9-8

4.A: 4-2

5.A: 2

6.A: 5-7

TUTAR: 45.36 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Seedorf Ovic
Üye
Seedorf Ovic

Herkese merhaba;
1. ayak : Sevdiği mesafesinde koşacak olan 5 numaralı Oğlum burak favorim eksik koşması halinde 2 numaralı Sabrinin Atı ve Ekürilerden 3 numaralı Gülfem devreye girebilir.
2.ayak : 6 Numaralı Pastoral Senfoni ve 11 numaralı Vantablack bir adım önde gözüküyor fakat ben 6-11-2-9-12-13 ve 5 numaralı Hawking diyerek geçiyorum.
3.ayak : 1 numaralı Barikat favorim olsada 9 numaralı Koca Hatunu ayıramadım.
4.ayak : 2 numaralı Gloin bankomdur.
5.ayak : 2 Babüroğlu bir adım önde. 8 Kabaklı ve 9 Kurşunoğlu
6.ayak : 2 Tekdalin izi 5 Panchmahal 7 Bayramhan 10 Doctor House.
Tutar : 25.2 TL.
Herkese Bol Şanşlar.

RISING
Üye
RISING

Günaydın,tünaydın,herkese bol şanslı bol kazançlı bir gün dilerim :) Bugün günlerden Adana:)
Velocivenom bol şanslar:)
Umarım dilediğiniz gibi olur her şey..

1.AYAK: Kızıltuğ,Oğlumburak,Batınhan,Akağaç gibi önde gitmeyi seven safkanların süratlendireceği bir koşu..1500 metrede kim dayanır derseniz ben önce start sorunu yaşamaz ise sıkıntıları olmasaydı bu grupla alakası olmayacak olan SABRİNİN ATI ‘nı ilk sıradan tutuyorum.Ama dediğim gibi startta bazen fazla kalabiliyor. Önlere sarkacak safkanlardan son koşusu olumlu OĞLUM BURAK , Özcan’ın tercihlediği önde 2-3 de gidebilen AKAĞAÇ rakipleridir. Bu koşuda yarışın çok yüksek tempoya çıkması durumunda arkadan gelip bindirenlerin kazanma ihtimaline karşın sürpizde iki isim yazacağım.Bunlardan birisi ekürsi ile birlikte CANHÜMEYRA..Diğeri de son koşusu çok eksik olduğu çim pistte olan KALAYCIKAYA.

2.AYAK: Kum pist performansının çok başarılı olduğunu düşündüğüm VANTABLACK bana göre en şanslı safkan. Özel bir isim olduğunu düşündüğüm HAWKING ilk rakibidir.Startta takılmadığı koşularında bu rakiplerinden hiçbir eksiği olmayan BRUCE WAYNE, kendisinden beklenenden hep daha iyi koşmuş olan ŞANSLI ÇOCUK, bu defa Özcan’ın terihlediği PASTORAL SENFONİ ve uzundan kısaya dönen THE MATCHED şanslı olan safkanlar.

3.AYAK: BARİKAT ilk şanslı isim..Ankarada koştuğu ilk koşusunu rahat kazanan ve koştuğu yıllarda benim hastası olduğum Su Damlası isimli kısrağın yavrusu olan KOCA HATUN ilk rakibidir.ROYALİZ sonlarda etkili yüklenecektir.

4.AYAK: Önde numara götürecek GLOİN , startla aldığı liderliği stilinde rakibi olmaması dolaysı ile potaya kadar sürdürebilir. Karataş’lı SKY WOLF yazmışken, bir de kilosu uygun olan BADARBUNGA yazıp bu ayağı sağlama alıyorum.

5.AYAK: Kum pistte koştuğu koşularda belirgin bir performans ortaya koyan BABÜROĞLU bir aksilik olmaz ise kazanmasını beklediğim bir isim. Bugün kendisinden beklenen patlamayı yapabilecek KABAKLI rakibidir.

6.AYAK: Erdemirci’nin startla birlikte tempo vereceği koşuda son zamanların flaş aprantisi M.S.Çelik ile PANCHMAHAL düzlükte Erdemirci’yi atlatıp adını birinciliğe bir kez daha yazdırır diye düşünüyorum.

ADANA

1-) 2,5,1,9,7
2-) 11,5,2,9,6,10
3-) 1,9,4
4-) 2 /4,5
5-) 2,8
6-) 5

12,6 TL / 37,8 TL

Buca06
Üye
Buca06

Bol şans, güzel kupon.

RISING
Üye
RISING

Buca Teşekkür ederim, umarım hepimiz şanslı günümüzde oluruz:)

erol5225
Üye
erol5225

Adana altılım. BİRİNCİ AYAK 3.4.5.2.1. İkinci ayak hepsi üçüncü ayak 1 TEK dördüncü ayak hepsi. BEŞİNCİ AYAK 8 TEK SON AYAKTA 5.4.7.3. TÜM YORUMCULARA SELAMLAR BOL ŞANSLAR DİLİYORUM

RISING
Üye
RISING

Bol şanslar Erol5225…tekler oturursa kaçarı yok gibi:)

legrunt
Üye
legrunt

Mutlu haftasonları dilerim.
Tüm yarış severlere bol şanslar.

Adana kuponum aşağıda ki gibidir.

Tutar 18.90 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
2 – SABRİNİN ATI
3 – GÜLFEM
4 – KIZILTUĞ
5 – OĞLUM BURAK
8 – LOKOMOTİF
2.Ayak
11 – VANTABLACK
3.Ayak
1 – BARİKAT
2 – FOLGORE
9 – KOCA HATUN
4.Ayak
4 – SKY WOLF
5.Ayak
2 – BABÜROĞLU
6 – GÜMÜŞYOL
8 – KABAKLI
6.Ayak
4 – YOLDAŞKAYA
5 – PANCHMAHAL
6 – BEYBORA
7 – BAYRAMHAN
10 – DOCTOR HOUSE
12 – BİNİZETOĞLU

RISING
Üye
RISING

Bol şanslar legrunt..Kabaklı yarıştan çıktı bilgin olsun..

legrunt
Üye
legrunt

Teşekkürler Rising:) onun yerine Çılgımı yazdım

Yazar: VELOCIVENOM

VELOCIVENOM