izmir altili tahminleri

23 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)

2.Koşu – 1. Ayak: Şartlı-1 hiç koşmamış tayların bölünen yarışında 1. Grup taylar içinde (1) AKGÜN REİS çok dikkatimi çekti. İstanbulda iç pistte dereceli galoplarla hazırlanan bu tay sanki ilk yarışında maidendan çıkacak gibi görünüyor. Epey büyük bir risk alıp bu tayı tek yazacağım. Hiç koşmamış taylar start sorunu yaşayabilir diye düşünürseniz ve farklı bir yarışta tekiniz varsa eğer Kurtellerin Hakkar yavrusu (10) BUZ NEFES i, hazırlıkları iyi olan (4) GALYALILAR, (8) AGAFYA ve (3) CONTRELE TEMPS i de ekleyebilirsiniz.

3.Koşu – 2. Ayak: Son uzun kumdaki parlak yarışıyla (4) OASİS ilk atım. Mesafedeki 2.02.25 derecesiyle (3) GEÇİT YOK babası Velociraptor gibi koşarsa kazanabilir. Aynı mesafede Orrange Blossom arkası burunla ikinciliği ve 2.02.42 derecesi tatminkar olan (5) DEMİRRIFKI formda aprantisi A. Okan Pazar ile şanslı olacaktır. Kurtel ekürisinin güzel bakımıyla (8) SAILING KNIGHT bu kez üzerinde İzmir’in başarılı jokeyi Barış ile yarışa gidiyor, galopları da gayet tatminkar, ekürisi (13) ROCKING OUT ise babadan Behramkale’nin kardeşi ve bence o da biyerlerde koşacak, bu yarış olmasa da ilerleyen günlerde takipte fayda var. Bursa’daki son galobu tatminkar olan Persian Bold kızı Saçaklı’nın yavrusu (12) AKTHAMAR dan da bomba bekliyorum. Benim yerim kalmadı ama yeri olanlara tavsiyem (10) URLA ZAMANI ve (11) DIVINE FORCE da yazılabilir.

4.Koşu – 3. Ayak: Küçük kuponlar için iyi performansları ile (3) MEHMET ABİ ve (5) UÇAK KAÇTI yeterli olabilir. İkisinin de galopları çok iyi. Ben bu ayakta 2 Dehere tayını da ekleyeceğim ve bomba bekliyorum kendilerinden; (1) AUBERON son çim yarışlarında başarısız oldu ama Bursa ve Kocaeli kum performansı oldukça tatminkar, (2) VENUS DAUGHTER ise sene başında İzmirde bu tip kısa mesafeleri çok iyi koşmuş, ondan da güzel bir yarış gelebilir.

5.Koşu – 4. Ayak: Son yarışı M. Kaya ile rahat kazanan Karaca 5 yavrusu (2) ABHER bu mesafeleri babası gibi koşmaya başladı yine kazanabilir ama bana garip gelen M. Kaya’nın (4) KUĞU GÜZELİ ni tercih etmesi. Caş yavrusu bu at 16 çim yarışı sonrası kum piste çıkıyor, kalitesi ile bu grupta söz sahibi olabilir. Bu iki 4 yaşlı at eksik koşarsa büyüklerden (3) CANIM MİRA ve (1) MURATEFE devreye girebilir. Galobunda dikkat çeken (5) UÇAN MARTI dan da bomba bekliyorum.

6.Koşu – 5. Ayak: Son dönemde KV koşularda yaptığı tabelalarla grubun üzerinde olduğunu düşündüğüm U. Polat ile (1) ARTİSEMRE ilk tayım, mesafe Artisemre’ye kısa gelebilir bu yüzden kısa mesafe performansları iyi olan orjinleri güçlü tayları da değerlendirmekte fayda var. (6) MANİLYA, (4) VİKONYA, (5) KAPTAN EVO ve (7) BANKIZ ile bu yarışı kalabalık tutmak istiyorum. Son Grup 3 koşusunu ölçü almadığım Caş yavrusu (10) BABA CUMA dan da enteresan bir yarış gelebilir. Yeri olan eklesin.

7.Koşu – 6. Ayak: Şartlı-1 hiç koşmamış tayların bölünen yarışında 2. Grubun en enteresan durumu Halisin 7 yarışlı günde sadece 1 taya biniyor olması. Büyük ihtimalle Sihirbazın bindiği (7) SİHİRBAZ günün büyük bankosu olacaktır. Ben açıkçası pek güvenmiyorum. Bu yarış için yaptığı iyi hazırlıkları ile göze çarpan Sanzatu’nun anadan kardeşi (9) COOPER GIRL den de güzel bir yarış bekliyorum, (11) LIA LUCRETIA, (2) CORNELIAN ve (12) STAR BELİT i de ekleyerek bu yarışı kalabalık tutmak istiyorum.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak: 1 (AKGÜN REİS) Banko

2. Ayak: 4-3-5-8-12

3. Ayak: 3-5-1-2

4. Ayak: 2-4-3-1-5

5. Ayak: 1-6-4-5-7

6. Ayak: 7-9-11-2-12

Kupon Bedeli: 150 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Johny Guitar

Johny Guitar
40 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1994 yılında İstanbul Üniversitesinde okurken at yarışıyla tanıştım, zaman zaman ara versem de 23 yıldır sıkı bir yarış takipçisiyim. Hayatta en büyük keyifimdir at yarışları ve tabiiki Beşiktaşk:) Umarım size ilham olurum ve hep birlikte kazanırız.
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Mehmet28

bol şanslar

ETC

Şansın bol olsun Johny dostum, bağışla geç gördüm. Hastanelerdeydim bugün belli işlerim vardı sizlerle iletişim halinde olamadım.

Cyrone

Altılı şablonum

1.ayak 2.9.6.1.7
2.ayak 9 serbeyhan banko
3.ayak 1.10.7
4.ayak 2.3
5.ayak 3.8.4
6.ayak 6.7

Herkese bol şanslar

ETC

cyrone tutan altılı kuponları bölümünde ismini de görmek dileğiyle.. şansın bol olsun

Cyrone

Seviliyorsun etc insallah nasip

İkinci ayak iki at tutuyordum birini tek atmak zorundaydım malasef diğer tuttugum at geldi ama iyiki 3 ayaktan yattiac yoksa yer bitirirdim kendimi

ETC

2.ayakta serbeyhanı tek geçmek esasında büyük bir risk ama daha da aslolan bende akhtamarın bu yarışı alacağını hesap etmemiştim. daha çok 4.koşuda amacım canım mirayı banko olarak önerip abheri es geçmekti, sonrasında akhtamarı süprizde önermeyi düşünmüştüm ama abher orada kriterimi sınırlandırdı, daha fazla tutarda kupon yapmak istemedim.

ETC

amma velakin yarış boyunca bu koşuda canım mira en isabetli tercihim oldu..

Cyrone

Bu arada yabancı bahis yapicaklar olursa kafada 3 numarayi tek tutuyorum

ETC

canın sağolsun Johny… benim de 2.ayakta AKHTAMAR’dan ve 5.ayakta tercihlediğim 2 attan şansım gülmedi.. Olsun varsın diyor, canlar sağolsun diyhor yeni tahminlerinizi burda görmeyi yorumlar edinmeyi ve güzel bir zaman dilimi olmasını, tutan altılı kuponları bölümünde isminizi görmeyi kalben temenni ediyorum.

11
0
Tahmin paylaş.x
()
x