Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 23 KASIM 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
istanbul altili tahminleri barisci

23 KASIM 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Yarış yaşamlarına bu koşuyla başlayacak 2 yaşlı ingiliz tayların mücadelesinde hazırlıklarıyla grubun en hazır ismi olduğunu düşündüğüm LUCKY IRISH(7) favorim. Son galobundaki görüntüsünü çok beğendiğim CANCI(4) en ciddi rakibi olacaktır. Pedigrileriyle dikkat çeken TİNİZ BEYİ(8) ve LİMİTSİZ(6) değerlendirilebilecek diğer safkanlar.

2.Ayak: İkisi de iyi durumda olduğu için ekürileri başta tutuyorum. NEVCİHAN(2) o kadar formda ki göz ardı edilemez. Grubun istikrarlı isimlerinden HANCIOĞLU(5) bi süre ara vermiş olsa da dinçlikle iyi koşabilir. Son galobunda iç pistte 800'ü 55 600'ü 26 rahat bir galop yapan BOZBABA(14) bomboş kilosuyla çok etkili koşacaktır. BAKIRCIBEY(6), CANDOSTUM(7), ŞANSKÜPÜ(8), PEXUSS(9) ve ANILKAYA(3) geniş kuponlara önereceğim isimler.

3.Ayak: Sentetik pistte henüz koşu kazanamasa da uygun bir grup yakalayan SHOPAHOLIC(5) bugün kazanacaktır, bankom.

4.Ayak: Kısa vade ayarında bir handikap koşusu olmuş. İyi atların biraraya geldiği koşuda KATSUYA(3), PAIX(5), KRAL AMED(1) ve KEPEZ STORM(4) ayırımsız kuponumda yer alacak.

Not: Sheva'nın çok tuttuğu REDENTOR(6) eklenmiştir.

5.Ayak: Grubun pişkin tayı YARAMAZ PEPE(9)'nin yanına değerli yorumcu arkadaşlarımdan Commandante'nin çok tuttuğu DUKE PROSPERO(2) ile Ertanbey'in önerdiği NORTHERN WEST(4)'i de ekleyip geçiyorum bu ayağı.

6.Ayak: Günün en kalabalık koşusu üstelik mesafe de kısa. Yorumlaması zor bir koşu. Ben 4 atla kolaylaştırmaya çalıştım. GHOST WARRIOR(2)'ın son çim koşusunu dikkate almazsak ondan önce koştuğu iki sentetik koşusu da çok olumlu. İyi gruplarda aprantiyle koşan ATEŞİM(5) bu sefer Karataş'la start alacak kazanmaya yakın. HEADWAY(6) koşularında bir türlü sonunu getiremiyor, önde çok rahatsız edilmezse iddialı olur. Bir süre geri alındıktan sonra düzeldiği duyumlarını aldığım SONKARAR(8) bir buçuk aydır düzenli idmanda ve iyi dereceler sergiliyor, kuponlarda bulunmalı. Ben bu dört safkanla geçeceğim burayı ama siz tuttuğunuz atları mutlaka ekleyin çünkü zor koşu.

Altılı Şablonum

1.ayak:7,4,8,6

2.ayak:4,2,5,14,6,7,8,9,3

3.ayak:5 tek

4.ayak:3,5,1,4,6

5.ayak:9,2,4

6.ayak:2,5,6,8

Herkese bol şans...

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bol şanslar Barış kardeşim ben maçta olcağım için 5. Ayakta bana kılıç çeken abimle yarın görüşücem :)

Ert54
Ziyaretçi
Ert54

3.ayak 6
4.ayak 6
Bir yorum alabilirmiyim

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

silivrili
Üye
silivrili

Kardeşim bol şanslar
Bir yorumda ben yapayım yorumcu arkadaşlara yer vermişsin yazın da
Naçizane fikrimi belirteyim
4. Ayakta agf de ve handikap olarakta son sırada olan (8)BEKMEZ çok harika bir sürpriz yapabilir bugün

sincan
Üye
sincan

arkadaslar ben adana dan savas emrah sıncan jokey benım dayım ben at yarıslarını yıllardır takıp edıp antremanalrda arkadaslarla aprantı arkadalsar ve antrenorle dıyalogumuz var bende sızlere yardımcı olmak ıcın yazayım dedım eger benıde aranızda buundarsanız sevınırım

Cartel
Ziyaretçi
Cartel

Ilk ayak Limitsiz ant. ile simdi konustuk gecilmeyecegini soyledi

ofsayt
Ziyaretçi
ofsayt

Barışçı bol şans olsun usta son ayakta ki 17 numara için bi degerlendirme yapabilirmisin tek atmayı düşünüyorum da şimdiden teşekkürler

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

Biri kılıç çekicekse bende burdayım o koşuda bana at kalmamış ama bende Sansa yı tutayım :))
Son ayak ateşim kazanır o favori çıkar onu herkes tek atabilir ama risk alıp 5li oynamayı göze alıp ilk ayak 4 cancı nın güzel bir start alırsa önde kaçıp yakalanmayacağını düşünüyorum beyaz bayrak ayna için risk almaya değer bol şanslar

Adrian
Üye
Adrian

Bol şans Barış

hasan erde
Ziyaretçi
hasan erde

karataş gibi ustaya her zaman dikkat

Onbasi
Üye
Onbasi

barış beye ve herkese bol şanslar dilerim bugünkü program inanılmaz zor günün sonun da en az 50 bin i var diyorum inanın devir bile edebilir sadece oynamış olmak için oynadığım kıytırık bir 5,76 tl lik kupon paylaşacağım sizlerle zaten tuttursam 200 tl vermez zehirlerim sırasıyla 1. ayak da 2 ANATOLIAN BULL 2. ayak da 8 ŞANS KÜPÜ 3. ayak da 3 RAZİYE ANA ve 5. ayak da bosporus yavrısı 13 (Whısper) dur son ayak da bence 6 nolu headway tek olur ünlü sihirbazımız karataş ise 4. ayakda 3 nolu katsuya yı getirsin yeter bence başka yarış alamaz ayrıyeten yine 5. ayakda ilyas ilbey in 11 nolu (Safir Kız) isimli tayına aman dikkat diyorum zira bu at için gayet olumlu şeyler duydum beklenti çok yüksek

1. ayak: 2,7,8,1
2. ayak: 4,8,2,13
3. ayak: 3,,5
4. ayak: 3
5. ayak: 11,13,9
6. ayak: 6
** 5,76 tl herkese bol bol en full şanslardan dilerim inşaallah 1. gelen atınız protesto yemez diyerek yazıma son veriyorum :))

Onbasi
Üye
Onbasi

5. ayak da 11 nolu safir kız çıktığı için oraya 2,4,10,12 i ekleyip kuponu 11,52 tl ye yükselttim

cannac35
Üye
cannac35

3_7_8_10
2_3_4_10_11_14
4_5_6_7
3 katsuya tek
4_7_9_10_12
2_9_11
Bol şans İstanbul

DEDE_05
Ziyaretçi
DEDE_05

Hocam sen naptin ya

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar Tuttuğum atları yazdım.)))

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar Tuttuğum atları yazdım…))

MEDYA
Ziyaretçi
MEDYA

Herkese iyi akşamlar. Benim teklerim 2.ayak Bozbaba ve 3. ayak Autumn pearl bol şanslar olsun.

Mine
Ziyaretçi
Mine

Light foot

Savasci
Üye
Savasci

ilk ayaktan yattık.)))

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Buda benim nacizane

Mine
Ziyaretçi
Mine

5li de değerlendirin diye yazdim ama barış geç onayladin

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Mine hanım ne vardı altılıdan önce yazsaydın sizlerin görüşlerini toplayıp altılıyı öyle kuruyoruz ..Sizin görüşleriniz değerli takip ediyoruz sürekli..Nasip değilmiş boyunla kaybetti..inş.5te kalmayız..

admin
Yönetici
admin

Mine hanım erken yazmış aslında, yorumlar bugün çok geç onaylandı.

Mine
Ziyaretçi
Mine

Tek kar kalan bu oldu

Mine
Ziyaretçi
Mine

:( yazık valla

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...