Ana Sayfa / Tahminler / 23 Kasım 2013 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

23 Kasım 2013 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşusundaki ikinciliğiyle formda olduğunu gösteren 10-ÖZKURUŞ grubun üzerinde ve kazanmasını bekliyorum.Kendi kuponuma tek atıyorum rakip arayanlara ise 2-KARSAVUL ATEŞİ ve 3-KÖKAĞA önerebileceğim safkanlardır.Etkili binicisiyle 8-SEDEFKAR yeri olanlara.

2.AYAK : Günün sürprize açık mücadelesinde hafif sikletiyle 11-SİM SİM favorim.3-SURHATIN KIZI ve 4-ŞUBATINKIZI ayırmadan kuponlara eklenmeli.7-SERAPHANIM şansını bukez çim pistte deneyecek ihmal edilmemeli.Bu ayağa mümkün olduğunca çok at yazmakta yarar var.

3.AYAK : Bir süre dinlendirilern 7-TOSUNOĞLU banko olarak öneriyorum.Rakip arayanlara 5-GLENDOR.

4.AYAK : Önceki koşusunda banko olarak önerdiğim 4-YELLOW APACHY yarışı yarım boyla kaybetmişti.Bugünde kazanmaya yakın isim yalnız İngiliz safkanlarının dinlendirilmeden bukadar kısa sürede koşturulmasına pek sıcak bakmıyorum bu yüzden bu koşuda favorim 6-MY PRINCESS.Pistten etkilenmesi durumunda 2-YENİ GELİN devreye girebilir.Hafif sikletiyle 5-IMPRESSING sürpriz şansına sahip.

5.AYAK : Son koşusu ölçü olmayan 2-CIGO uyumlu binicisiyle fotoyu önde geçen safkan olur.Banko olarak öneriyorum.

6.AYAK : Günün son koşusu olan Şartlı 5 mücadelede sürpriz ihtimalini değerlendirmek için ben HEPSİ diyorum.Az atla geçmek isteyenlere sıralamam 1-GÜMÜŞSOY, 10-CANÖZÜMLÜ, 6-AFFAN, 7DELİDUMRUL, 11-CİHANEFE, 14-YETİŞ.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 10

2.AYAK : 11 - 3 - 4 - 7 - 14 - 13 - 5 - 6

3.AYAK : 7 - 5

4.AYAK : 6 - 2 - 4 - 5 - 3

5.AYAK : 2

6.AYAK : HEPSİ

TUTAR : 60 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.