23 HAZİRAN 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Müslüm Çelikten sonra Cuma günü Uğur polat’ın şovuyla devam eden Altılı ganyan oyununda Jokey faktörünün ne derece önemli olduğunu bir kere daha gözler önüne getirdi. Özellikle usta pilot Halis Karataşın Ankara programında işinin hiç kolay olmadığını düşünüyorum. Formsuz Jokeyin yüksek agf atları getirememesinden sonra moralinin son derece kötü olduğunu bu program içerisinde baskı oluşacağını düşünüyor. Tüm yarışseverlerimize bol şanslar diliyorum

1.AYAK : Kağıt üzerine bakıldığında direk yarışın favori ismini tahmin etmenin zor olmadığı fakat ayrıntıları içerisinde gizleyen bir koşu olarak nitelendirdiğim 2.Altının başlangıç ayağında iki isme şans vererek giriş yapmak istiyorum. Yarış içerisinde şahsım adına favori olarak nitelendirdiğim isim diğer bütün atların üzerinde ki jokeyleri değişmişken kendisini çok iyi tanıyan ve son yarışlarında devamlı istikrarlı olarak üzerinde yer alan bugün Ankara pistinde yapmış olduğu muntazam idman görüntüsüyle tam mesafesine çıkacak olan ve süratli gidecek olan yarışta kendisini üç dört sırada takip edip viraj dönülürken iç bariyerlere yaslanarak sprintine başlayacak olan 8 KEEP WALKİNG’e veriyorum. Senaryomun yanılması durumunda formunun zirvesinde olduğunu düşündüğüm kağıt üzerinde ki favori isim 2 DEMİRBÜKEN yarışın dinamo vazifesini göreceğini tahmin ediyorum.

2.AYAK : Bölünen Maiden de Hazırlıklarında çok güzel işler ortaya koyan fakat zaman zaman start problemi çekmesinden dolayı yarışını tam olarak nasıl yapacağını kestiremediğim uzun mesafenin kendisine çok yarayacağını düşündüğüm 3 LEGEND SYCAMORE koşuda ilk şans verdiğim isim olup, son üçüncülüğünde dikkatleri üzerine çeken bugün muhtemelen yarışta ön planda isimlerden olacak olan artan formuyla koşu içerisinde şanslı olan 11 SÖĞÜT, ikilisinin rakiplerine göre ön planda değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu iki ismin eksik koşması durumunda mesafeye yatkın olacaklarını düşündüğüm 5 PASTOR , 4 NEZİR FAMILY, 2 ÇÖL RÜZGARI , 1 AHTOPOT ve yarış içerisinde çok sürprizde değerlenmek istediğim anlamsızca çok sert gruplarda yarış koşan orijin olarak kısa ve orta mesafelerde etkili olacağını düşünsem de bu kez kendine denk rakipler yanında ve son idmanlarında ki kıpırdamayla birlikte ters bir yarış gelebilecek 7 ADALYN sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Günün merak edilen ve kumun en başarılı isimlerinin bir araya geldiği nefesleri kesmesini beklediğim mücadelede yarış içerisinde ilk şansı 4 yaşlı isimlerden 2 AYRTON’a veriyorum. Bu ismin süratli gidecek olan yarışta sonlarda çok etkili sprint atıp rakiplerini avlayabilecek güce ve potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum. Ankara pistini seven ismin kendisini çok iyi tanıyan kantarmasıyla 2017 yılı içerisinde bu mesafede bu rakiplerinin bir çoğunu geride bıraktığınıda hatırlatmak isterim. Halis karataş faktörüyle ve kumda ki etkili yarışları asımsanmayacak ismin agf tablosunda üst seviyelerde olacağı ve baskının çok üzerinde olmasını beklediğim bu ismi bugün kuponumda şans tanımayacağım kendisini ön planda rahatsız edecek olan rakiplerin koşu dengesini bozacak olması sonlarda bu isimden çok şey alabilir diye düşünüyorum.(good curry) Form olarak bu tip mesafelerde her zaman söz sahibi olup sevdiği Ankara pistinde şansının daha yüksek olduğunu düşündüğüm hazırlıklarında etkili isim ve üzerinde ki formda jokeyiyle 5 HOT CHOCOLATE, Maidenden çıktıktan sonra orta mesafe dahi yarış koşmayan kumaşının çok üst seviyelerde olduğunu düşündüğüm çok etkili bir yarış gelebilecek Ankara pistine ilk kez çıkacak olan 8 REBEL YELL koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir. Yarışın bir diğer favori konumunda çıkacak olan isminide kuponumda en son Ankara pistinde 2016 yılında kazanmış olduğunu bildiğim için bugün es geçiyorum.(kinowa)

4.AYAK : Zorlu ve sürprize açık bir koşu dişi isimlerin bu uzun mesafede çok fazla etkili olmasını beklemiyorum. Son startında ki üçüncülüğünde çok diri gözüken startta oyalanmadığı taktirde koşu içerisinde şansının çok yüksek olduğunu düşündüğüm 2 PALERMO, Son çim yarışında çok etkili yürüyen sonlara kadar önde olup son anda geçilirken o gün için beni de üzen ismin bugün sevdiği kum piste çok daha etkili bir koşu beklediğim 7 YURDAKUL , Beklentiler yüksek olan 1 EUPHRATES, Bugün geri planda kalacak olan isimlerden olan ara sonrası koşu gören bu rakipleri içerisinde es geçilmemesi gerektiğini düşündüğüm 5 AŞKADİN ve son yarışlarında ki formuyla devreye girebilecek 3 YANTAR koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : İngilizler gibi arap atlarının etkili isimlerinin bir araya geldiği bu zorlu mücadele de ilk şansı bu tip orta mesafelerde çok etkili yarışlar koşabilen formunun zirvesine ulaştığını düşündüğüm 5 KADHAN’a veriyorum. İnatçı isimlerden 1 BİLDENHAN, süratli gidecek olan yarışta sonlarda etkili sprint atabilecek ekürilerden 3 ALPTUĞHAN, son iki startını kazanarak formunun zirvesine çıkan 6 KIZILTUĞ, ve sonun da Ankara pistine çıkacak olan yarışın tek dişi ismi hazırlıkları muntazam olan 8 PATRONİÇE bu zorlu koşuda şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Kapanış ayağı bölünen maidenin son ayağı biraz kararsız kaldığım bir koşu oldu buraya kadar gelirsem buradan yatmanın üzücü olacağı kesin ama cesaret edip kupon bedelini çok fazla yukarıya taşımanın da bir anlamının olmadığını düşünüyorum. Agf tablosunun neresinde yer alacak tam olarak kestiremiyorum. Fakat yarın kendisinin yarış içerisinde çok iyi yerlerde olacağını tahmin ettiğim. Uzun aranın ardından koştuğu orta mesafeli yarışında bekleme yarışı olarak denenen çok etkili bir koşu yapıp dördüncü ayrıldığı yarıştan sonra kısa bir süre dinlendirilen ismin yarış başlangıcı ve koştuğu isimlere bakıldığında bugün ki rakiplerinin çok önünde olduğunu söylersem çok abartmış olmam. Mesafe ye gideceğini düşündüğüm bu ismin sağlam bir ekürinin elinde olduğunu ve çok iyi bir hazırlık aşamasıyla bu koşuyu girdiğini düşünüyorum. Özellikle Ayrıntılarda saklı olan bu oyunda son yarışında Akın sözenle yarıştan ikinci ayrılan ismin bugün için ön planda olan isimlerden olmasına rağmen Akın sözenin ara sonrası koşu gören isimle bugün sahaya çıkacak olması tayın ne derece hazır olduğunun ispatı olarak nitelendiriyorum ve riskli de olsa koşuda 11 ELOIN günün BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8,2

2.AYAK : 3,11,5,4,2,1,7

3.AYAK : 2,5,8

4.AYAK : 2,7,1,5,3

5.AYAK : 5,1,3,6,8

6.AYAK : 11 ELOIN

TUTAR : 73,50 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
Deniz56
Üye
Deniz56

Bol Šanslar Yavuzhan 41 Kardeş

Deniz56
Üye
Deniz56

ANKARA
1,koşu 5 tek
2,koşu 3 BANKO
3,košu 4,,,,2 Hepsi
4,košu 5,3,1,2,4
5,koşu 11 tek
6,koşu 7 BANKO
7,koşu Zor Yariş HEPSI
8,koşu 1,9
9,koşu Bomba Olur Diyorum HEPSI
Hepinize Bol Şanslar Arkadaşlar

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Mailim ulaştı mı?

PINARBASILI
Üye
PINARBASILI

Bol şanslar hocam, Eloin hakkındaki önerin ve yorumlarından sonra onu da kuponuma aldım. Önerin için teşekkürler, safkan kazansa da kazanmasa da.

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

herkeze bol şanslar diliyorum seçimöncesi 4 yarış programı yapıpbol eglenceli bir gün hazırlamışlar ne güzelllll
ankarada birbirinden çekişmeli bir o kadarda zor program var aslındakolay görünen programda önemli olan seçim yani tercih edebilmek zqaten kaybettigimiz zaman seçim tercih hatasından kaybediyoruz
tercihlerimiz dogru oldugu bir gün dilegimle
öncelikle sizlere yardımcıolmakiçin önce ilk 4 atımı yazacagım dedimya tercih meselesi
1.koşudan 9. koşuya kadar ilk 4 ismimiyazacagım
1.koşu 4.5.7.1
2.koşu 3 …………. yanına isimyazıp kafanızı karıştırmayayım bankom
3.koşu 1 ceku bankom
4.koşu..3.2……1.4
5.koşu5.11.3.4
6.koşu5.4.2.7
7.koşu8.7.1.3
8.koşu1.4.5.7
9.koşu3.12.11.7
bunlargelmesi muhtemel isimler şimdi kuponuma geçelim
1.altılı 1.ayak.. 1 gülruh hatun ve ekürisi fülane başta olamküzere.. 5 çakır çelep..4 umut çiçegi 7 prenses aslı
2.ayak 3numara sky wolf zaten 100/ 90 gibi rekor bir agf si var bankom
3.ayak ben cekuya sky wolftan daha çok güveniyorumbankom
4.ayak3 DRIVE FASTER 2 DEMİRBÜKEN 1 MAGFELLOW 4 ANKARAL
5.ayak hepsi
6.ayak5 HOT CHOCOLATE benimbankom

dileyen kendi tuttugunu yazsın
benim 9 koşudaki favorilerim…(1 GÜLRUH HATUN .8 FÜLANE)
SKY WOLF… CEKU….DRIVE FASTER…HOT CHOCOLATE SEHERİNSESİ BİLDENHAN

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

1.KOŞU (1.8)4.5.7
2.KOŞU 3
3.KOŞU 1
4.KOŞU3.2.4.1
5.KOŞU 5 BAŞTA HEPSİ
6.KOŞU 5.4.2
7.KOŞU 8.7.1.3
8.KOŞU1.5.7.4
9.KOŞU.12.11.3.7…2.8

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

teşekkürler admininizniyle burdan kardeşim mustafaya iletmek istiyorumbiliyorumki şu an bunu okuyacaktır…
belçika tunus maçındabelçika rahat kazanır belçika galibiyeti ve üç buçuküst oynanır…. güney kore meksika maçındada bu turnuvada biliyorsun fazlagolçıkmamıştı ama emin ol bu maç gol yagmuru olacak üç buçuk ust ve meksika galibiyeti hatta süpriz ararsan 5..0 meksikagalibiyetine bile oynayabilirsin….. en son maç almanya isveç almanlar ilk maçta yenildiama almanlar turnuva takımıdır bu maçisveçi dagıtırlar bunada üç buçuk üst oynanır almanya galibi,yeti ve hatta 5..0 skor bile olabilir bol şanslar bu arada
5.KOŞUDA 5 PASTOR İÇİN BİR YERDEN ALDIGIM BİLGİDE UZAK ARA KAZANIR DEDİ DEGERLENDİRR PASTOR TEK YAZIP ÜZERİNE KUPON KURMUŞLAR 800 LİRALIK KUPONDU GÖRDÜM WATSAPTAN ATTI MESAJ OLARAK….

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar,

Üyelik için verdiğiniz mail adresi çalışmıyor, bu sebeple üyeliğiniz onaylanamıyor bilginiz olsun.

admin
Yönetici
admin

Ankara’da ilk altılı başlamış. 2. altılı saat 2 de başlar.

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

frikyamı? admin frikya yerine başkatek tercihikullan frikyanın gelecegine ihtimal vermiyorum

admin
Yönetici
admin

Yarışlar başlıyor, kısmet artık gerisi.