istanbul altili tahminleri

23 HAZİRAN 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.KOŞU: Mali-Lady Wolf gibi çimci isimlerin kızı olan 3-COSMIC DANCER çok ön planda olsada, tay yarışı olması sebebiyle HEPSİ diyorum.

2.KOŞU: 4-VELİCAN KIZI uygun grubu buldu. Ilk isim olarak yazılmalı. Kısa ara sonrası koşu gören sevdiği pistte 7-CÖMERTKAN ve sürpriz olarak 8-ELANİLİM ve 2-CANKURTBEY ile burayı geçelim.

3.KOŞU: Kısalan mesafenin tamamen lehine olan ve beyaz bayrak ayna yarışı yapması muhtemel 2-BİRKASIM 1. Altılıdaki BANKOMDUR.

4.Koşu: Sınıf İngilizlerin G1 HALİÇ KOŞUSUNDA 7-ORADİNARİO’yu bi tık önde tutsamda formda beş isme birlikte şans verme taraftarıyım. Sıralamam şablondadır.

5.KOŞU: Fly By Me’nin yokluğunda 7-VICTORY IS OURS’un kazanması en olası sonuctur. İkramiye adına yanına, düzlükte Stallion Falcondan liderliği alıp fotoya kadar taşımasını bekleyeceğim 3-ABBAS YOLCU’yu yanında bulunduracağım.

6.KOŞU: Bana göre birkez daha kendisine cok uygun rakipleri bulan 6-COPPERFIELD üst üste uçüncü birinciliğine ulaşacaktır. Her iki altılımdada BANKOMDUR.

7.KOŞU: Orjin olarak incelediğimde babası RED JAZZ tarafından çim piste cok uyumlu olacağını düşündüğüm 5-GRAY GİRL, galoplarında etkili görünüm sergileyen 4-FIREY ATES ön planda olsada, yine tay yarışında riske girmeden HEPSİ diyeceğim..

8.KOŞU: Cok güclü bir sprint yeteneğine sahip olan, uyumlu jokeyi idaresinde, acı sprintini birkez daha tutturup, son 100’de farkı 1-2 boya çıkarıp kazanmasını beklediğim 9-YAĞMURUN FISILTISI 2.Altılımda 2.BANKOMDUR..

9.KOŞU: Uygun grup avantajıyla pisti seven 1-ALEMİN KRALI ön planda. Yedili ve misliler icin tek yazılabilir. Sürpriz arayışı için kendi temposunu kurması halinde 4-TURGUT USTA, sentetiğe ilk kez çıkacak olmasına ragmen yadırgamayacağını düsündüğüm 5-OSMAN DEDE, yarış kazanıp kazanmayı ögrendiģini düsündüğüm yakın ara koşacak olmasına rağmen 12-HONG KONG, takip atım 7-KARACABEY ASLANI, zaman zaman burada sürpriz yarışlar sergilemiş olan 2-LENGÜR LÜNGÜR ile İSTANBUL’u kapatıyorum..

1.ALTILI TAHMİNİM

HEPSİ

4-7-8-2

2 BİRKASIM

7-4-9-8-10

7-3

6 COPPERFIELD

2.ALTILI TAHMİNİM

7-4-9-8-10

7-3

6-COPPERFIELD

5-4 // HEPSİ

9 YAĞMURUN FISILTISI

1-4-5-12-7-2

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..