Ana Sayfa / Tahminler / 23 HAZİRAN 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
istanbul altili tahminleri

23 HAZİRAN 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.KOŞU: Mali-Lady Wolf gibi çimci isimlerin kızı olan 3-COSMIC DANCER çok ön planda olsada, tay yarışı olması sebebiyle HEPSİ diyorum.

2.KOŞU: 4-VELİCAN KIZI uygun grubu buldu. Ilk isim olarak yazılmalı. Kısa ara sonrası koşu gören sevdiği pistte 7-CÖMERTKAN ve sürpriz olarak 8-ELANİLİM ve 2-CANKURTBEY ile burayı geçelim.

3.KOŞU: Kısalan mesafenin tamamen lehine olan ve beyaz bayrak ayna yarışı yapması muhtemel 2-BİRKASIM 1. Altılıdaki BANKOMDUR.

4.Koşu: Sınıf İngilizlerin G1 HALİÇ KOŞUSUNDA 7-ORADİNARİO'yu bi tık önde tutsamda formda beş isme birlikte şans verme taraftarıyım. Sıralamam şablondadır.

5.KOŞU: Fly By Me'nin yokluğunda 7-VICTORY IS OURS'un kazanması en olası sonuctur. İkramiye adına yanına, düzlükte Stallion Falcondan liderliği alıp fotoya kadar taşımasını bekleyeceğim 3-ABBAS YOLCU'yu yanında bulunduracağım.

6.KOŞU: Bana göre birkez daha kendisine cok uygun rakipleri bulan 6-COPPERFIELD üst üste uçüncü birinciliğine ulaşacaktır. Her iki altılımdada BANKOMDUR.

7.KOŞU: Orjin olarak incelediğimde babası RED JAZZ tarafından çim piste cok uyumlu olacağını düşündüğüm 5-GRAY GİRL, galoplarında etkili görünüm sergileyen 4-FIREY ATES ön planda olsada, yine tay yarışında riske girmeden HEPSİ diyeceğim..

8.KOŞU: Cok güclü bir sprint yeteneğine sahip olan, uyumlu jokeyi idaresinde, acı sprintini birkez daha tutturup, son 100'de farkı 1-2 boya çıkarıp kazanmasını beklediğim 9-YAĞMURUN FISILTISI 2.Altılımda 2.BANKOMDUR..

9.KOŞU: Uygun grup avantajıyla pisti seven 1-ALEMİN KRALI ön planda. Yedili ve misliler icin tek yazılabilir. Sürpriz arayışı için kendi temposunu kurması halinde 4-TURGUT USTA, sentetiğe ilk kez çıkacak olmasına ragmen yadırgamayacağını düsündüğüm 5-OSMAN DEDE, yarış kazanıp kazanmayı ögrendiģini düsündüğüm yakın ara koşacak olmasına rağmen 12-HONG KONG, takip atım 7-KARACABEY ASLANI, zaman zaman burada sürpriz yarışlar sergilemiş olan 2-LENGÜR LÜNGÜR ile İSTANBUL'u kapatıyorum..

1.ALTILI TAHMİNİM

HEPSİ

4-7-8-2

2 BİRKASIM

7-4-9-8-10

7-3

6 COPPERFIELD

2.ALTILI TAHMİNİM

7-4-9-8-10

7-3

6-COPPERFIELD

5-4 // HEPSİ

9 YAĞMURUN FISILTISI

1-4-5-12-7-2

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..