23 HAZİRAN 2017 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Yarış hayatına İstanbul’da başlayan, çim ve sentetik pistte gördüğü yarışlarda pek bir varlık gösteremeyen, sonrasında Bursa’ya getirilip sert grupta bir yarış gören o yarışında son virajı ön grupta olmasa da elde dönen ama virajda jokeyinin istediği atakları yapamayan 5-ENE bugün uygun grupta, yarış gördüğü pistte çok iyi koşmasını beklediğim isimdir favorim. Tek rakip gördüğüm isim ise bu güne kadar yarış kazanamasa da geçtiği isimler bu grupta koşsa favori çıkacak olan 1-AMANOS.

2.AYAK: Uzun ara sonrası Ankara’da bu gruba göre oldukça sert bir grupta yarış gösterilen 4-YÜREĞİM bugün süratli gitmesini beklediğim yarış da sonlarda yapacağı ataklar ile son metrelerde gruba hakim olup kazanacaktır diye düşünüyorum.

3.AYAK: Zorlu bir yarış tercihim HEPSİ sıralamam şablondadır.

4.AYAK: Son yarışındaki üçüncülük tesadüf değilse 8-TİRAN‘ın bu grubu geçmesi normal sonuç olacaktır ama ben yanına 6-LATINA GIRL ve 4-OBRADOVIC yazacağım.

5.AYAK: Son yarışında son virajı rakiplerinin 5 boy önünde dönmesine rağmen sonlarda düşen temposuyla ikinci kalan 5-FADO‘nun bugün mesafenin kısalmasıyla şansı daha da arttı diye düşünüyorum geri kalan yarış koşmuş atları incelediğimde kendisine bir rakip göremedim ama kendisine çok da güvenemediğimden ötürü orjinleri ilgi çekici olan yarış görmemiş isimleri yanına yazacağım bunlar; 12-UNDERCOVER SWORD ve 9-LADY CARINA.

6.AYAK: Son yarışında çimde denenen ama işlemeyince jokeyi tarafından hırpalanmayan 5-CEFAKEŞ ve eküri destekli olup kazanma zamanının geldiğini düşündüğüm 3-BURAKŞAH favorilerim. Son yarışını 58 kg ile kazandıktan sonra burada 50 kg ile start alacak olan 8-YEDİ KARANFİL ve 6-BEYREK daha sonra düşündüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-1

2.AYAK: 4

3.AYAK: 1-6-2-3-4-5-8-9

4.AYAK: 8-6-4

5.AYAK: 5-12-9

6.AYAK: 5-3-8-6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

bay uzman

bursa
1.ayak12.11.7.3.2.1
2.ayak7.4.1.2.5
3.ayak7 strommel.8.1.2.4
4.ayak1.6.5.2.3.4
5.ayak 5 fado bankom
6.ayak(6.11.)7.8.9

bay uzman

özellikle ilk ayak 11 e dikkat…strommel ..arap aho..fado.. gelebilmesi yüksek isimler

bay uzman

2.ayakta büyük ihtimal favori çıkacak olan yüregimin orda 7 numara güzel kaya bu yarışına binecek olan danyal kaya idareinde çalıştı galoplarını siprintini yemesini içmesini yapan dalyan kayayla ilk isim olur hatta kazanmaması için sadece tek engel var istanbuldan buraya gelmesi bursada pek koşusu bulunmayan bu isim zayıf gurupta eger gücünü yansıtırsa çok çok rahat kazanır

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x