23 EYLÜL 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Şartlı 1 koşuda orjin ve çalışmaları ile 3.HASAFET ve 6.LUXEMBURG öne çıkan taylar olarak görünüyor. Risk alınıp iki atla geçilebilir fakat tay koşusu ve İstanbul’daki yağış nedeni ile sürpriz biteceğini düşünenlere Gökhan Gökçe’nin işlerini de kendi yaptırdığı Victory Gallop temsilcisi 1.ARAPAHO ve 9.MORTODELA öneririm.

2.AYAK: 3.CAPTAIN PITT geçebileceği bir grup yakalamış ve herkes gibi bende de favori. Fakat pist ve mesafenin etkili isimlerinden 2.ATEN, 5.UNCLE MEVLÜT, 7. RÜZGAR GOLD, 8.TAMERCAN ve jokeyi ile 4.HILL HEAD ekleyeceğim. Sürprizi 1. GOLDEN FOOT gerçekleştirebilir.

3.AYAK: Sonunda kazanan 6.ROCKET MAN ve 5. MY ROYAL SUN önde görünen isimler.1.CURTARALO, 7.THE WORLD IS YOURS bu iki ismin eksik koşması halinde devreye girebilecek isimler. Royal Abjar kızı Caramel’in Kaneko’dan verdiği 4.KUBANGO ise bomba yapabilir.

4.AYAK: Ankara’daki son koşusunun ölçü olmadığını düşündüğüm 2.CHACHKOVA ve 6.WILLPOWER hemcinslerinin yanında ilk düşündüğüm isimler, eksik koşmaları halinde 7.MI BONBON ve DTD galibi 8. SILENT CAT devreye girebilir.

5.AYAK: 4+ Arapların Şarlı mücadelesinde 4.YOLBULAN ve 5.BİLGEKURT bu gruptan farklı görünüyor. Yeri olanlara takibimdeki safkan 6.EBABİL öneririm.

6.AYAK: Daha sert gruplarda tabelanın hemen dibinde bitirdiği son iki koşusu ve galopları ile 10.MAVİŞ HANIM Burak Averbak ile bu koşuyu kazanmalı; bankom.

 

Not:İlk ayakta yarıştan çıkan 3.HASAFET yerine 10.OLİMPOS ekledim. (17:03)

 

6 / 1,9,10

3,2,5,7,8,4,1

6,5,1,7,4

2,6,7,8

4,5 / 6

10

Çatı: 16,80, Tamamı: 100,80

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.
Kahvegozlu
Ziyaretçi
Kahvegozlu

izmir ????

Mehmet
Ziyaretçi
Mehmet

siteye abone olmak istiyorum ama olmuyor yardım lütfen

admin
Yönetici
admin

ne sorunu yasiyorsun mehmet

admin
Yönetici
admin

bol sanslar gufre

Olcay
Ziyaretçi
Olcay

Evet siteye uye olynmuyor uyari veriyor

admin
Yönetici
admin

Siteye yazmak için üye olmanıza erek yok. Üyelik sistemi kontrol edildi, sorun gözükmüyor.

Adrian
Üye
Adrian

bol şans Gufre başarılar

KraL
Üye
KraL

Bol şanslar abi captain pitt ve yolbulan ı tek giricem ben riskli olan captain pitt yolbulan gurubu yakalamış çok üstün bunlardan hemde çok uzak yapabilir agf de ağır favori çikmamış güzel bir tek yani son ayakta maviş hanımı bende tutuyorum ama arap dişi atlar herzaman sıkıntılıdır ben hepsi dicem bol şanşlar abi umarım yazdığın gibi gelir.

Olcay
Ziyaretçi
Olcay

1. ayak 1-2-6-9-10-11
2.ayak 2-3-5-6-11
3.ayak 5….6-7
4.ayak 2-4-5-6-7
5.ayak TORNACI TEK
6.ayak MURTECIZCAN TEK

admin
Yönetici
admin

.HILL HEAD 17 lira ganyan. Tebrikler Gufre

Soner
Ziyaretçi
Soner

5 ayarda neden birden bire 7 atdıyı deyiştirdiz

admin
Yönetici
admin

Ebabil 7 numara yazılmış, 6 olarak düzeltildi.

admin
Yönetici
admin

Kışın işler değişecek sanırım. Tekrar tebrikler Gufre :)

Muuro
Ziyaretçi
Muuro

Son ayakta 4 gecilmez

admin
Yönetici
admin

17 bin lira verdi, güzel para.