23 EYLÜL 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bir GR-2, bir GR-3 ve iki tane de KV yarışlarının olduğu çekişmeli bir program izleyeceğimiz yarış gününden merhabalar. Aynı zamanda Arefe gününde oluşumuzun da ayrı bir güzelliği olacak elbet. Bu vesileyle tüm değerli takipçilerimizin Kurban bayramını kutlayarak İstanbul tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Önde liderlik uğraşısına girişmezse ilk defa uzuna çıkacak olması dezavantajı gibi görünen 10 (FAUSTİNO), tabelada sürekli kendine yer bulabilen 2 (TAHİRE), binici faktörünün etkili olacağını düşündüğüm 9 (DİLŞEKER), son idman görüntüsüne baktığımızda ve binicisiyle birinciliklere de imza atmış 8 (LAVANTA) ve koşunun muhtemel favorisi olacağını düşündüğüm 7 (ZENGİN KIZ) ile burayı noktalayalım.

2.Ayak: Bir kaç yarıştır hem uzun mesafe hem de kilodan etkilenen bu sefer ideale yakın şartlarda start alacak olan 5 (DECOLTE), ezber yaptıran dereceleriyle 3 (PARLERA), son idman görüntüsünü beğendiğim 7 (TORNADO STRİKE) ve seri ikincilikleriyle ki son koşusunda oldukça ağır kiloyla start alan 2 (DEKOR) ile burayı noktalıyorum. Bütçesi müsait olanlar bu riskli ayakta tercihlerini arttırabilirler.

3.Ayak: Gelelim son dönemin adından söz ettiren dişi taylarının buluşacağı G-3 eski TJK başkanlarından Zühtü Erişen koşusuna. Verdiği 2 aylık ara olmasa Kısrak koşusu galibi,Gazi ikincisi 7 (TATVAN İNCİSİ) tek bile yazılabilirdi.  Yanına son uzun mesafeli Harem koşusunda stilini daha da keskinleştiren öndeki tempoyu da belirlemesi durumunda çıktığı gibi bitirebilecek 4 (LUCKY MOMENT) diyorum.

4.Ayak: Sayesinde altılı programlarını beşliye çevirdiğimiz 2 (CANKARDEŞLER)‘i allah nazardan saklasın diyerek tek atıyoruz. BANKOM

5.Ayak: Son koşusunda geç çıkış yapmasına rağmen ideal takı ve idmanda dahil ayrılmadığı binicisine kavuştuğunu gösteren 9 (EGEBEYİ) favorim. İdmanda iyi izlenim veren 8 (KASMANBEY) ve sayın adminin ifade ettiği gibi son ikinciliğinde iyi bir yarış çıkaran 1 (GÜNGÖR AĞA), Karataş’la farklı koşan 7 (ESANADOLU) bu ayaktaki son tercihim olacaktır.

6.Ayak: Kilodan etkilenmezse ideal mesafesinde 1 (ALTIN ÇOCUK) oldukça önde duruyor. Küçük kuponlarda tek bile atılabilir. Geniş oynayacaklara istikrarlı dereceleri ve ekürisiyle birlikte 4 (ANILKAYA), Bursa’da zaman zaman iyi sonuçlar alan son birinciliğini İstanbul sentetikte alan 6 (PELİKAN) ve idmanda iyi bir görüntü çizen 8 (KORKUT CEYLANI) ile bugünkü son tercihimizi yapalım.

Şablonum:

1.Ayak: 10-2-9-8-7

2.Ayak: 5-3-7-2

3.Ayak: 7-4

4.Ayak: 2

5.Ayak: 9-8-1-7

6.Ayak: 1 / 4-6-8

Kupon Tutarı: 38,40 TL (6.Ayakta 4-6-8 tercihlerini eleyerek daha küçük kupon yapılabilir. 1.Çifte için 1.Koşuda 3 (Onurefe) veya 7 (Torunumuz Ömer) arasından tercih yapabilirsiniz. Yedili oyunları için 2.Koşuda önerim 8 (Playfellow) olacaktır).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Bombaci

Selamlar. Can bey. Kendimce bir-iki tahminim olacak. 1.AYAK: bir cok tempo atinin bir araya geldigi yarista 10 numarali FAUSTINO eger normal tempoda kafayi alirsa sorun yok. Eger 8 numarali LAVANTA ile kafayi alma mucadelesine girer bu safkanla cok ugrasirsa tukenebilir. Ancak her halukarda faustinonun son duzluge onde girecegine inaniyorum. Geriden gelecek safkanlar arasinda 7 numarali ZENGIN KIZ i hepsinden bir adim onde goruyorum. Yaris bekledigim sekilde gerceklesirse (7-10-4) bitmiş 3 lü olarak goruyorum.  7 numarali ZENGIN KIZ benim bankom olacak. Son koşusunu 65.5 kg gibi bir kilo ile kosup 2. Olan daha once bircok usta pilotun bindigi G3 te yine basarisi olan. Bence bu gurubun uzerinde bir kalitesi olan  2 numarali DEKOR bankom. Ilk iki ayagi tek atip son ayaga kadar devire devire gidecegim. Altili tahminim (1.ayak: 7 tek) (2.ayak: 2 tek) (3.ayak: 7-1-4-6-2) (4.ayak: 2-8-7-4) (5.ayak: 1-6-8-7) (6.ayak: 1-3-4-2) şunu belirtmek istiyorum. 5. Ayakta 1 numarali GUNGOR AGA ve 6.ayakta 1 numarali ALTIN COCUK tekli yine Turkiyenin teklerini devirecegim ayrica bir altii kurgulayacagim. Hepimize bol şans iyi bayramlar.

Bycreed

Merhaba abim bol şans dilerim öncelikle. Bugün cankardesleri çok sevsemde farklı bir kurgu çıkabilir diye düşündüm. Merih çok formda ne zaman ne yapacağı belli olmayan mehmet berk ve bana göre artık kıvamına erişen uluer var. Senin bu koşuyla ilgili net görüşün nedir.

Bycreed

Teşekkürler abi zengin kız kesin tek atacağım lakin sanırım 2. Tek senin için cankardesler olabilir.

Bombaci

Altilimi 5. Ayaga 4 ve 5 numaralar son ayada 6 numara takviyeleyip yatirdim. Ilk iki ayak olurda kacmasin diye bu safkanlar vardi aklimda. Bakalim yine hayal kirikligimi olacak yoksa tutacak mi.

Bombaci

Ahada ey istanbulll kork benden :)))))

Bombaci

Valla heycan basti dayanamicam kuponun devami 3. Ayak: 4-7 4.ayak: 2 tek 5.ayak: 1-8 6.ayak : 1 tek. Hadi topluca bi el atalim :)

Bombaci

Eywallah can bey. Ama yine arefeyi gorduk bayrami goremedik:))))

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x