Ana Sayfa / Tahminler / 23 Ekim İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

23 Ekim İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 4-DİLBAR gördüğü yarışlar neticesinde grubun üzerinde olduğu aşikar.Ancak muhtemel start problemi yaşaması veyahut grubu çok gerilerde takip edebilme endişesi nedeniyle tek yazamıyorum.7-GRAND AKARCA, 1-BARABULKA ve 8-GRIGOLETTA rakip olarak önerdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Uygun sayılabilecek grupta 2-PAMUK ABLA favorim.Son koşusunu kazanan 5-SARDES iyi form durumuyla favorinin en yakın takipçisi olur.Hafif sikletiyle 10-BEKMEZKAYA kesinlikle ihmale gelmez.7-MELİSKIZ ve 8-KIZILÖREN diğer ihtimaller.

3.AYAK : Henüz bu pistle tanışmamış olsada 3-DİLŞANKIZI pisti yadırgamayacağını ve gruba üstünlük sağlayacağını düşünüyorum ve banko olarak öneriyorum.

4.AYAK : Biraz sancılı görünen koşuda 5-SIRACA favorim.Henüz çim piste çıkmadı ancak pedigri olarak çim piste daha yakın.Bütçem müsade etseydi şayet bu ayağı HEPSİ derim ancak dört ata düşürmek zorunda kaldım.4-KARAAKIN, 7-CANIMINİÇİ ve 6-DİNÇBEY şans verdiğim diğer safkanlar.

5.AYAK : İyi form durumuyla 1-NORTH VALLEY kazanabilir.Aksi bir durum olursa 10-SYMPHONIC RHYTHMK devreye girecek ilkk isim.6-YİĞİT OĞLUM ve 5-IRONHIDE diğer ihtimaller.

6.AYAK : Gecenin kapanış koşusunda 7 isme şans veriyorum sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 4 - 7 // 1 - 8
2.AYAK : 2 - 5 - 10 - 7 - 8
3.AYAK : 3
4.AYAK : 5 - 4 - 7 - 6
5.AYAK : 1 - 10 - 6 - 5
6.AYAK : 1 - 9 - 10 - 3 - 4 - 8 - 7

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

İlk ayak 2 tek çıtır bi kuponum var. Zehirlemek gibi olmasın da :)

kinggok
Üye

Devam mı admin..?

admin
Yönetici

İzmir’e oynadım. Orda ilk ayak 2 tek.

melih
Ziyaretçi
melih

selam izmiri bir tek sen yorumlamışsın ramazan bey bende yazıyım altılımı 1.AYAK: 2-4-7 // 2.AYAK: 5-7-9 // 3.AYAK: 4 TEK // 4.AYAK: 4 TEK // 5.AYAK: 1-4-5-6-8 // 6.AYAK: 1-2-4-5-6-8-9-10

admin
Yönetici

Bol şanslar

melih
Ziyaretçi
melih

teşekkürler herkese bol şanslar..

melih
Ziyaretçi
melih

yarım saat ileri alınmış koştururlar..

admin
Yönetici

Ustaya kılıç çekilir mi hiç :D

melih
Ziyaretçi
melih

1 numara nasıl lamba çıkar aklım almıyor :)

kinggok
Üye

Bu sayede hem Ramazan devam ediyor hemde benim kupon iki misli oldu fenamı :)

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.