23 EKİM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Bugün biraz büyük bir oyun yaptım. Tutturamam veya düşük ikramiye durumunda birkaç gün ara vereceğim. Önceliğiniz kendi atlarınız olsun bol şanslar.

2. KOŞU: Rahat kazandığı yarışla maidendan çıkan (7) ÖNCÜPINAR’ın o yarışta mücadele yaşamadan koşması ve mesafenin uzaması nedeniyle bana güven vermedi. 5 atla sürpriz peşinde olacağım.

3. KOŞU: Son yarışına anlam veremediğim (2) LION FLAG favorim. 3 aylık ara sonrası iyi performansla dönen (5) SUMEL HAN, (6) SUPER STEEL ve (7) FIBONACCI ile burayı geçiyorum.

4. KOŞU: Kazanma özürlü olsa da lehine şartlarda koşacak (7) GÜRMAN AĞA önde tuttuğum isim. Ankara’dan formda gelen (3) UNDAUNTED, ilk zaferine ulaşan (9) DOCTOR HOUSE ve ağır kilosuna rağmen etkili olabilecek (2) TOYGAR öncelikli rakip gördüğüm atlar.

5. KOŞU: Günün ağır favorisi çıkacak olsa da bu kadar uygun grubu bulmuşken (6) NİLDA ile uğraşmak istemedim.

6. KOŞU: Ara vermiş olsa da idman pistinde iyi işleri olan (1) DEMİRBAŞ, ilk kum yarışı olumlu (6) ANITA BLAKE ve iyi orjiniyle (5) YILDIZHAN AĞA ile bu ayak risk edilebilir.

7. KOŞU: İzmir’den gelen (7) EL FUEGO ve (4) BERBATOV’u ön plana tuttuğum yarışta kaba kumda etkili koşmasını beklediğim (13) CANCI ile son ayak beklenebilir. Ben 3 at daha yazıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 10,3,5,8,4
2.AYAK: 2,5,6,7
3.AYAK: 7/3,9,2
4.AYAK: 6
5.AYAK: 1,6,5
6.AYAK: 7,4,13/5,6,1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
Hasan
Ziyaretçi
Hasan

Büyük kupon diyorsun, tuttturamazsam ara verilen diyorsun: nilda ile uğraşmak istemedim, tek diyorsun. Simitçi altılısı mı desem, dolmuşa binmiş gidiyorsun mu desem, ne desem bilemedim 🤷‍♀️

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

admin
Yönetici
admin

İlk ayağı iyi okumuşsun, o dolmuşta bende olmak isterdim :))

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Bol Şanslar