bursa altili tahminleri

23 EKİM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: İlk kum yarışını uzak ve dereceli kazanan 10 – ÖNCÜPINAR bankom.

2 – AYAK: 3 aya aradan sonra güzel bir 2. lik alan 5 – SUMEL HAN favorim. Son koşusunu beğendiğim 7 – FIBONACCI ve bir önceki koşusu ölçü olmayan 2 – LION FLAG rakipleridir.

3 – AYAK: Zorlu handikap yarışta 1 – JUST RUN favorim ama tek atmak riskli geldi. Rakipleri ayıramadım, hepsi uygun seçenek.

4 – AYAK: Uygun rakiplerinin yanında 6 – NİLDA bir diğer banko adayım.

5 – AYAK: 4 – TAKAYAMA’nın bu grubu geçebileceğini düşünüyorum fakat sürekli takı denenmeye başlanması soru işareti. Son tabela yarışlarıyla 9 – RABİA HANIM, gördüğü koşuda güzel iş çıkaran 6 – ANITA BLAKE ve güzel işleri ile 1 – DEMİRBAŞ rakipleridir. Koşu gören 3 – EL QUEST güzel işiyle kupona eklendi. 8 – MANZARA eklendi.

6 – AYAK: 4 ay ara vermesine rağmen kazanmasını bilen formda isim 4 – BERBATOV favorim. Bursa kumunu seven 1 – CAMPS BAY ve İzmir’den formda gelen 7 – EL FUEGO rakiplerdir.

Kupon

10
5-7-2
H
6
4-9-6-1-3-8
4-1-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

bol şanslar adminim

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

kardeşim cafcuf için yediliplasem
1.koşu 1 bankom ilk ikiye girer
2.koşu1.3.10
3.koşu 2.7.5
4.koşu3 bankom ilk ikiye girer
5.koşu6nilda bankomilkikiye girer
6.koşu4.6.1
7.koşu5 nehircan bankom ilk ikiye girer

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

hissettiğini tek yazacaksın hiç rakip çıkartmadan en iyi yolu bu, bazen diğer yerleri fazla kurcalamaktan derece teklerine çok yöneliyoruz risksi minimize edelim diye , neyse yine de güzel atı kafada önermişsin tebrikler

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Teşekkür Admin 2.ayak senden son ayak benden kuponu tutturdum