23 EKİM 2017 PAZARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Gruptaki en iyi dereceyi elinde bulunduran 8-İSKEÇE ve Ankara’da start aldığı son yarışını beğendiğim 5-POWER OFF arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

2.AYAK: Uygun kilosu ve kantarmasını sevdiği jokeyi A.KAÇMAZ ile start alacak olan 11-SECRET MOUNTAIN favorim. İki yarış önce takip listeme aldığım 9-JAMAICA GIRL ve son yarışında sonlarda çok iyi gelip yetiştiremeyen 1-HALLAÇOĞLU sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

3.AYAK: Bir senelik aranın ardından üç koşu görüp fazlalıklarından kurtulup, yarış eksikliğini gideren 9-ÇAĞLAÇAĞLA favorim. Yetenekli aprantisi ile 3-LADY TULPAR ve yine uzun ara sonrası gördüğü koşular sonrası 2-JUST WIN şanslı olabilecek isimler.

4.AYAK: 3-BATINHAN temposunu koyup gidecek bozacak bir isim de göremedim haliyle bana göre yarışın en şanslı ismi olup sonlarda keserse devreye sonu kuvvetli isimler; 4-ÇELEKAN, 1-BERKALP ve koşunun bombasını beklediğim 6-FİSKAYA devreye girebilir.

5.AYAK: Her türlü sonuca açık maiden mücadelede tercihim HEPSİ.

6.AYAK: Son yarışında padoğuna hayran kalıp üzerine hatırı sayılır miktarda oyun oynadığım ama üçüncülükte kalan, bugün tek birinciliğini aldığı çime çıkan 7-UZUN BEY yetenekli binicisinin de kendisine katacağı artı ile koşuyu lehine çevirecektir diye düşünüyorum BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 8-5

2.AYAK: 11-9-1

3.AYAK: 9-3-2

4.AYAK: 3-4-1-6

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: 7

KUPON TUTARI: 43.20 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

efe
Ziyaretçi
efe

Emeğine sağlik bol ŞAnslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

ETC
Üye
ETC

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla, huzurunuza bol şans sunmalarını temenni ediyorum.

1.AYAK: Ankara’daki kısa mesafe ilk 3 çim sınavında oldukça parlak dereceleri bulunan POWER OFF, ilk başta tek düşünülecek gibi görünse de, Adana’da 7 Ekim tarihli 1200 ÇİM koşusunda elde ettiği bitiriş süresiyle dikkat çeken ve önemli jokeyinin idaresinde bu koşuda start alacak olan İSKEÇE’yi POWER OFF’un en belirgin rakibi olarak görüyor, bu koşuda POWER OFF ile birlikte tercihlenmesi gerektiğini ve bu koşunun bu şekilde garanti altına alınabileceğini düşündüğümü belirtmek istiyorum.

2.AYAK: Ağır kilosuyla, binicisi Özcan YILDIRIM’in idaresinde koşuya katılacak olan HALLAÇOĞLU’na bu koşuda şans vermek isterdim. Fakat 25 Eylül tarihli ADANA 1400 KUM Pistte PISCES’in 3 boy gerisinde elde ettiği 2.lik açıkçası şahsımı tahmin etmedi. Dolayısıyla bu koşuda diğer safkanlara yöneldiğimde dikkatimi çeken 2 safkan bulunmaktaydı. 11 Eylül tarihli ADANA 1200 Kum pistte PISCES başta olmak üzere, COCHABAMBA ve BAHATHER gibi kalite atların önünde elde ettiği 1.likle adından söz ettirmeyi başaran SLAYER SCREAM ile 1500 Kum pistte çok parlak bitiriş dereceleri bulunan ENDLESS POWER’ı şahsım olarak başta tercihlenmesi gereken atlar listesinde gördüğümü belirtmek isterim.

3.AYAK: 27 Mayıs ve elbetteki 9 Ekim tarihli ADANA 2000 Kum-Çim pist sınavlarında elde ettiği 2.likler bana OLCAYIN KIZI’nı tercihlemem yönünde imkan tanırken, alternatifi olarak herhangi bir safkanın ismini belirtemiyorum.

4.AYAK: İlk ayakta idaresindeki atın koşuya elverişli olmadığını gözlemlediğim Özcan YILDIRIM bu defa uzun mesafede yine grubunun en ağır kilosunda koşuya katılması dezavantajına görünse de Ankara uzun mesafe Kum pistindeki sınavları oldukça dikkat çeken BERKALP ile adından söz ettirecektir. Bankomdur.

5.AYAK: 16 Ekim tarihli koşusunda FAMA isimli safkanın az farkla gerisinde elde ettiği 2.likle dikkat çeken COMPANERO bu defa yine Müslüm ÇELİK idaresinde tabelanın en üst sırasında kendine yer kollayacaktır. Bu atın 30 Eylül tarihli ADANA 1300 ÇİM pist koşusunda elde ettiği bitiriş derecesi de bu mesafede grubunun en iyi bitiriş derecesi olup, tercihlerde en önce düşünülmesi gerekir.

6.AYAK: Ekürisi ile katıldığı son koşudaki son 200 metredeki ataklarıyla dikkat çeken MAYISYAĞMURU ile 7 Ekim tarihli ADANA 1200 ÇİM sınavlarında UMUTLU gibi kalite bir safkanın gerisinde elde ettikleri 1.17 küsür bitiriş dereceleriyle dikkat çeken PİRSUSLU ve DİNÇGÖR koşunun sigortalarıdır.

1.AYAK: 5 – 8
2.AYAK: 2 – 5
3.AYAK: 7
4.AYAK: 1
5.AYAK: 3
6.AYAK: 1 – 4 – 10

5 MİSLİ: 3.60 TL

Şansınız bol olsun.

Tuncay
Ziyaretçi
Tuncay

Hoş geldin etc program larini bekliyorum

ETC
Üye
ETC

Hoşbuldum sefalar buldum Tuncay dostum.. Uzun zaman oldu burada güzel yorumlarınızı görmeyeli. Yeniden selam olsun..

Tuncay
Ziyaretçi
Tuncay

Benim de ufak oyunum böyle sayılır 7 nin yanında 2 . 1 in yanında 4 var inşallah bizde

Tuncay
Ziyaretçi
Tuncay

Yarın güzel bir 6li yap gönder gündüz doğu yarışları şimdiden teşekkürler etc be Tuncay 1966 adana yık yim

ETC
Üye
ETC

yarın değil ama çarşamba İstanbul yarışlarında yorumlarımla yanınızda olmaya çalışacağım

Tuncay
Ziyaretçi
Tuncay

Yattık 5 ayk da sağlık olsun carsamba inşallah hep beraber etc gardaş

ETC
Üye
ETC

sağlık olsun.. yarınki tahminleri bugünden daha detaylı ve daha bir hevesle çalışarak sunacağım sizlere..