23 EKİM 2015 CUMA BURSA 1. ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

5. Ayağa (5) GÖNÜLFIRTINASI eklenmiştir.

Evet saygıdeğer yarışseverler bugün için çok kolay görünümlü bir program olsa da bu tip programların beklenmedik meblağlarda verdiği ikramiyelerde mevcut. Yağışın devam ettiğini öğrendiğim pistten kesin olarak kuma alınması ön görülmüştür. Bu yüzden şablonumu kum piste göre sizlerle paylaşacağım. Yarın çıkan safkanların olması durumunda yarış başlamadan 30dk önce şablonumu tekrar kontrol ediniz. Çıkan atların yerine ekleme yapabilirim bol şanslar.

1- Ayak Günün zorlu maiden koşusunda son yarışını mükemmel bulduğum (1) BAYKETENCİ favorim olacak. Zorlu koşuda bu safkana rakip olarak (5) OĞLUM EGE, (8) TURGAYHAN, (2) ÇERKES BEY, (12) İBİŞKIZI ve (15) KÖÇERGÜLÜ yazacağım.

2. Ayak Stiline göre mükemmel grup yakalayan kendisi kadar seri bir ismin olmadığı koşuda ağır favorim konumunda ki (1) BÜYÜKDÜŞÜN startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürebilir. Bu safkana tek rakip yazacağım o da (2) BALTACI olacak.

3. Ayak Rakiplerine oranla çok önde duran ARINA ME ve ARRIVE LINE aynı stilde iki safkanın önde ki çabalamasında ARINA ME ısrarlı davranıp yüksek ihtimal liderliği alacaktır. Geride ki rakiplerin nefesinin kesileceğini düşündüğümden düzlük üzerinde bu safkanı geçebilecek tek isim olan (3) ARRIVE LINE rakibine hakim olmakta pek zorlanmayacaktır BANKOMDUR.

4. Ayak Denk güçlerin mücadelesinde vermiş olduğu 4 aylık araya rağmen mükemmel yarış çıkartan (1) LITTLE BIRD favorimdir. Bu safkana rakip olarak (5) LAVIN, (9) AYŞIN SULTAN, (7) ERYN, (12) MADAM CORLEONE ve (11) KARA DUTUM yazacağım.

5. Ayak Aslında görünürde çok uzaklarda gözükse de sürpriz konumunda ki (2) AĞACEMAL benim net favorim olacak. Yarış hayatına mükemmel başlayan lakin sonrasında ki performansınaşaşırdığım safkan bugün DB eklentisi çıkarılıp KG ile denenecek etkili bir yarış bekliyorum. Bu safkana rakip olarak ise (9) ORMANCI DAYI, (4) ASLANTAŞ ve çok fazla titizlik yapmazsa (15) ŞİRİNCELİM yazacağım. (5) GÖNÜL FIRTINASI.

6. Ayak Gruba baktığım zaman birçok formsuz safkan mevcut. Biri 1 yarış mükemmel koşuyorsa diğer yarışı ne yapacağı belli olmuyor. Lakin ortada tek bir gerçek var o da mükemmel formda ki (11) YILMABAŞAR. Günün kalesi olacağı kesin ve benimde BANKOM olacaktı lakin aklıma takılan tek safkan olan kaba kumda çok fazla koşusu olmasa da koştuğu yarışlarda da mükemmel koşan (4) KURTÇABEY bu safkanı devirebilecek tek safkandır. Eğer ki KURTÇABEY bunu başarabilirse sanırım AGF kralı olacak safkanı devirmiş olacağız.

1- ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 1,5,8,2,12,15

2. Ayak : 1,2

3. Ayak : 3 TEK

4. Ayak : 1,5,9,7,12,11

5. Ayak : 2,9,4,15,5

6. Ayak : 11,4

ŞABLON TUTARI : 43,20 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

ERTANBEY

Bol şanslar diliyorum by creed.
Altılı şablonumuz çok benziyor bugün yakalayacagiz inşallah..

ozan

Bursa 2.Altılı Şablonum.

1.AYAK= 11-7-3-2
2.AYAK= HEPSİ
3.AYAK= 11 TEK
4.AYAK= 8//1-10-11
5.AYAK= 1-4-7-10-14
6.AYAK= 11 TEK.

Bol şanslar…

orçun

Bol şanslar by creed ikinci altılı tahminlerinizi bekliyoruz

burhan

Merhaba herkese bol şanslar diliyorum
Balballi son yarısını tekrarlarsa bu grubu geçer diye düşünüyorum.
Admin bu at hakkın da yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler..

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x