Ana Sayfa / Tahminler / 23 EKİM 2015 CUMA BURSA 1. ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

23 EKİM 2015 CUMA BURSA 1. ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

5. Ayağa (5) GÖNÜLFIRTINASI eklenmiştir.

Evet saygıdeğer yarışseverler bugün için çok kolay görünümlü bir program olsa da bu tip programların beklenmedik meblağlarda verdiği ikramiyelerde mevcut. Yağışın devam ettiğini öğrendiğim pistten kesin olarak kuma alınması ön görülmüştür. Bu yüzden şablonumu kum piste göre sizlerle paylaşacağım. Yarın çıkan safkanların olması durumunda yarış başlamadan 30dk önce şablonumu tekrar kontrol ediniz. Çıkan atların yerine ekleme yapabilirim bol şanslar.

1- Ayak Günün zorlu maiden koşusunda son yarışını mükemmel bulduğum (1) BAYKETENCİ favorim olacak. Zorlu koşuda bu safkana rakip olarak (5) OĞLUM EGE, (8) TURGAYHAN, (2) ÇERKES BEY, (12) İBİŞKIZI ve (15) KÖÇERGÜLÜ yazacağım.

2. Ayak Stiline göre mükemmel grup yakalayan kendisi kadar seri bir ismin olmadığı koşuda ağır favorim konumunda ki (1) BÜYÜKDÜŞÜN startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürebilir. Bu safkana tek rakip yazacağım o da (2) BALTACI olacak.

3. Ayak Rakiplerine oranla çok önde duran ARINA ME ve ARRIVE LINE aynı stilde iki safkanın önde ki çabalamasında ARINA ME ısrarlı davranıp yüksek ihtimal liderliği alacaktır. Geride ki rakiplerin nefesinin kesileceğini düşündüğümden düzlük üzerinde bu safkanı geçebilecek tek isim olan (3) ARRIVE LINE rakibine hakim olmakta pek zorlanmayacaktır BANKOMDUR.

4. Ayak Denk güçlerin mücadelesinde vermiş olduğu 4 aylık araya rağmen mükemmel yarış çıkartan (1) LITTLE BIRD favorimdir. Bu safkana rakip olarak (5) LAVIN, (9) AYŞIN SULTAN, (7) ERYN, (12) MADAM CORLEONE ve (11) KARA DUTUM yazacağım.

5. Ayak Aslında görünürde çok uzaklarda gözükse de sürpriz konumunda ki (2) AĞACEMAL benim net favorim olacak. Yarış hayatına mükemmel başlayan lakin sonrasında ki performansınaşaşırdığım safkan bugün DB eklentisi çıkarılıp KG ile denenecek etkili bir yarış bekliyorum. Bu safkana rakip olarak ise (9) ORMANCI DAYI, (4) ASLANTAŞ ve çok fazla titizlik yapmazsa (15) ŞİRİNCELİM yazacağım. (5) GÖNÜL FIRTINASI.

6. Ayak Gruba baktığım zaman birçok formsuz safkan mevcut. Biri 1 yarış mükemmel koşuyorsa diğer yarışı ne yapacağı belli olmuyor. Lakin ortada tek bir gerçek var o da mükemmel formda ki (11) YILMABAŞAR. Günün kalesi olacağı kesin ve benimde BANKOM olacaktı lakin aklıma takılan tek safkan olan kaba kumda çok fazla koşusu olmasa da koştuğu yarışlarda da mükemmel koşan (4) KURTÇABEY bu safkanı devirebilecek tek safkandır. Eğer ki KURTÇABEY bunu başarabilirse sanırım AGF kralı olacak safkanı devirmiş olacağız.

1- ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 1,5,8,2,12,15

2. Ayak : 1,2

3. Ayak : 3 TEK

4. Ayak : 1,5,9,7,12,11

5. Ayak : 2,9,4,15,5

6. Ayak : 11,4

ŞABLON TUTARI : 43,20 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

ERTANBEY
Üye

Bol şanslar diliyorum by creed.
Altılı şablonumuz çok benziyor bugün yakalayacagiz inşallah..

ozan
Ziyaretçi
ozan

Bursa 2.Altılı Şablonum.

1.AYAK= 11-7-3-2
2.AYAK= HEPSİ
3.AYAK= 11 TEK
4.AYAK= 8//1-10-11
5.AYAK= 1-4-7-10-14
6.AYAK= 11 TEK.

Bol şanslar…

orçun
Ziyaretçi
orçun

Bol şanslar by creed ikinci altılı tahminlerinizi bekliyoruz

burhan
Ziyaretçi
burhan

Merhaba herkese bol şanslar diliyorum
Balballi son yarısını tekrarlarsa bu grubu geçer diye düşünüyorum.
Admin bu at hakkın da yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler..

Yazar: Bycreed

Bycreed