23 ARALIK 2018 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Pazar gününe ait güzel programların olduğu kanaatindeyim İzmir ve Adana olmak üzere iki program çok cazip ve zevkli koşulara sahne olmasını bekliyor. Tüm takipçilerimize Bol Şanslar diliyorum.

1.AYAK : Yarış hayatına başladığı ilk start dahil takip ettiğim isimler arasında yer alan ve henüz kendisini tam olarak ispatlayamadığını düşündüğüm kumaş olarak bugün koşacağı rakiplerine göre çok daha önde olduğunu açıkça söylemek istediğim Adana pistinde ki son startında ki yakın ara kaybettiği koşu sonrası idmanlarına hız kesmeden devam edip bugün üzerinde Adana da etkili koşulara ismini yazdıran başarılı Jokeylerimizden Müslüm Çelik idaresinde sonuca gitmesini beklediğim ve bugün muhtemel koşu taktiğini değiştirip bir bekleme yarışı gelebilecek 2 KARMA FELSEFESİ’ni riskli bir başlangıç yaparak günün BANKO’su olarak kuponumda şans veriyorum.

2.AYAK : Koşacağı rakiplerine göre kısa bir aranın ardından bugün de sahaya çıkacak olan son yarışında ki üçüncülüğünü oldukça beğendiğim ve bugün Müslüm Çelik’in Adana da oldukça ses getirmesini beklediğim ve koşulara imza atabilecek isimler üzerinde start alması şansını oldukça yüksek görüyorum. Koşu üzerinde ilk şansı 6 MAHSİMA’ya veriyorum. Ön planda değerlendirdiğim bu ismin eksik kalması durumunda rakip olarak gördüğüm iki ismin devreye girmesini bekliyorum.Son startında kum pistte denenen ve başarılı bir koşu çıkaran bugün gösterdiği idmanlarda ki devam eden formuyla koşacağı mesafede tekrar sahaya çıkacak olan 4 GÖKBİRCE ve üst üste aldığı ikincilikler ardından bugün de koşunun favori hanesinde çıkmasını beklediğim 7 MERCANGÖZLÜM devreye girebilecek isimlerdir.

3.AYAK : Günün en zevkli yarışına imza atmasını beklediğim sınıf isimlerin bir araya geldiği kupalı koşuda Adana pistinde yarış hayatı boyunca 6 start alarak 5’ini kazanma başarısı göstermiş olan ve bu tip uzayan mesafelerde çok etkili sprintiyle rakiplerinin önünde kalmayı başaran bugünde koşunun ön planda değerlendirilmesi gereken isimlerinden olduğunu düşündüğüm 2 COOGER başta değerlendirdiğim isim olup, vermiş olduğu aranın ardından Adana pistine getirilip idmanlarına burada devam eden dinçlik yarışı yapmasını beklediğim sınıf isim 7 KİNG SERKAN arasında geçmesini beklediğim bu zevkli mücadelede birincinin çıkmasını bekliyorum.

4.AYAK : Günün bana göre kendi adıma en çok zorlandığım koşularından birisi. Mesafe içerisinde start alacak olan isimlerin koşu dereceleri birbirlerine oldukça yakın son idman performansları neredeyse hazırlık aşaması bakımında oldukça yetersiz gözüken bu koşuda çok fazla riske girme taraftarı değilim. Daha az atla koşuyu değerlendirecekler için ön plana çıkan isimlerin 2 GANANDO SOLU ve 5 MİSTER RAİN olduğunu düşünmüş olsam da risk almayacağım bu koşuda bütün isimlere eşit şans vererek HEPSİ diyorum.

5.AYAK : Arap atlarının kısa mesafeli sürat koşusunda rakiplerine oranla daha hazır olduğunu düşündüğüm idmanlarda ki hazırlıklarında gayet iyi işler ortaya koyan 4 SİNGOPARE PRENSİ koşu üzerinde rakiplerine oranla daha ön planda düşündüğüm isim olup, son yarışında ki tabelanın hemen dışında kalmış olan ve bu kez çok daha hazır gireceği bu kısa mesafeli koşuda koşu içerisinde sürprize imza atabilecek forma geldiğini düşündüğüm 8 ATEŞ KRALLIĞI, koşunun favori konumunda çıkmasını beklediğim ilerleyen yaşına rağmen etkili koşular ortaya koyan 2 ULAKÇI , bu tip mesafe de es geçilmeyecek isimlerden olduğunu düşündüğüm 1 LOKOMOTİF , 4 yaşlı isimlerden seri bir ayağa sahip olan 5 APASBEY ve Urfadan Adanaya getirilen bir solukta ilerleyen yaşına rağmen koşuyu bitirebilecek 3 BUĞRACAN koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Son yarışını fotoda kaybedip Maidene veda edemeyen ismin bugün agf tablosunda oldukça yüksek bir potansiyel barındıracağını düşünüyorum. Ekürisi ile birlikte koşu üzerinde haklı olarak ön planda değerlendirdiğim isim 1 ACIHAYAT olup, son idman görüntüsünde artan bir form yakalayıp ivme yakaladığını düşündüğüm 2 CEMRENUR, son startında koşuda etkisiz kalmasına rağmen o gün için favori olan ismin bugünde en ufak hatayı affetmeyeceğini düşündüğüm 5 KIRIM GÜZELİ ve son olarak start almış olduğu iki startında koştuğu sahanın nemli olmasından etkilendiğini düşündüğüm bugün çok farklı bir koşu koşarak koşunun oldukça sürprizine imza atabilecek hazırlıklara sahip kalabalık oyunlarda es geçilmemesini tavsiye edeceğim 7 SABIRLIKIZ kapanış ayağında şans verdiğim isimlerdir.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2 KARMA FELSEFESİ

2.AYAK : 6,4,7

3.AYAK : 2,7

4.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7

5.AYAK : 4,8,2,1,5,3

6.AYAK : 1,2,5,7

TUTAR : 70,56 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Yavuz

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x