Ana Sayfa / Tahminler / 23 ARALIK 2017 CUMARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

23 ARALIK 2017 CUMARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

Altılı ganyanın açılış ve kapanış koşuları üzerine adeta mayın tarlası misali gibi serpiştirilen şartlı 1 başlangıç koşularında özellikle ilk ayakta gruptan sıyrılan, bariz olarak öne çıkan isimler olmadığını düşündüğümden ve elenebilecek çok az sayıda ismin varlığından dolayı ilk ayağın mümkün olduğunca geniş tutularak banko tercihlerinin daha az atlı ve oturmuş gruplarda kullanılması taraftarıyım…Ayrıca tahminlerinizi yaparken Bursa’daki yağışın etkisini ve pistin ıslak durumda bulunacak olması faktörlerini de göz önünde bulundurunuz, böyle günlerde oldukça sansasyonel sonuçlara çokça  ev sahipliği yapmışlığı vardır Bursa Osmangazi Hipodromu’nun...

 

1.AYAK: Ekürininİn olduça güvendiği ve Türkiye’nin de favorisi çıkacak olan CRYSTAL FIDDEL-9- uzun süredir gerçekleştirmiş olduğu düzenli idmanlar  ile de bu durumu hak etmesine ediyor lakin aklıma takılan şöyle bir hususu da sizlerle paylaşmadan edemeyeceğim.Bu Safkanın jokeyi Deniz  Yıldız’ın bindiği ata nispeten daha az şans verildiği koşullarda(direkt favori değil de plase ve sürpriz hanesindeki isimlerde) daha başarılı olabildiğini düşünüyorum  , yani bugün de özellikle ilk ayaktan tek girerek oyunu koparmak isteyen  tezcanlı yarışseverlerin safkanı bir hayli favori durumuna taşıyacağını öngörürsek bu durum kendisinde stres yaratabilir gibime geliyor.Bu yüzden idmanlarında etkili gözüken  LADY BUCKHINGAM-12- ve GONEWEST-2- isimli safkanları hemen yanına iliştirme taraftarıyım.Yine güçlü orijini ile RELAXING FLORIN-5- ve seri yapıda olabileceklerini düşündüren orijinleri ile RULING BOY-6-,KAPTAN ABI-4- ikilisi ve uzun süredir düzenli ve etkili hazırlanan bir diğer isim FRANKENSTEIN-1- ,Sinan Özen’in uzun süredir bizzat hazırladığı ADIOS-8- ihmal edilmesin.

2.AYAK: Koşu bitiriş dereceleri itibari  ve bu derecelerin süreklilik arz etmesi ile grubun en etkili ismi konumunda gözüken REŞİTBEY-2- klas jokeyi ve eküri avantajı ile kazanmaya yakın gördüğüm safkandır, zorlu program üzerindeki ilk bankom!

3.AYAK: Formunu oldukça beğendiğim,binicisi ile uyumu yüksek olan ve ıslanan pistin de lehine koşullar oluşturacağı EFE YÜREK-3- oldukça şanslı ancak safkanın bu yarışı kısaltabilmesi için Mahir Şahin kardeşimizin hatasız binmesi gerektiği gibi bir de mesafeyi bir miktar kısaltabilmesi gerekecek,eğer bunu başaramazsa uzuna yatkın KRONOS-4- , BAŞ AĞA-5-  ve bu grupta herzaman iş yapabilecek olan BABAESKİ-6- devreye girerler.

4.AYAK: SAVAŞATI-4- oldukça etkili bir sezon geçiriyor güzel formunu birincilik ile taçlandırabilir.Kumda etkili koşan VOLKANIMSIN-1- ve son koşusunu beğendiğim MAN OF POWER-5- öncelikli rakipleri olurlar görüşündeyim.Etkili idmanları ile YAYLALI-2-   hata affetmez.

5.AYAK: Bir süredir start almamasına karşın düzenli idmanlar ile kondüsyon açığı yaratmayan ve kumda iş çıkarabilecek orijini ile RAZVAN-7-’dan çok etkili bir koşu çıkartmasını bekliyorum, safkanın babası kısa süreli koşu kariyerine sığdırdığı önemli grup koşu performansı ile ismini hafızalara kazımıştır.Performansları yeterli LATINA GIRL-2- ve DOHA-3- daha sonra şans verdiğim isimler olup son koşusunu beğendiğim eküri avantajlı GIZEM LION-6- ihmale gelmez.

6.AYAK: İdman olarak grubun en etkili ismi BABA MUZO-1-.Yine çalışmaları yeterli KING OF STORM-3- ve MIRACLE SON-4- ihmale gelmeyecek diğer isimler olup AFTER MARKET’ten MY SON BARAN-5- olmazsa olmazım..

1.AYAK: 9-12-2-5-6-4//1-8

2.AYAK: 2 REŞİTBEY

3.AYAK: 3-4-5-6

4.AYAK: 4-1-5//2

5.AYAK: 7-2-3//6

6.AYAK: 1-3-4-5

51,84//122,88 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

38
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
ETC
Üye

şansın bol olsun Binbam..
Allah mizacına ve karakterine göre saygın ve şans dolu ikballer nasip eylesin

admin
Yönetici

Bol şanslar

Mardinli
Ziyaretçi
Mardinli

Bol kazançlar dilerim

Biratakan1907
Üye

Merhaba Binba kardeşim,
yorumların için emeğine sağlık… Biliyorsun her yorumunu okuyorum , başarılı tahminlerinde de manevi mutluluğunu hissedebiliyorum , umarım şans yanında olur.
Bugünkü program için Ş-1 ler haricinde kolay gözüken bir program ancak şahsi fikrim ; oyunlarda Ş-1 yarışlara çok at yazılıp sivrilen atlara güvenilerek oyun oynanacak ve yüksek agf li atlardan 1-2 si gelmediğinde ikramiye yükselecek. Bende bu düşünce doğrultusunda oyun kuracağım. İlk ayaktaki tekimin kazanacağını düşünüyorum, son ayak 1 tek yazdım ama ilk ayağa göre daha tehlikeli, at ekleyebilirim.
selamlar…
12
1-4-2-9
4-5-3-2-1-6
5-6-4-2-1-3
3
1

yavuzhan41
Üye

Bol şanlar Binba bugün ki ikramiyesi az vermesini beklediğim ayak üstü yaptığım altılıyı senin sayfanda paylaşmak istedim.

1,9
1,2,4,6,7
4,5,3
2
1,2,3,4
4,3,1

yavuzhan41
Üye

Kupon ufak zaten Eklerim dostum

yavuzhan41
Üye

Tekte olabilirmiş boşa at yazmışız yanına

yavuzhan41
Üye

Çok büyük süpriz olacağını sanmıyorum program zayıf

yavuzhan41
Üye

Bu atı nasıl kacırmıslar bu grupta bu grup cerezdi bunlar ıcın en saglam bankoydu :)

yavuzhan41
Üye

Kuponu büyüttüm şuan devam benim kupon yalnız senin tabeladaki 7 eklemedim ilk ayak ikinci ayak üçüncü ayak ekledim iki misli gidiyor altılı kalan son ayaklar 1,2,3,4 / 1,3,4 şeklinde bakalım nasip yarışlar bitsin kuponu siteye atacağım tutması halinde :)

yavuzhan41
Üye

Evet ikramiye fazla vermeyecek en başta demiştim zaten. mislilik di bugün. neyse nasip artık.

yavuzhan41
Üye

İyi bari agf gelmedi :)

yavuzhan41
Üye

Son ayakta tek korkum pencere bıraktığım 2 Hewal umarım iş açmaz başıma :)

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye

haha süper oldu son anda agf den cıktık :)

Mehmet28
Üye

Hayırlı olsun Yavuzhan

yavuzhan41
Üye

Tahmin ettiğim gibi mislilik altılıyı kaçırdım çift misli gelmesi biraz iyi oldu. Kupon eklemeli olduğu için burada yazdığımdan farklı oldu görüntüsünü atıyım yanlış anlaşılma olmasın.

admin
Yönetici

Tebrikler

yavuzhan41
Üye

Ortam resimlerinin oraya attım yine de akşam silerim. İşlerden fırsat bulamıyorum İzmirede bakamadım yarın anca pazar bir güzel oyun yaparım. Bol şanslar herkeze

yavuzhan41
Üye

Adanaya pardon :) İzmir yarın beni çağırıyor demek andım şimdiden

yavuzhan41
Üye

Teşekkür ederim adminim, mehmet eve yeni girdim adana ya da yaptık ama oda para vermez artık kupon söyleydi. Bugün ara sonrası epey saldırır gibiyim yarışlara :)

1,3,5,7,8
4
2,3,4
1,2,3,4,5,6
2,3,6,8,10
1,2,3,4

kalan ayaklarda belki sürpriz gelir azda olsa hareketlendirir .

yavuzhan41
Üye

Kupon parasını alsak iyi bari :)

yavuzhan41
Üye

Misli bassak böyle şablon gelmez yazık oldu adanaya da :)

yavuzhan41
Üye

Kalabalık tutmamız gereken yer son ayakmış meğerse sonda patlattılar.

Yazar: binbastar

Avatar