Ana Sayfa / Tahminler / 23 ARALIK 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

23 ARALIK 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

23 Aralık 2017 Cumartesi Adana tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir haftasonu dilerim.

1.AYAK: Grubundaki diğer isimlere oranla, son 4 ADANA kum koşusundan 3’ünü tabelada tamamlayan ve ADANA pistine alışık stiliyle bilinen SANGAM bankomdur.

2.AYAK: İdarecisine alışık bir görünümü bulunan ve neden bilmem performansını M.B.SAKALLILAR – KIZILHAN ikilisine benzettiğim LADY TULPAR bu koşuda da M.K.KUMBASAR idaresinde son 2 koşusunda olduğu gibi yine adından söz ettirecektir. Bankomdur.

3.AYAK: 9 Aralık tarihli ADANA 1200 KUM koşusunda startta 2 boy kaybetmesine rağmen, çabuk toparlanan ve liderliği elde eden Ahmet ÇELİK idaresinde izleyeceğimiz KING CROWN ile aynı koşuda KING CROWN’un gerisinde 2.lik elde eden, üstelik bu 2.liği yarış yaşamının henüz 2.koşusunda elde eden ALAMUT baş tercihlerimdir.

4.AYAK: İlk defa start alacak olan bu atlarla ilgili bilgim yok. O yüzden bu koşuda tercihlemeyi ekseriyetle sizlere bırakacağım. Ama ben bu koşuda jokey faktörünü diğerlerinden ön planda tutarak başta INSOMNIA sonra FUNCTION sonra CAPTAIN CEMO diyeceğim.

5.AYAK: Yarış yaşamının 4, Adana’daki ilk koşusu olan 9 Aralık tarihli ADANA 1500 KUM koşusunda Ahmet ÇELİK idaresinde elde ettiği liderliğe dikkat çekmek istediğim DISTANT SHINNING, 3 Aralık tarihli ADANA 1400 KUM koşusunda yine Ayhan KURŞUN idaresinde liderliği elden bırakmayan ve bu koşuda da Ayhan KURŞUN idaresinde izleyeceğimiz ROYAL AVSAR ve aynı koşuda elde ettiği 3.lükle liderlik serisini bozup hayal kırıklığı yaratsa da, bu defa Özcan YILDIRIM idaresinde değişik bir yarış çıkaracağına inandığım ÜNLÜBABA, Akın SÖZEN idaresinde katıldığı yarış yaşamının ilk 3 koşusunda sırasıyla 1.lik ve 2.lik elde eden ve ADANA’ya getirilen, yine Akın SÖZEN idaresinde izleyeceğimiz HEP BERABER, Adana’da katıldığı ilk koşu olmasından mütevellit mekana alışma sıkıntısı yaşadığını düşündüğüm ve bu defa daha alışık stilde izleyeceğimiz GANANDO SOLO bu koşuda sırasıyla tercihlenmesi gereken isimlerdir.

6.AYAK: Bu defa etkili bir yarış beklediğim KOCAKAYA idaresinde koşacak olan ve eli kulağında olan KOMET bankomdur.

KUPON

1.AYAK: 5
(Sangam)

2.AYAK: 4
(Lady Tulpar)

3.AYAK: 4 – 7
(Kıng Crown – Alamut)

4.AYAK: 1 – 5 – 6
(Captain Cemo – Function – Insomnia)

5.AYAK: 2 – 3 – 4 – 6 – 10
(Distant Shinning – Ganando Solo – Hep Beraber – Royal Avsar – Ünlübaba)

6.AYAK: 3
(Komet)

TUTAR: 2 MISLI = 3.60 TL

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

12 yorum

 1. Bol şanslar
  İnceleyememiştim ama dayanamadım bir oyun yaptım. Son ayağa fazla güvenemediğimden fazla büyütmemeye çalıştım

  1,3,5,7,8
  4,6,8,10,12
  7
  1,4,5,6
  6,8,10
  3

 2. Adana altılı şablonum

  1.ayak 5 sangam banko
  2.ayak 1.5.8.10
  3.ayak 3 forever here banko
  4.ayak 6.1.8.4.5
  5.ayak 6.4.2.10
  6.ayak hepsi

  Herkese bol şanslar

 3. Etc bugün tutucak şans senle

 4. yavuzhan41

  Komet gelir inş ETC misli al bari sen :) ben zarar ettim sen karlı çık bari

 5. yavuzhan41

  O kadar favori geldi altılıyı bir at uçurdu iyide para vermiş ya tühhh

  • ETC

   aynen.. hani Komet gelseydi de verdiği parayı pek aramazdım ama işte kısmet…
   biraz şans, biraz şanssızlık.. canlar sağolsun

  • yavuzhan41

   Nasip yarın İzmir programı güzel Bugünün acısını yarın İzmirden çıkarırız sağlık olsun.

 6. yahu bende yattım son ayakta hemde 3.4.5 nolu atları yazarak. yazık 4 gelse yine verirdi 5yüz altı yüz. bereket iki plase yakaladım da 188 lira alacagım.adana dan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir