23 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1. Ayak: Kocaeli zor bir koşu ile başlıyor. 6. EMIKA ve 7. FLAME GIRL bende biraz önde çıkıyor ancak 5.MÜRÜVVET, 4.DİLBAR, 8.MISS TURKEY, 9.DARE TO DREAM 2. QUENN OF ES ES , sürprizde ise 10.CANKUZEY ve 11.MAJEWSKA ilave ediyorum.

2. Ayak: Kocaeli’de günün en önemli koşusunda 10.YOLALAN favorim. Riski sevenler tek deneyebilir fakat kafamdaki en büyük soru piste uyum sağlayıp sağlayamayacağı. Bu bakımdan 9.TUMBULZELE, 2.KURTÇABEY, 8.TAYCAN ve 6.GÖKBAKIR ilavelerim.

3. Ayak: Bu pist ve mesafede o günün kalesi Longlive’in ardında tatminkar bir ikincilik elde eden 7.WILD FLOWER bugün maidendan çıkabilir, favorim. 8.YURDAKAN rakibi gibi görünüyor, aynı koşuda startta 3.5 boy kalmış ve tabela dışında kalmıştı. Bugün Mehmet Kaya ile iyi koşabilir ancak ben risk alıp tek yazıyorum.

4. Ayak: 1.AK BEYAZ MEHMET favori ve günün alternatif teklerinden biri. Ancak ben yanına uygun kilosuyla 2.BAKIRCIBEY,3.DÖKERBEY, eküri avantajıyla 4.KÜÇÜKPRENSve takibimdeki 5.İLTERŞAH yazıyorum.

5. Ayak: 4.INDIAN RADJA ve 5.DARK GUARDIAN önde ancak kalitesine çok inandığım 6.KING OF ANATOLIAN, Mehmet Kaya lı 8.MASAI MARA, ve uygun kilosu ile 9. PRESENT PERFECT sigortadır.

6. Ayak: 2.BARCELONA koşu hayatına başladıgından beri takibimde olan bir at fakat bir türlü beklenen performansı ortaya koyamıyor. İlgililerinin de beklentisi yüksek olacak ki grup koşular dahil yazıp,koşuyorlar. Bugün Kocaeli’de nispeten uygun grupta bankomdur. Rakipleri 1.KOVADA 8.KARACEBEY ASLANI ve 7.YÜCELİR olur diye düşünüyorum

Şablon
6,7,5,4,8,9,2,10,11
10,9,2,8,6
7
1 / 2,3,4,5
4,5,6,8,9
2

Çatı: 13,50 TL, tamamı 67,50.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bombaci

Selamlar. Bol şans. Altilinin 1. AYAGI icin tahmin yapmak istiyorum. Bircok bekleme yarisi yapan taylar icinde yarisi onde kabullenecek tek safkan olarak 3 numarali LEA öne cikiyor. Bu safkanin son duzluge lider girecegini dusunuyorum. Direnebilirmi bilmiyorum ama ciktigi gibi kazanirsa kimse şasirmasin. Bahsedecegim bir diger safkanda 11 numarali MAJEWSKA henuz maiden dan cikmamis olan bu safkanin şartli 4- şartli 3- A3 kosularini seyrettigimde kocaeline tatil icin gelmedigini anladim. Arizasi yoksa tatli supriz olur. Uzun lafin kisasi. 2 tane sonlarda gelecek safkan 1 tane kafayi alacak safkan ve 1 de suprizle 4 safkanla burayi gecmeye calisicam. Siralamam 3-11-4-7

Bombaci

Bahsetmek istedigim bir baska koşu ise altilin 3.AYAGI favoriler zaten belli ancak her zaman kocaeli kosularinda istanbul dan gelen 1 yaris gordukten sonra biraz geri cekilip hazirlanan safkanlar ilgimi cekiyor. Hele birde uzerinde burak averbak varsa o isim benim icin tartisilmaz carpi atilcak bir isimdir. Bahsettigim safkan 3 numarali FINE GOLD 28 ganyana kostugu son kosusundan sonra averbakla turkiyeyi tertemiz edebilecek olan bu safkani bulundurun derim.

Eskavatör

Selam yarış sever dostlarım..
Kocaeli yarışlarını yorumlamak istedim
1.Ayak
Birbirine denk güçteki safkanların katıldığı bu koşuda Cankuzey ve Sochininde Lea gibi seri safkanlar olduğundan Leanın son düzlükte ritmini kaybedeceğini düşünerekten geriden etkili sprintiyle 7 Nolu Flame Girl ve 2 Nolu Queen Of Es Es favorilerim ilgililerinin özenle hazırlandığı duyumunu aldığım 9 nolu Dare To Dream küçük kuponlar için yeterlidir ve yine uygun grupta 11 Nolu Majewska,4 Nolu Dilbar sürpriz ganyana imza atan 8 Nolu Miss Turkey

Anonim

2.Ayak
2 Nolu KurtçaBey ve 9 Nolu Tumbulzele mücadelesine 10 Nolu Yolbulan ve 8 Nolu Taycanda katılabilir

3.Ayak
Bir Thinker bell yavrusu çok iyi bir pedigriye sahip olan 7 Nolu Wild Flower uygun grupta favorim başlar tutar biter tutarrr Bankom!!!

4.Ayak
Yine çok iyi bir orjine sahip Özgürbey babadan anadan Denİzyar muhteşem pedigrili 1 nolu Ak Beyaz Mehmet favorim.Mehmet Kaya ile 3 Nolu Dökerbey ve 9 Nolu Zaman Yolcusu tabelanın güçlü adaylarıdır..

5.Ayak
Burak Averbak idaresinde start alacak olan 9 Nolu Present Perfect bugün için benim bir diğer Bankomdur..

6.Ayak
Bir Kaızbert orjinli ağır kilosuna rağmen 1 Nolu Kovada favorim.Eksik koşması halinde Altaha orjinli 10 Nolu Bahtıak hata affetmez.Süper galoplarla hazırlanan ve ayaklarının yere değmediğini gözlemlediğim bilmiyorum bu grupta ne yapar merakla beklediğim bu koşuda 14 Nolu Catch Money bombamdır. Son koşu tutkunu olan Mehmet KayaNın idaresindeki 4 Nolu Büyük Düşün hata affetmeyecektir

Herkese bol şanslar dilerim..Eskavatör

Bombaci

Altili oyunum (1.ayak: 3-4-7-11) (2.ayak: 9 tek ) (3.ayak: 3-7) (4.ayak: 1-2-3-4) (5.ayak: 4-5) (6.ayak: 1-2-4-7-12-13) bol şans hepimize…

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x