Ana Sayfa / Tahminler / 23 AĞUSTOS 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

23 AĞUSTOS 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

9 Koşudan oluşan Ankara Programında oldukça zevkli koşulara sahne olacağız tüm takipçilerimize Bol şanslar dilerim.

1.KOŞU : 2 Yaşlı İngilizlerin Maiden mücadelesiyle start alacak olan 1.Altılı Ganyan ve Günün Ganyanı oyunuyla buluşan koşuda Banko Tercihimle başlamak istiyorum. İlk startını Mayıs ayı içerisinde Kum piste start aldıktan sonra geri çekilen düzenli idmanlarıyla bu kez Çim pistte denenecek olan ve idman pistinde ki hazırlıklarına baktığımda dış kulvar tercihi ile birlikte yarışı süratlendirip beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını beklediğim Ayhan Kurşunun özellikle idmanlarında da eşlik ettiği ve sağlam bir ekürinin sağlam taylarından olmaya aday 6 MONSHAU'yu günün BANKO'su olarak kuponumda yer veriyorum.

2.KOŞU : 3 ve Yukarı İngilizlerin Mücadelesinin sürat yarışı olması ve birbirine denk isimlerin bir araya geldiği bu zorlu koşuda ilk şansı 3 MAHİRBEY'e veriyorum. Bu ismin eksik koşması durumunda çok hazır durumda ki ve kısa mesafeli yarışlarda sert temposuyla sonuca gidebilecek 2 AKINŞAH, İdman görüntüsünde ki hazırlıklarında oldukça iyi işler ortaya koyan 1 HAS YAĞIZ ve son koşularında oldukça istikrarsız bir performans ortaya koymuş olsa da kendisine çok denk rakipler içerisinde sevdiği mesafe de çok ters bir yarış gelebilecek 4 SPEEDY GUNNER koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin Mücadelesinde kısa bir aranın ardından sahaya çıkacak olan çok sert grup yarışlarından sonra kendine uygun rakipler içerisinde start alacak olan ve Ankara idman pistinde ki hazırlıklarında ki uzun galoplarında etkili işler ortaya koyan 1 BODY GUARD HERO ilk şanslı isim olup, Eksik koşması halinde son startını Özcan Yıldırım idaresinde kazanmayı başardıktan sonra İdman pistinde ki hazırlıkların da etkili işler ortaya koyabilen sevdiği mesafede 2 ROYAL AVŞAR ve Ankara pistine döndükten sonra güzel yarışlar ortaya koyan dişi isimlerden Ankara pistinde ki idmanlarında uzun işleri akıcı gözüken 4 VİCTORY PROMİSE koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.KOŞU : 4 ve Yukarı Arapların Mücadelesinde ikinci Banko tercihimle başlayacağım 2.Altılı ganyanın da başlangıç ayağında son startında koşudan ikincilikle ayrılırken bir sonraki yarışına ışık yakan ve Ankara idman pistinde ki uzun işlerinde muntazam görüntüsüyle bugün koşacağı rakiplerinin önünde  gördüğüm Ahmet Çelik idaresinde sonuca gitmesini beklediğim kilosunun çok fazla etkileyeceğini düşünmediğim 1 BUDUNALP'ı günün BANKO'su olarak kuponumda yer veriyorum.

5.KOŞU : 3 Yaşlı Arapların Mücadelesinde son startını kolay kazanırken elinde sermaye olan ve bir sonra ki yarışında ki formunu koruduğunu düşündüğüm 2 İNFİCAR ilk şans verdiğim isim olup, Eksik koşması halinde son startında sert rakiplerine rağmen sonlarda etkili yürüyerek koşudan üçüncülükle ayrılırken o gün ki kilosundan 10 kilo eksik koşmanın avantajını yarışına yansıtmasını beklediğim 8 ZEKİOĞLUM, ilk startlarını kolay bir şekilde kazanan bir sonraki yarışlarında ki performansları soru işareti olan 4 YOLDAŞBEY , 6 TASARIMCI, bu rakipleri içerisinde yazılmadan geçilmeyecek bir isim olan 1 MERTBABA, Son grup yarışında etkisiz kalmış bir görüntü içerisinde olan kum performansı azımsanmayacak isimlerden olan 9 BABAOĞLU, Son iki startına anlam veremediğim potansiyeli yüksek olan bir isim olduğunu düşündüğüm 10 MALDİV ve son grup yarışında ki performansını beğendiğim es geçilmeyecek bir isim olan 3 FAHRENHEİT koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.KOŞU : 3 ve Yukarı İngilizlerin Mücadelesiyle Birinci Altılı Ganyanın Kapanışını yapıyoruz. Koşu içerisinde ilk şansı Bursa pistinde kazanarak Ankaraya gelen ve idman görüntüsünde oldukça etkili gözüken 3 LİLYANTUS'a veriyorum. Eksik koşması durumunda start sorunu ortadan kaldırılan ve kalitesini yavaş yavaş sahaya yansıtmaya başlayan 5 GLEN sert rakip olup, bu tip mesafelerde olmazsa olmazlardan olarak düşündüğüm 2 FASHITIVE, son startını kazanırken sürprize imza atan form tutun 1 BLUE MOONLİGHT ve uzun ara sonrası gördüğü iki yarışından sonra Ankara idman pistinde ki ağustos ayı içerisinde ki görüntüsünde parlayan 9 PERCEPTION koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

7.KOŞU : 2 Yaşlı İngilizlerin mücadelesinde koşu içerisinde Kum pistte start aldığı yarışlarda çok daha etkili koşan ve bugün ki uzun idman görüntüsünde rakiplerine oranla çok daha hazır olduğunu düşündüğüm 4 STİNGİNG STROKES koşu içerisinde ilk şanslı isim olup, eksik koşması durumunda son startını gösterişli bir biçimde kazanırken maidene veda eden ve Ankara idman pistinde ki son çalışmasında ki çok rahat görüntüsüyle hanesine bir birincilik daha ekleyebilecek 3 NALIN İSYANI arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

8.KOŞU : 2 Yaşlı İngilizlerin Bölünen Maidenin ikinci kısmında iki ismin rakiplerine oranla daha ön planda olduğunu düşünüyorum. İlk startlarında koşudan ikincilikle ayrılmasını başaran ve yakın derecelerle koşuyu tamamlayan bugün uzayan mesafede kazandıkları tecrübe ile diğer rakiplerine oranla daha etkili bir sonuca imza atmalarını beklediğim 4 FEARLESS ARRIVAL ve 6 MY TROUBLED arasında bir yarış olmasını bekliyorum.

9.KOŞU : 4 ve Yukarı Arapların Mücadelesinde  ara sonrası gördüğü yarışlarla form tutan ve kendisine uygun rakipler arasında sevdiği mesafe de koşacak olan 2 BEYŞEHİRLİ ilk şanslı isim olup, eksik koşması halinde kısa bir aranın ardından sahaya çıkacak olan ve bu tip mesafelerde ters bir yarış yapabilecek 7 KURYE, son üç startında oldukça yükselen form grafiğiyle es geçilmemesi gereken 9 YANTAR, Zaman zaman çok ters yarışları gerçekleştirebilen ve idman görüntüsüne baktığımda kıpırdama içerisinde olan 11 GENÇALP, artan form grafiğiyle 13 AÇIK KIRMIZI, beklenen patlamayı bir türlü gerçekleştiremeyen 15 ÖZKARA ve son uzun işlerinde oldukça iyi bir görüntü sergileyen 4 MELEKSİMA koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

ANKARA 1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.KOŞU : 6 MONSHAU

2.KOŞU : 3,2,1,4

3.KOŞU : 1,2,4

4.KOŞU : 1 BUDUNALP

5.KOŞU : 2,8,4,6,1,9,10,3

6.KOŞU : 3,5,2,1,9

TUTAR : 33,60 TL 

ANKARA 2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4.KOŞU : 1 BUDUNALP

5.KOŞU : 2,8,4,6,1,9,10,3

6.KOŞU : 3,5,2,1,9

7.KOŞU : 4,3

8.KOŞU : 4,6

9.KOŞU :  2,7,9,11,13,15,4

TUTAR : 78,40 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

20
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz.

binbastar
Üye

bol sanslaR yavuzhan

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bol şanslar yavuzhan.

Sinan
Ziyaretçi
Sinan

Yavuzhan bugün vereceğin güzel sıralı var mı? Bayram harçlığı…

Sinan
Ziyaretçi
Sinan

Teşekkürler. Bende deniyorum hemen

Ferhan doğan
Ziyaretçi
Ferhan doğan

Herkese bol sanslar

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...