Ana Sayfa / Tahminler / 23 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)
istanbul altili tahminleri

23 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Herkeze hayırlı akşamlar istanbul 2. altılı yorumlarımı ve kuponumu sizlerle paylaşmak isterim güzel ve bol ikramiyeli programı görünce hafta sonunu beklemeden bir kupon yapalım dedim..

1.Ayak : Günün zevkli geçmesini beklediğim ilk ayakta uzun aradan sonra bu yıl içerisinde koşu görmüş kalite safkanlar ve form grafikleri her geçen gün bir adım ileri giden atların koşacağı bu koşuda son metrelere kadar nefes keseceğini düşünüp kuponumda yer verdiğim isimlerden birinin gelmesini bekleyecem. yarışı oldukça süratlendirecek iki ismi kuponumda bulunduracam özellikle 9 MARAZHAN bugun biraz daha iyi koşacak gibi ama ekürülerden süratli isimle yarışı oldukça süratlendirecekler kuponumda 7 LOVELY PRENS e de yer verip, bu iki ismin önde süratlendirdiği yarışta yine bu yıl içersinde koşu görüp yaptığı çalışmalarla dikkatimi çeken 8 MAKBET etkili sprinti ve güclü aksiyonları ile 1 MISTER RAIN, bu yıl içersinde koşu görüp adeta grubun cok üzerinde olan 3 DIRTY HARRY , son olarak önde hızlı kaçan ikilinin arkasına yerleşirse viraj dönüldülüğnde güclü ataklarıyla grubun liderliğini alıp önde boş kalırsa 5 PADRINO şeklinde ilk ayağı geçiyorum.

2. Ayak : Kısa ara verip dinlendirilen ve bugun yapmış olduğu çalışma ve galoplarla fotoyu önde geçmesi çok normal sonuç olan kalite isim 2 SCIFO önde önereceğim isim olup , uzun mesafelerde ki kum performansında beyenimi kazanan ve koruduğu formu ile her an devreye girebilecek isim 9 İSMİHAN , son iki koşusunda adeta sınıf atlayan 1 PRINCE OF THESOUHT, henüz maiden olup koşu kazanmamış olsada yaptığı işlerde ve çalışmalarda göz dolduran 11 MAKARACI ÇOCUK, son olarak bugün ilk defa uzun bir mesafede koşacak olan ve etkili sprintiyle yarışa ortak olabilecek güce sahip olan 5 GADDARA..

3. Ayak : Günün en karışık ve zor koşularından birisi işin içinden çıkamadığım ve koşan tayların birbirini yakın olduğunu düşündüğüm bu koşuda fikrimce bütçesi ve imkanı olan bu koşuyu kapatsın bu ayakda güzel bir supriz bekliyorum açıkcası. öncelik ismim 8 CANYOLDAŞ yapmış olduğu 800’lük galopunda adeta uçan safkanın bugun rakiplerinin önünde bitirirse benim için çok normal bir sonuç olacaktır.ankarada grup yarış koşup istanbulda maidene veda eden kum piste istediği koşuyu gerçekleştremeyen bu koşuda bende varım diyebilecek 7 MİMARHAN , Bugün ilk defa çim piste çıkacak olan ve etkili bir koşu koşmasını beklediğim
10 ETYOPYALI, yaptığı galoplarında adeta uçan 6 BABAURAL , yarışın agf ismi 2 BAWEPİR , yarış içersinde önde istediği yeri bulabilirse 1 GOLDEN KİNG ve şampiyon ayabakanın ilk stardında çok güzel bir birinciliğe ismini yazdıran 4 CANITEZ…

4.Ayak : iki tay bence rakiplerinden bir değil bir kaç adım önde gözüküyor tek yazmak isterdim ama ayırt edemedim 1 OBRADA ve 2 HARPUT RÜZGARI en az hata yapan koşuyu kazanacaktır..

5. Ayak : üç isme şans verceğim öncelikli ismim 5 ERPINARLI bu tay koşuyu kazanmaya rakiplerine göre bir adım önde olsa da artık maidene veda etmesi beklenen 1 KAÇ ŞERİF ve kumdan sonra bugun çimde denenecek olan 3 ONURSAN sıralamasıyla geçiyorum..

6. Ayak : 2016 yılı içersinde genelde start sorunu yaşayıp box içersinde avantaj kaybeden 2017 yılı içersinde bu sorunun düzeldiğini gördüğüm daha başarılı olduğu kum piste bugun kendini nerdeyse ezberlemiş olan ve uzun mesafeli koşularda kendini daha rahat ispatlayıp yarış içersinde olabilen bugünki rakiplerinden daha hazır gördüğüm , genelde son ayakları tek geçmesem de bugün agf tablosunun belkide çok gerisinde kalmış olan 6 OLGUNBABA yı kuponumda günün bankosu olarak geçiyorum…

Herkeze bol şanslar dilerim…

1.AYAK : 9,7,8,1,3,5
2.AYAK : 2,9,11,1,5
3.AYAK : 8,7,10,6,2,1,4
4.AYAK : 1,2
5.AYAK : 5,1,3
6.AYAK : 6
(75,60 TL )

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

20
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
yavuzhan41
Üye

yok adminim çok olmaz üşenmişim onu yazmaya :) tşk ederim istanbul programını seviyorum dayanamadım oynıyım dedim kuponuda yazıyım.

1.AYAK : 9,7,8,1,3,5
2.AYAK : 2,9,11,1,5
3.AYAK : 8,7,10,6,2,1,4
4.AYAK : 1,2
5.AYAK : 5,1,3
6.AYAK : 6
(75,60 TL )

yavuzhan41
Üye

inş buda gelirse 3 de 3 olacak :) bu arada adminim şu benim resmimi nasıl kaldıracam beceremedim eski resmim gorunce tuhaf oluyorum :)

yavuzhan41
Üye

haha mısır kralı :)) genclık resmım evet bır denıyım kaldırırım inş

yavuzhan41
Üye

tşk ederim adminim değiştirdim. :)

yavuzhan41
Üye

cok güzel bir jest adminim tşk ederim efsaneyi izliyelim

yavuzhan41
Üye

izlerken nerde o eski arap atları dedim böyle zevkli yarışlar ı izlemeyi özledim… efsaneler ölmüyor ismini yaşatıyoruz keşke sahalarda yavrularınıda izleyebilseydik…

yavuzhan41
Üye

evet kamçıyı sevmez di yanında rakip olacaktı yoksa gitmezdi bambaşkaydı yavuzhan şimdikilere baktığımda görmüyorum bende öyle bir isim.

yavuzhan41
Üye

adminim yarınkı programa baktın mı tek dusundugun isim var mı cok zor program ıkramıye cok verir gibi

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

istanbulda iki altılı süper program
1.koşu 1.altılı ilk ayak ben tutugum isimleri yazacagım istayae n eklesin HJELİNTAY 7 NUMARA BU KISRAK BANKOM AMA YIKMAK İSTEYEN KENDİ BİLİR
2.ayak 2.koşu 2 ER BABAM
3.KOŞU 4 ZU HAT
4.KOŞU KİMİ YAZMAZSANIZ O GELİR HEPSİ
5.KOŞU HEPSİ
6.KOŞU HEPSİ
7.KOŞU 2 HARPUT RÜZGARI 1 OBRADA AYRILIR GELİR
8.KOŞU 1 KAÇ ŞERİF
9.KOŞU 1 AHMİN
1.altılım
1.ayak 7 bankom
2.ayak 2 erbabam bankom
3.ayak4 zuhat bankom
4.koşuhepsi
5.koşu hepsi
6.koşu 6.ayak hepsi
3 banko ile 3 ayak kapalı
2.ALTILIM
1.ayak hepsi
2.ayakhepsi
3.ayakhepsi
4.ayak 2 harput rüzgarı bankom
5.ayak1 kaç şerif
6.ayak1 ahmin
2.altılıdada 3 banko 3 kapalı

ADMİNİM İÇİN BİR KAÇ BAHİS YOLLAYACAGIM
2.KOŞU 2/5/….3.4.6.8 ÜÇLÜ KOMBİNE 2 İLE BEŞİ BAGLAYIP
3.KOŞU 4/6/…1.2.3 ÜÇLÜ KOMBİNE
5.KOŞU 2.9.7.3.11 BEŞ AT KOMBİNE ÜÇLÜ KOMBİNE
6.KOŞU 1.6.2.5 ÜÇLÜ KOMBİNE
7.KOŞU 2/1/3 SIRALI ÜÇLÜ 20 MİSLİ
8.KOŞU 1/5/6/9 ÜÇLÜ KOMBİNE 4 AT KOMBİNE
9.KOŞU 1/9/…3.7 KOMBİNE
6.KOŞU 6 BABAURAL 50 TANE PLASE
BOL ŞANS LAR

toprak_tan
Üye

Bol Şanslar

yavuzhan41
Ziyaretçi
Yavuzhan

Adminim resmi kaldırmak yaramadı bana basit altılıyıda bulamadık tek sevindirici kısım olgunbaba analizim olmuş :)

yavuzhan41
Ziyaretçi
Yavuzhan

Önümüzdeki maçlara haklısın adminim cepten baktım fazla takip edemedim kazanan arkadaşlar ı tebrik ederim..

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.