23 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Gece biraz yorum yazmıştım, devamını getirmek için erken saatlerde zamanım olmadı. O nedenle biraz geç oldu. Oldukça zorlu bir yarış günü olduğunu düşünüyorum. Fazla yüklenmemek için riskler alarak bir oyun yaptım ve kaderimi de Gökhan Kocakaya’ya bağladım. Önceliğiniz kendi tuttuğunuz atlar olsun, bol şanslar.

4. KOŞU: Sadece 2 yarış kazanmış olması şaşırtıcı olan (7) LOVELY PRENS için önde gidecek fazla atın olması aleyhine olsa da ilk şansı veriyorum. Ara sonrası iki yarış gören (6) BÜYÜK BEYAZ, iyi form tutan (4) HILL HEAD ile riskli bir başlangıç yapacağım. Maraz Han’ı çok düşündüm ancak kuponu büyütmek istemedim.

5. KOŞU: Zor koşuyu 5 atla geçmeye çalışacağım. Kısadaki son yarışını ölçü almadığım (1) MAKARACI ÇOCUK’a uygun kilosu ile ilk şansı veriyorum. Daha sert rakipler arasından gelen (2) SCIFO, sonlarda etkili gelebilecek (6) SERDEM, formda jokeyi ile (7) REKOR ve (9) İSMİHAN’ı yazarak bu zor koşuyu geçmeye çalışacağım.

6. KOŞU: İlk yarışında rahat bir birincilik elde eden (4) CANITEZ’in çim ve ağır pistte de etkili koşarak bir kez daha kazanmasını bekliyorum.

7. KOŞU: Rakiplerinden önde görünen (1) OBRADA ve (2) HARPUT RÜZGARI ikilisinden birini tercih etmek istedim. Tercihim Harput Rüzgarı oldu. Sürpriz arayanlar 7 ve 3 numarayı değerlendirebilir.

8. KOŞU: (1) KAÇ ŞERİF’in bu kadar ön plana çıkacak bir at olduğunu düşünmüyorum ve sürprize müsait bir yarış olarak görüyorum.

9. KOŞU: Yakın ara koşacak olsa da form tutan (9) ALİBEGİ, geçtiğimiz yıl bu mesafelerde istikrarlı yarışlar yapan ve son yarışını kazanan inatçı (2) VELİAHTIM ile (6) OLGUNBABA’yı yazarak günü kapatıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 7,6,4
2.AYAK: 11,2,6,7,9
3.AYAK: 4
4.AYAK: 2
5.AYAK: 1,5,2,6,8,3
6.AYAK: 9,2,6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Mehmet

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

kimi çıkardıysam ayhan kurşun denk geldi o yuzden düzgün kuramadim aon ayak 2 tek oyunum var

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Ramazan

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

sildigim at geldi ikinci ayakta yattim zaten admin :) bu arada sunuda tjkya ileteyim burdan o saatleri kaldırın kardeşim orda siteyi kasıyor kimsenin o koşuları falan bukadar heyecanla beklediği yok yani şahsen ben beklemiyorum

admin
Yönetici
admin

Saat hikaye reklam şahane :)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

kahrolsun kapitalizm :)

admin
Yönetici
admin

:))