Ana Sayfa / Tahminler / 23 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

23 AĞUSTOS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Gece biraz yorum yazmıştım, devamını getirmek için erken saatlerde zamanım olmadı. O nedenle biraz geç oldu. Oldukça zorlu bir yarış günü olduğunu düşünüyorum. Fazla yüklenmemek için riskler alarak bir oyun yaptım ve kaderimi de Gökhan Kocakaya'ya bağladım. Önceliğiniz kendi tuttuğunuz atlar olsun, bol şanslar.

4. KOŞU: Sadece 2 yarış kazanmış olması şaşırtıcı olan (7) LOVELY PRENS için önde gidecek fazla atın olması aleyhine olsa da ilk şansı veriyorum. Ara sonrası iki yarış gören (6) BÜYÜK BEYAZ, iyi form tutan (4) HILL HEAD ile riskli bir başlangıç yapacağım. Maraz Han'ı çok düşündüm ancak kuponu büyütmek istemedim.

5. KOŞU: Zor koşuyu 5 atla geçmeye çalışacağım. Kısadaki son yarışını ölçü almadığım (1) MAKARACI ÇOCUK'a uygun kilosu ile ilk şansı veriyorum. Daha sert rakipler arasından gelen (2) SCIFO, sonlarda etkili gelebilecek (6) SERDEM, formda jokeyi ile (7) REKOR ve (9) İSMİHAN'ı yazarak bu zor koşuyu geçmeye çalışacağım.

6. KOŞU: İlk yarışında rahat bir birincilik elde eden (4) CANITEZ'in çim ve ağır pistte de etkili koşarak bir kez daha kazanmasını bekliyorum.

7. KOŞU: Rakiplerinden önde görünen (1) OBRADA ve (2) HARPUT RÜZGARI ikilisinden birini tercih etmek istedim. Tercihim Harput Rüzgarı oldu. Sürpriz arayanlar 7 ve 3 numarayı değerlendirebilir.

8. KOŞU: (1) KAÇ ŞERİF'in bu kadar ön plana çıkacak bir at olduğunu düşünmüyorum ve sürprize müsait bir yarış olarak görüyorum.

9. KOŞU: Yakın ara koşacak olsa da form tutan (9) ALİBEGİ, geçtiğimiz yıl bu mesafelerde istikrarlı yarışlar yapan ve son yarışını kazanan inatçı (2) VELİAHTIM ile (6) OLGUNBABA'yı yazarak günü kapatıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 7,6,4
2.AYAK: 11,2,6,7,9
3.AYAK: 4
4.AYAK: 2
5.AYAK: 1,5,2,6,8,3
6.AYAK: 9,2,6

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

13 yorum

  1. Bol şanslar Mehmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir