Ana Sayfa / Tahminler / 22 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

22 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.KOŞU: Koştuğu ilk yarışında M.Hamedi'nin bir türlü etkili bir sprint attıramadığı 5-FUAT ABİ bugün Karataş'a emanet edilmiş olup benim favorim. Mehmet Kaya idaresinde bugün 7-KARADAĞLI çok iyi koşmasını beklediğim bir isim olup daha sonra ise ara sonrası bir yarış gören ve o yarışında tabela şansı kalmayınca binicisi tarafından üzülmeyen 4-DALOĞLU ve son olarak binicisi güven vermese de derece olarak bakıldığında atlanmaması gereken bir isim olduğunu düşündüğüm 8-UĞURSEL yazacağım.

2.KOŞU: Son koştuğu gruplara baktığımda bu grubun kendisi için hayli uygun olduğunu düşündüğüm, her ne kadar kilosu ağır da olsa, start problemi de olsa ben bugün SIGNORA'nın KARKAMIŞ'ın OĞLUM BARAN'ın olduğu koşunun süratli gideceğini de varsayarak sonlarda kolay temposuyla dış kulvara çıkıp bitirici sprintiyle rakiplerine şans tanımayacağını düşündüğüm 1-MOSKOVA ATEŞİ'ni BANKO öneriyorum.

3.KOŞU: Son yarışında son düzlüğe çok kolay gelmesine rağmen mesafenin 1200 olmasından kaynaklı problem yaşayıp koşuyu kazanamadığını düşündüğüm buna rağmen yarışını çok beğendiğim bugün ise yarışlarını incelediğimde bu mesafede koşmuş olduğu tek yarışında son virajı 12 atta 12. dönmesine rağmen yaptığı müthiş ataklar ile ikinci bitirmiş olduğunu ve geçildiği ismin ise UNZEN olduğunu gördüm. UNZEN'in son yarışında ÇELİKMAN'ı geçip ULUBATUR gibi bir isimi geçemese de dışına kolay tempoda çıktığını göz önüne aldığımda 5-DENİZ KÖPÜĞÜ'nün yanına at yazmamaya karar verdim BANKOM.

4.KOŞU: Yarının kalesi olmasını beklediğim 1-TEKYILDIZ OĞLU belki performansıyla değil ama rakiplerinin uygunluğuyla bunu hakediyor bende yıkmak için hiç uğraşmayacağım BANKOM.

5.KOŞU: Ağır kilolarla koşmaya alışık bir isim, bugün istediği tempoyu verebileceği bir grup bulmuş gibi gözüküyor, eğer biri stili dışı koşmaya kalkmaz ise tek stili rakibi TOLGAHAN var o da onun ayarında değil bana göre dolayısı ile aprantilere mahsus bu koşuda şahsi görüşüm en yetenekli aprantiyle koşuya katılacak olmasının da nimetlerinden faydalanacağını düşündüğüm 2-MORTADELA'dan BEYAZ BAYRAK AYNA yarışı bekliyorum BANKOM.

6.KOŞU: Son yarışında Ayhan Kurşun'un aceleci davranmasının kurbanı olan %100 kazanacağı koşuyu ikinci tamamlayan 10-YETİM AHMET bugün Uğur Polat'a emanet edilmiş kısa sprinte sahip bu isime ben çok iyi bineceğini düşünüyorum favorim. Son yarışında onu geçmeyi başaran eküri destekli 7-SELKUT, iki yarış önce Ankara'da güzel bir galibiyete imza atan 8-SERDÜMEN, sürpriz birinciliği sonrası kendini unutturan ama bugün etkili bir yarış beklediğim 9-TALİPHAN, böyle yarışları seven Selim Kaya'nın bineceği 3-ALTEPE, son yarışı tatminkar 1-AKKULA ve kalitesine inandığım 2-ALİŞİR sürpriz beklediğim isimler.

7.KOŞU: Kafamda koşturmakta zorlandığım bir yarış oldu tercihim HEPSİ olacak.

8.KOŞU: Son yarışında adeta gezinti yaparcasına kazanan 6-TIME TO SAY GOODBYE'ın o yarışından sonra bu mesafede bu gruba geçileceğine aklım yatmıyor BANKOM.

9.KOŞU: 3-DOWN TOWN'ın istediği tempoyu vereceğini düşündüğüm koşuda sonlara avanslı gelebilirse rakiplerine direnebileceğini düşünüyorum favorim. Son üçüncülüğü benim için gayet güzel olan 5-MY BILLIONAIRE, son zamanların başarılı ismi 2-BAVİ REŞ ve mesafe ters olsa da 1-AYRTON sırasıyla şans verdiğim isimler.

10.KOŞU: İlk şansı iki koşusu da tatminkar olan 1-BİŞKEKHAN'a veriyorum. Bugün artık daha başka koşmasını beklediğim 2-BÜLENT, iki yarış önce sentetikte tatminkar bir üçüncülük yapan 3-KARAKUŞ ve son olarak 8-ZEBERCET sırasıyla şans verdiğim isimler.

1.ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-7-4-8

2.AYAK: 1

3.AYAK: 5

4.AYAK: 1

5.AYAK: 2

6.AYAK: 10-7-8-9-3-1-2

2.ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2

2.AYAK: 10-7-8-9-3-1-2

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 6

5.AYAK: 3-5-2-1

6.AYAK: 1-2-3-8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar Arda

ETC
Üye

şansın bol olsun Commandante sotum, emeklerine sağlık, bir de devamı geldi mi, mükemmel bir final gördük mü o zaman şahane olur

Yener54
Ziyaretçi
Yener54

Bu arada ülkede başbakan yok kupayı kum verecek ???

Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

Arda bol şans yazdığın gibi gelsin 9 koşu 7 numara kurtellerin amerikadan getirdiği atı çok fena bugün kurtellerin ekibinde olan bir arkadaşımla görüştüm çok kolay galibiyet bekliyoruz dediler tabi garantisi yok ama yazmadığını gördüm bence ekle istersen

Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

Haklısın at kafa kaldırdı tek taraf çalışınca sıkıntı oldu yoksa rahat geçecek görüntüsü verdi sağlık olsun bunlar oluyor şans yanında olucak biz değil o bizi isteyecek sen yine küsme kızma kimseye birileri hata yapacak ki Bi kazanan olacak

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

ben ikinci altılıyı daha mantıklı buldum
1.AYAK 2 MORTEDELABANKOM
2.AYAK 10 YETİMAHMET…7 SELKUT…9 TALİPHAN..8SERDÜMEN
3.AYAK4 OGLUM BERAT BANKOM……
4.AYAK 6 TIMETOSAYGOODBY BANKOM
5.AYAK 7 SEVENTH SENSE ÖYLE GALOPLAR YAPMIŞKİ…İNANMAK ZOR….VFE ÖGRENDİGİME GÖRE KAÇARAK BİTİRECEKLERMİŞ…DİGER İSİMLER BUNUNKUYRUGUNU GÖREMEZ BANKOM
6.AYAK HEPSİ

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.