Ana Sayfa / Tahminler / 22 TEMMUZ 2015 İSTANBUL TAHMİNLERİ (MUSTAFA)

22 TEMMUZ 2015 İSTANBUL TAHMİNLERİ (MUSTAFA)

İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİM

1.KOŞU:
İlk yarışını Güle oynaya kazanan 2- PREZIOSA bankomdur.

2.KOŞU:
Henüz harp görmemiş bir isim olan 5- LEGENDARY MEMORY net favorimdir.Kalite Safkan 1- BAŞKAN NEXIA bu koşu için yeterli gibi duruyor.

3.KOŞU:
Start aldığı ilk koşusunda dördüncü olan ki zaten ogün için o rakibini asla geçemezmiş zira pist rekoru gelmişti o gün o yarışta bugün için oldukça uygun bir grupda yarışacak olan eküri desteği ve jokeyi nin uzun süredir galoplarında üzerine titrediği 5- MAKARON günün bana göre riske değer tekidir. Rakibi sadece 3- YILDIZHAN STAR dır. Yani yazmak isteyen tercih edebilirler.

4.KOŞU:
Herzaman söylediğim gibi orta mesafede yani 1400 ve 1600 de türkiyede şampiyon bir isim var geçilmesi için bugün çok büyük şeylerin gelmesi lazım başına RABBİM esirgesin 7- MY BAŞKAN dan bahsediyorum BANKOMDUR. Bütçesi el verenler rakip olarak bir ismi mutlaka kuponlarinda bulundursunlar 10 - TRIPLE LION daha büyük oynayanlar için Rakipleri şablonumda olacaktır.

5.KOŞU:
Gazi yarışında tabela yapan Jokeyi nin bana göre GAZİ yarışında her isteğine cevap verdi ki bana göre bu yüzden tekrar tercih etti 9 - OĞLUM BERAT ı Karataş günün en sağlam BANKOSUDUR ...

6.KOŞU:
2-ELANİLİM ve 1 - TORAMAN arasında duran bir yarış ama ben buraya kesinlikle hepsi diyeceğim. Şans yanımızda olursa bi süpriz bekleriz.iyi olur.

7.KOŞU:
Bugün kendi stilinde tek bir rakibi olmayan önde yürür tempoda kaçacak olan 3-ALTINOLUK bir nefeste bitirebilir DİKKAT. Ben bu yarış da 5- MUSON RÜZGARI ,6- ÖZÜMTATAR ,8 - KAMBER ve son olarakta 7-ALİBEGİ yazıp rahat bir yarış izlemek istiyorum.

8.KOŞU:
Yaşça rakiplerinin hepsinden yaşlı, birden fazla harp görmüş bir isim olan 9-POTOMYA alternatif BANKOMDUR. Rakipleri şablonumdadır

ALTILI ŞABLONUM

1.KOŞU: 2
2.KOŞU: 5,1
3.KOŞU: 5//3
4.KOŞU: 7//10///4,11,6,9
5.KOŞU: 9
6.KOŞU: 2,1,7,3,6,4,5
7.KOŞU: 3,5,6,8,7
8.KOŞU: 9//1,3,6,11,7,2,5

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

Hakkında Mustafa Kemal

Mustafa Kemal
Adım, Mustafa Kemal 1979 doğumluyum.

53 yorum

 1. OĞLUM BERAT yorumun oldukça mantıklı. İçinden çıkamıyordum tek atmayı düşünüyorum. Bol şanslar.

 2. Mustafa kemal

  Teşekkür ederim Hepimize Bol şanslar.

 3. Mustafa bey Bugun cok guzel paylasimlar oldu. Dogru tercihlerle bu altiliyi misli bulmaya gidecegim. Bol şans

 4. Mustafa Kemal

  Teşekkürler sizede bol şanslar.

 5. Ben tercihlerimi şöyle yaptim. Eger son dakikaya fikrim degişmezse bu kuponu 50 misli aticam. 1.ayak: 3-5 ///// 2.ayak: 7-10 ///// 3.ayak: 9 tek ///// 4.ayak: 1-2-3 ///// 5.ayak: 7 tek ///// 6.ayak: 7 tek. Bol şans hepimize.

 6. Sergei Ardzinba

  Arkadaşlar 1. Ayakta 6 numaralı tayı değerlendirmeye alın bence.Tay diğer atların yarışta yaptığı dereceyi galopta yapmış.3. ayakta güngör babayı yazmadan geçmiyorum ben.Hatta M. Kemal kardeşimin yaptığı Oğlum Berat yorumuna kadar da benim tek atımdı bu at.Gazi koşusunda yine Gökhan bindi ve oğlum beratı geçti.Yine 4. ayakta 7 numaralı tay Kafkas Rüzgarı ki Kafkaslı’nın tayı,galoplarında uçuyor resmen.Yine son ayakta Kaşen ki benim açımdan biraz da duygusal bir olay,bir Çerkes Tay’ı,Kaşen bizim dilimizde sevgili demek,bu grubu her an ayırabilir.

  1-) 2-3-6
  2-) 7
  3-) 4-9
  4-) 2-7
  5-) 3-6-7
  6-) 3-6-7-9

  8 lira 64 kuruşluk bir altılı yaptım.TJK sitesindeki paraya göre oynuyorum,Elazığ da 4 lü ve 5 li tutacak gibi,tutarsa ekleme yapabilirim,hepinize bol şanslar :)

 7. Arkadaşlar öncelikle tüm paylaşımlar için teşekkürler.Sadece bilgi edinmek amaçlı soruyorum son ayakta (9)Potomya’da ben bi ışık göremedim ama sitede çok tutulduğunu görüyorum. Tutanlar nedenini paylaşabilirse sevinirim.

 8. Israrli uyarilar sonucu Gungorbaba ilaveli 25 misli attirdim. :)))

 9. Mustafa kemal

  Yarışı önde forse edecek tek isim bana göre ben 7- Big Brown un bugünde bekleme yapacağı hissine kapildigim için en şanslı isim olarak potomya yi önerdim umarım yararı olmuştur

 10. Tomas safkan takipte bundan onceki yarisinda ben tek denemistim. Yanilmiyorsam yucefeye direnememisti. Hani tabir varya tirnak ucu diye :) onun gibi bisey. Potomya bi gelse zaten bi daha kimse yazmiycak:)

 11. 4.ayaga kadar geliyorum onuda gectim zaten herkes geliyorda 1-2-3 yaziyorum takla atiyorum ya. Taklaci kuşlar gibi olduk yine :)

 12. Mustafa kemal

  Şu altılının kurgusunu bile yapamıyorum cildiracagim en son o olacak…

  • Tek attığın at yarım boyla 2. oldu, sen elinden geleni yapmışsın zaten. Favoriden yatmak kötü ama olmadı mı olmuyor. Sıkma canını üstad, sende bol sıfırlı ikramiye bulma potansiyeli var.

 13. Mustafa kemal

  İnşallah bu sitede yakalariz büyük çok büyük bir altılı.İyi niyetli düşüncelerin için teşekkürler sevgili admin…

 14. Mustafa kemal bey. Bugun ki tahminleriniz bence cok guzeldi keske uygulamada fotograf paylasma olsada gostersem. Ben istanbulu 10 liralik kuponla buldum. Mislinin yaptigim kuponun yaninda ayrica ( 3 tek 7 tek 4 tek hepsi hepsi 6-7-9 ) oyunla buldum. Ben bu siteden ve yorumlardan cok.faydalaniyorum. 4. Ayak hepsi demeniz ozellikle 5. Ayaktaki yorumunuz zaten digerleri belli. Bence bugun cok basariliydiniz. Ayrica son ayak 7 yi zaten tek tutuyorum. 1000 liraya cok sasirdim demek 9 falan gelse nerdeyse 3-4 bini kiviracagim. Ben sahsim adina emeginiz icin tesekkur ederim.

 15. Mustafa Kemal

  Çok teşekkür ederim BOMBACI hayırlı ugurlu olsun.Çok sevindim yakaladığınıza teselli oldu bana biraz…Şans herzaman yanınızda olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir