22 Şubat Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Merhabalar bankotaminler.com takipçileri.Evliliğe ilk adım nişanlılık dönemim nedeniyle bir süredir bankotahminlerden uzak kalmıştım.Bugün itibari ile önceki gibi tahmin ve yorumlarımı eklemeye gayret göstereceğim.Şimdiden herkese bol şanslar.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 1-SEZAR daha üst grup koşularındaki performansına bakacak olursak fotoyu önde geçmesi normal sonuç olacaktır.Kazanmasını beklediğim bu safkanı banko olarak öneriyorum.

2.AYAK : Arap safkanların maiden mücadelesinde 6-SANCAKAY favorim.Muazzam galop görüntüsüyle 12-MEKTEPLİ ve 14-ÜNKARA favorinin en sert rakipleri olur.8-TUMBUL MUHTAR, 1-ADNAN CAN ve 11-DESTUR sonraki isimler.

3.AYAK : Yarış hayatında gördüğü 10 koşudan 7 birincilikle ayrılan 9-OPSTINATE favorim.2-DANSING RIVER, Galoplarda etkili görünen 3-ROYAL BEAUTY etkili binicisiyle adından söz ettirebilir.7-BURJ sürpriz.

4.AYAK : Günün Açık GR3 mücadelesinde aynı grupla girdiği mücadelelerde galibiyetle ayrılan 3-GEMİCİ birindilik serisine devam edecek gibi görünüyor.Fakat safkanlardan birisi koşunun temposunu bozarsa farklı bir sonuç ortaya çıkabilir.Alternatif teki olanlar ve ikramiyeyi cazip hale getirmek isteyenler diğer safkanlara şans verebilir.

5.AYAK : Gecenin bir diğer maiden mücadelesinde 9-ARTVİNLİ etkili biniciiyle maidene veda etmeye aday ilk isim.Rakip arayanlara 12-MİNE HANIM, 6-KOCABATUR, 13-SURUÇ KIZI, 1-BÜYÜLÜTAY önerebileceğim diğer safkanlardır.

6.AYAK : Gecenin kapanış koşusunda bir süre önce etkili yarışlar sergileyen ve son günlere duraklama dönemi ardından kazandığı son koşusuyla forma girdiğini gösteren 4-YELLOW APACHY favorim.5-CAPTAIN PARIS, 2-EXECUTE, 1-ÇELEBİ MAHMUT şans verdiğimdiğer safkanlar.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1

2.AYAK : 6 – 12 – 14 – 8 – 1 – 11

3.AYAK : 9 – 2 – 3 – 7

4.AYAK : 3  // 2 – 5 – 1

5.AYAK : 9 – 12 – 6 – 13 – 1

6.AYAK : 4 – 5 – 2 – 1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Gözünaydın Ramazan, hayırlı ve uğurlu olur inş.

Özcan

Allah tamamına erdirsin hayırlı olsun Ramazan…

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x