22 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ ADANA 1. ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar ilk altılının ⏰ 14:00 da başlayacağı program da tahminlerim şu şekilde

1.koşu: (1) ALAZHAN son yarışına istinaden tek başına koşacak gibi duruyor. İlk üç koşu da ağır favorilerin olacağı program çok zevksiz görünüyor. Ben biraz cazip hale getirmek için uğraşacağım. Rakipleri şablonum da olacak.

2.koşu: Müthiş gösterişli bir safkan. Yarışlarını da çok avansla kazanıyor. Bu yarışta da yine rakip yok gibi görünüyor ancak yıkmaya devam edeceğim (3) LUNA LOVEGOOD yanına yazacağım rakipleri şablonum da olacak.

3.koşu: 14 ocakta ki 1900 yarışını tekrarlaması halinde (1) ATTER TULIP muhtamelen kazanacaktır. (2) MİR BARAN rakip yazacağım isimdir.

4.koşu: (5) RENK FARKI yarışlarını güzel kazanıyor. Uzayan mesafe işine de yarayacak gibi duruyor çünkü rahat dönüyor son düzlüğe. Yine aynı şekilde boş kalırsa arka tarafı ayırabilir. Nefes problemi devreye girerse rakip yazacağım isimler şablonum da olacak.

5.koşu: Birbirine denk safkanların mücadele edeceği yarış benim ilk altılının riskini alcağım mücadele olacak. Son yarışında starta 4 boy kalan safkan. Ona rağmen ok gibi çıkıp yürüyerek önlerde yer buldu. Bu yarışa daha hazır gireceğini düşündüğüm safkanın rakiplerini oldukça zorlayıp finişe uzanmasını muhtamel görüyorum. Riskli de olsa (5) numaralı YOUNG BOND BANKOMDUR.

6.koşu: Sürpriz arayacağım mücadele de tercihim HEPSİ olacak. Herkese bol şanslar.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1 /// 8-3-2-4

2.ayak: 3 /// 5-1

3.ayak: 1-2

4.ayak: 5-9-3-4-10

5.ayak: 5 tek

6.ayak: Hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
eskibaba

Adana 1
1,8
3 tek
2 tek
1,5
Hepsi
Hepsi
Bol şanslar

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x