Ana Sayfa / Tahminler / 22 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
bursa altili tahminleri bombaci

22 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Programa şöyle bir baktığım zaman ilk başta karışık geldi. Sonra ise derine daldıkça iki at iki at Altıncı ayağa kadar gittim :):) Vallahi ne çıkacak bilmiyorum ama bazı atlara inandığım için tahmin vermek istedim. Şimdiden bol şanslar herkese.

1.AYAK: 3 yaş ingilizlerin maiden mücadelesinde ön planda tuttuğum.iki safkan son yarışına inanmadığım (5) KOBATHER ve (2) ATEŞİN RÜZGARI dır. Sigortam (8) ŞAH DAMAR supriz ismim (1) ALİ BEY ve bomba ismim (4) KING GUBAZ dır.

2.AYAK: (3) BALBALLILI ve (4) GÖZÜM KALDI bitmiş ikili olsada sigortam (11) SİHİRLİDAĞ supriz ismim (8) SAWYER, bomba ismim ise (6) SADIK AĞA dır.  

3.AYAK: Bu yarışta diger safkanlardan iki farklı isim ön plana çıkıyor. (2) ÖZBİLGİN ve (1) ATOM ADAM bu yarışta şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK: Günün en kalite ve zevkli geçmeye aday mücadelesinde (2) NİNOŞUN OĞLU ve (1) MERT ADAM ilk iki safkanım olup sigortam (6) YÜCELİR supriz safkanım (3) ALMAATA dır.

5.AYAK: Formda safkan (1) MAGLEW e rakip gördüğüm isim (5) MASTER OF THE WİND olup sigortam (9) VELİAHT BETÜL dür.

6.AYAK: Daha öncede safkan için bilen bilir demiştim. Bursa dan sonra İzmire giden safkan sonrasında tekrar pistlere dönmüş Bursa da koştuğu ilk sınavdan birincilikle ayrılmıştı. Son koşusunda burada ki rakiplerinden kat kat üstün safkanlarla mücadele eden safkanın 100 metre deha uzayan mesafede ve daha kolay rakipleri önünde sabırlı bir bekleme ile son 200 den sonra rakiplerini birer birer geçip photalamasını bekliyorum. Muhtamelen ters bir şablon çıkacak ancak ben bu yarışı fırsat görüyorum. Çok risklide olsa (3) numaralı ARCHMAN BANKOM DUR.  

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 5-2-8-1-4

2.AYAK: 3-4-11-8-6

3.AYAK: 2-1

4.AYAK: 2-1-6-3

5.AYAK: 1-5-9

6.AYAK: 3 TEK

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

5 yorum

  1. Merhaba Bombacı sizi uzun zaman dır takip ediyorum ve yorumlarınızı çok begeniyor basarilarinizin daim olmasını dilerim

  2. Bol şanslar Bombacı

  3. COMMANDANTE

    yatıcak yeri yok alacağın ikramiye hayırlı olsun abi :)

  4. Ilk ayaktan tek atamiyordum ve Ayhan Kursun’u da hic sevmem ve yattik tabi Atesin Ruzgari’ni tek atip:( bende hesapta kalan som 1 tl ile Istanbul altili parasini cikardim sinirlenip😂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir