22 Ocak 2015 İzmir At Yarışı Tahminleri

İlk ayakta nerdeyse gelmeyecek at yok gibi. Son yarışları ile öne çıkan 2 – DELİCİHAN, 4 – ÇETİN KALE ve 3 – DOĞUHAN başta olmak üzere 7 – GEÇİLMEZ ve 5 – DEMİRKANBEY kafa atlarım.

5 – UÇAN HABER derecesi ve fomu ile öne çıkıyor. Bir önceki yarışını tekrarlayabilirse yine kazanacaktır. Rakip arayanlara 3 – ŞAHİDENİNKIZI, 7 – ZİLLİPINAR ve ilerleyen formu ile 8 – YORUM önerebilirim.

Son koşusunda bekleneni veremeyen 2 – LA LUNA DIVINA’nın bu yarışta kazanmasını bekliyorum. 3 – LADY RIVER rakibidir.

4 – FANCYCHANCY 1,5 ay aradan sonra görüğü koşuda gayet iyi gözüktü. Bu yarışta da 1.liğin en güçlü adayı.Son galobunda da bunu gösterdi.

6 – WEMBLEY son koşusunda beklendiği koşmasa da orta mesafede farklı bir yarış çıkartabilir. 1 – CORITIBA ve 4 – WHITE son koşularıyla formda olduklarını gösterdiler. 3 – LİDERTINAZ ve 2 – GRAND STAR’ta kuponlara eklenebilir.

Zorlu son ayakta 2 – TORUN ANGEL, 7 – DISTANT LIGHT, 1 – KAYRABEY, 4 – RUH ADAM, 14 – RACLETTE ve 10 – ISONIC öncelikli sıralamam.

BOL ŞANSLAR

2-4-3-7-5
5-3-7-8
2
4
6-1-4-3-2
2-7-1-4-14-10

36 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.