Ana Sayfa / Tahminler / 22 OCAK 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

22 OCAK 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  Denk güçlerin buluşmasında 6 – WOW SO FAST favorim. 2 – LADY DORA ve 1 – AMARILLO ilk rakipleri. 3 – MY FATHERS DREAM ve 4 – SIGNORIA plase olmakla birlikte bu ayağın kapatılmasından yanayım.

   

 • 2. AYAK

  1 – ATLIDERELİ 3 tane 2.lik sonrası uygun kilosu ile kazanmasını bekliyorum. Yanına ekleme yapmak isteyenler için 3 – CEZVE ve sürprizde 9 – SERAY KIZI önerebilirim.

   

 • 3. AYAK

  1 – ALMAATA uzayan mesafede uygun grupta bankom. Yalnız banko olmayı sevmeyen bir safkan, rakip arayanlara 7 – KORBATUR ve 8 – POWER ekürileri başta olmak üzere 2 – AKGİRAY, 3 – AKOĞUZ ve 5 – DENİZOĞLU önerilerimdir.

   

 • 4. AYAK

  Arap atlarını banko geçtik İngilizlerde paraya gidelim. 2 – GREY CORAL, 1 – DONNIE BRASCO, 5 – TUĞÇE HANIM, 4 – ART DÜŞES ve 3 – TAHİNCİOĞLU sıralamasıyla HEPSİ uygun seçeneğim.

   

 • 5. AYAK

  1 – CANBERAT’ı son koşusunda takibe alın dedim ama 5 atta neredeyse kazanıyordu. Bu sefer daha uygun grupta herkesin bankosu olacak. Sağlamcılar start sorunu yüzünden risk almayabilir, bu ayağı da banko geçiyorum.

   

 • 6. AYAK

  Zayıf günde 3 banko 3 HEPSİ ile enteresan bir altılı denemesi olacak. Sıralamam 2 – SOUND OF STROM, 10 – SUPER PIT, 9 – CEBELTAY, 4 – TIGHT MAN, 5 – JAW BREAKER, 1 – FIRE PIECE, 7 – MARKMOST, 8 – FLAYING GIRL, 3 – CRATOS.

   

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
15 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
1
1
H
1
H
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
batuhan24
Ziyaretçi
batuhan24

Güzel bir sablon olmus admin bol sanslar benim içime bursa sinmedi kücük bi dörtlüsünü oynıyacagım

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.