Ana Sayfa / Tahminler / 22 OCAK 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

22 OCAK 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  Denk güçlerin buluşmasında 6 – WOW SO FAST favorim. 2 – LADY DORA ve 1 – AMARILLO ilk rakipleri. 3 – MY FATHERS DREAM ve 4 – SIGNORIA plase olmakla birlikte bu ayağın kapatılmasından yanayım.

   

 • 2. AYAK

  1 – ATLIDERELİ 3 tane 2.lik sonrası uygun kilosu ile kazanmasını bekliyorum. Yanına ekleme yapmak isteyenler için 3 – CEZVE ve sürprizde 9 – SERAY KIZI önerebilirim.

   

 • 3. AYAK

  1 – ALMAATA uzayan mesafede uygun grupta bankom. Yalnız banko olmayı sevmeyen bir safkan, rakip arayanlara 7 – KORBATUR ve 8 – POWER ekürileri başta olmak üzere 2 – AKGİRAY, 3 – AKOĞUZ ve 5 – DENİZOĞLU önerilerimdir.

   

 • 4. AYAK

  Arap atlarını banko geçtik İngilizlerde paraya gidelim. 2 – GREY CORAL, 1 – DONNIE BRASCO, 5 – TUĞÇE HANIM, 4 – ART DÜŞES ve 3 – TAHİNCİOĞLU sıralamasıyla HEPSİ uygun seçeneğim.

   

 • 5. AYAK

  1 – CANBERAT’ı son koşusunda takibe alın dedim ama 5 atta neredeyse kazanıyordu. Bu sefer daha uygun grupta herkesin bankosu olacak. Sağlamcılar start sorunu yüzünden risk almayabilir, bu ayağı da banko geçiyorum.

   

 • 6. AYAK

  Zayıf günde 3 banko 3 HEPSİ ile enteresan bir altılı denemesi olacak. Sıralamam 2 – SOUND OF STROM, 10 – SUPER PIT, 9 – CEBELTAY, 4 – TIGHT MAN, 5 – JAW BREAKER, 1 – FIRE PIECE, 7 – MARKMOST, 8 – FLAYING GIRL, 3 – CRATOS.

   

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
15 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
H
1
1
H
1
H

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Yorum Gönderin

 1. Güzel bir sablon olmus admin bol sanslar benim içime bursa sinmedi kücük bi dörtlüsünü oynıyacagım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir