22 NİSAN 2019 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekilde

1.ayak: Açıkçası bakar bakmaz ikramiyeye gitme ihtimali olan programı takibim de olan ve gruptan kalite olduğuna inandığım iki tekle kurmaya karar verdim.  Bunu neden söylüyorum? Geriye kalan ayaklarda kafam sadece sürpriz yakalamaya çalışacağı için sıralama da yanılabileceğim gibi safkan sayısını da istemeden abartabilirim. Bildiğimiz üzere kazanma özürlü safkanlara güvenmek oldukça riskli. Daha ne kadar böyle gider bilmiyorum. Ancak bildiğim şey başından itibaren ilgilileri finişi önde geçmeyi çok istiyor. Koşu hayatının başlarında tırnağında ufak bir problem olduğunu duyduğum safkanın her gün daha iyi duruma geldiğini ve ilgililerinin bu ısrarlı güvenini boşa çıkarmayacağına inanıyorum. Riskli de olsa (2) numaralı DALLAS BANKOMDUR.

2.ayak: Birbirine denk görünen safkanların mücadelesin de bir çok kapalı kutu da var. Dolayısı ile kalabalık tutmakta fayda görüyorum. Bir çok safkan Maiden dan yeni çıktı. Bunların içinde (3) RED TIDE ı performansını üzerine koyma anlamında daha elverişli görüyorum. Dolayısı ile safkan ilk tercihim olup rakipleri şablonumda olacak.

3.ayak: (3) ZAFERİMOL ağır kilo ilke piste çıkacak. Bu biraz dezavantaj gibi görünse de rakiplerinin uygunluğu ve kendisinin formu bu safkanın tek olarak beklenebileceği hissiyatını doğurduğu gibi bende buna katılmıyor değilim. Ancak baştan da söylediğim gibi eğer ilk ayağı tek olarak geçebilirsem son ayakta kalabalık oynanacağını tahmin ettiğim programı arada sürpriz safkanları zorlayarak sonlandırabilirim. O anlamda rakip düşündüğüm ismler şablonum da olacak.

4.ayak: Maşallah yani kız başına son yarışı kabus gibi bir gruptu. Başka bir şeye bakmadan bile kafa da yazılmalı diye düşünüyorum. (8) numaralı SÜPER STAR LADY ilk safkanım.

5.ayak: Son yarışına istinaden (4) numaralı DRONE en iyi isim gibi duruyor. O bile üçüncülükte 10 boy fark yedi. Rakiplerine  baktığım zaman ise yine nazar değmesin 20 ganyandan aşağıya koşmuş olan safkan yok. Dolayısı ile at seçmek bana fazla fantastik geldi. Tercihim HEPSİ.

6.ayak: Verdiği dört aylık aradan sonra son yarışında sonunda kendisine geldiğini gördüm. Bu safkana kimler kimler deklare olmadı. Halis’in bile tercihi oldu. Taylığından itibaren bildiğim safkan tam bir hayal kırıklığı olsa da hiç bir zaman satışa konmadı. Bura da mesafe dezavantajı gibi dursa da kalite anlamında burada başka safkan olmadığını biliyorum. Lafı fazla uzatmak istemiyorum çok riskli de olsa (5) numaralı FERHATHAN BANKOMDUR.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2 tek

2.ayak: 3-6-8-2-1-5-7-9-11

3.ayak: 3 /// 2-4-7

4.ayak: 8-4-5-1-7

5.ayak: hepsi

6.ayak: 5 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hüseyin

Bol şanslar bombacı patlat artık şu bombayı

admin

:))

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x