22 NİSAN 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 – AYAK: İlk defa koşacak tayların yarışında 7 – PIN WHELL ve 5 – BLAZING GIRL düzenli idmanları ve dereceli işleri ile ön plana çıkıyor. Bu ikiliye en yakın rakip 9 – TATANKA. Sıralama kum pist galoplarına göre verilmiştir.

2 – AYAK: İstanbul’a formda gelen 2 – VASEEM ve uygun kilosu ile 6 – AK FETİH favorilerim. Zor koşuda 1 – ANILBEY önceliği ile çok at yazılmalı.

3 – AYAK: G3 koşuda 3 – TATVAN İNCİSİ favorim. 7 – MISS HELİN, 1 – CHERI CHERI LADY, 4 – FLASHING GIRL ve 5 – GLEN rakipleridir.

4 – AYAK: Son yarışında virajda yerini kaybedip sonunculuğa düşen ve vakit kaybeden 3 – ENGEL YOK bu kez farklı koşabilir. İşlerinde iyi gözüken 4 – OKYPETA, Bursa’da 4 te 3 yaparak gelen 1 – FAITHFUL WOLF ve yine güzel işleri ile 6 – FERFORJE sıralamam.

5 – AYAK: Galoplarına göre 1 – AFTER FOREVER’ın burayı kazanması normal sonuç olacaktır. Rakip arayanlara yine işlerine göre 2 – CHERUB öneririm.

6 – AYAK: 13 – MACADAMIA güzel hazırlıkları ile favorim. Formda 2 – CAPTAIN PITT ve kısa bir ara sonra koşu gören 4 – SUHARRY favoriye rakiplerdir.

Herkese bol şanslar

Kupon

7-5-9
2-6-1 / 3-4-5-7
3-7-1-4-5
3-4-1-6
1
13-2-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bombaci

Bol şanslar

Mehmet28

bol şans adminim

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x