22 Mayıs Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.KOŞU : İlk kez start alacak tayların mücadelesinde galoplarında iyi izlenim bırakan 3-DAĞCI ve 2-BEYREK öncelikli şans verdiğim safkanlar.5-SARSAN sonraki ihtimal.

2.KOŞU : Günün ikinci koşusunda 5-SAĞNAKHAN favorim.1-BEŞİRYILDIZ ve 4-KÜÇÜK SEDAT şans verdiğim diğer safkanlar.

3.KOŞU : Son koşusunda toprlanma sinyalleri veren 5-STAR OF MELİH bugün kazanabilir.3-GAZİ EVRENOS en sert rakibi.

4.KOŞU : Arap taylarının maiden mücadelesinde 5-REİS BABA yatkın olduğu orjiniyle kulvarınında avantajıyla favorim.Diğer sıralamam şablonda.

5.KOŞU : Tecrubesiz binicisi hata yapmaz ise 6-BAŞARILITAY kazanır.Aksi durum olursa 8-KATI KAZAN devreye girecek ilk isim olur. 7-SERKANAĞA,  2-LENGÜR LÜNGÜR, ve 5-UÇANBİR sonraki ihtimaller.11-ALİBEGİ sürpriz.

6.KOŞU : Günün KV-21 mücadelesinde 6-BEST WANGO favorim.7-SABIR OĞLUM, 9-SERGENHAN, 1-UNICORNUS, 3-YOLCU BEY, 5-ADRIKAN, 2-SEDO ONE ,4-BIG SHUT, 10-LOWMAN ve 8-LANISTA diğer sıralamam.

7.KOŞU : İkincilik serisi sonrası son koşusunda kazanabilmeyi öğrenen 2-ABRAJ bugünde fotoyu önde geçmesini beklediğim isimdir.

8.KOŞU : Girdiği sert gruplardaki mücadelelerde tatminkar performanslar sergileyen 3-KÜÇÜK MATRA uygun grupta kazanmaya aday ilk isim.Küçük çaplı kuponlarda tek yazılabilir.Bir süredir yarış görmemiş olsa da 10-VICTORY BOOK hazırlıklarındaki dereceli işleriyle favoriye rakip olabilir.5-PAN FLUTE sonraki ihtiml.

9.KOŞU : Günü kapanış koşusunda KURTEL ekürisi 1-AKSOYAK galoplarındaki görüntüsüyle yarış hayatına birincilikle başlayabilir.Pedigri olarak potansiyeli yüksek görünen 10-SEVİLEN TAY kulvarınında avantajıyla favorinin en yakın takipçisi olur.

 

1.ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3 – 2 – 5

2.AYAK : 5 – 1 – 4

3.AYAK : 5 – 3

4.AYAK : 5 – 2 – 8 – 11 – 10

5.AYAK : 8

6.AYAK : HEPSİ

 

2.ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 5 – 2 – 8 – 11 – 10

2.AYAK : 8 – 6 -7 – 2 – 5 – 11

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : 2

5.AYAK : 3 – 10 – 5

6.AYAK : 1 – 10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.