Ana Sayfa / Tahminler / 22 MAYIS 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

22 MAYIS 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

OASIS; Son dört koşusundanda dördüncülükle ayrılan safkan bir nebze daha zayıflamış rakiplerinin yanında bugün şeytanın bacağını kırabilir. Lakin yine ikincilikle yetinirsede şaşmamak lazım. Şimdilik sadece favorim olarak kalsın. Öte yandan WINALOT starttan çıkmayı başarabilirse güzel bir sürprize imza atabilir dikkat edilmeli.

LION MASTER; Özellikle anne hattından piste çok yatkın olan safkan uygun sayılabilecek rakiplerinin yanında fotoyu önde geçebilir.

CÖMERT ÇOCUK; Son koşusunda normal temposunda giderken son metrelerde bi anda vites değiştirip muazzam bir birinciliğe imza atan safkan artan formuyla bir kez daha fotoyu önde geçecektir.

CLARK KENT; Grup içerisinde yarış tarzına uygun rakibi olmadığından grubun en şanslı ismi olarak favorimdir. Eğerki düzgün idare edilirse fotoyu önde geçer.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : 9.10.5.8
3.AYAK : 3
4.AYAK : 1.2.6//3.4.5
5.AYAK : 1.2.5.6
6.AYAK : 5.7.2.6

Hakkında Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.

9 yorum

  • sayın admin siteye girişte sıkıntı yaşıyorum. şifreyi kabul etmiyor. şifre değiştirme linki alamıyorum. belirli bir müddet sonra otomatik giriyor. başka bir mail adresi ile yeni bir üyelik talebinde bulundum problem normal ise yeni üyeliği aktive etmeyim ne önerirsin

  • Mail sisteminde sorun varmış, düzeltildi şu an.

  • teşekkür ederim admin

  • Rica ederim, bol şanslar

 1. (1)4.5.3.1.7.2(2)8.10.9.6.7.11(3)3–1(4)2(5)1(6)2.4.5.6.7.3

 2. OASIS ve BARANIN GÜLÜ arasında geçmesini düşünüğüm ilk ayakta WINALOT burayı patlatabilir katılıyorum.
  Bol şanslar…

 3. 2 //
  5-8-9-11 //
  3-6 //
  1-2 //
  1-2-3-4-5 //
  1-2-3-4-5-6-7-8-9 //

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir