izmir altili tahminleri can911

22 MAYIS 2016 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Gök gürültüleri eşliğinde hafif atıştıran bir güne merhaba dedik İzmir’de. Pist değişikliğine gidecek kadar yağış şiddetini arttırır mı bilinmez ama ben şimdilik mevcut duruma göre tahminlerimi hazırlayarak sizlerle paylaşıyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Koşu: Sürekli tabelada dolanan performansını bir türlü sonuca götüremeyen hayal kırıklığı yaratan 13 (RAİL TRAP) artık bu grupta hakimiyetini kabul ettirmeli. Performansını giderek yukarıya taşıyan 8 (KIZIL GÜNEŞ) ile birlikte mutlaka bulunmalı. Geniş oynayan ve sürpriz arayanlara 3.Koşuda koşacak olan Matmazel’in anne kardeşi ve ahırdaşı 10 (LADY ÇİKOLATA), henüz iki yarışta iyi bir gelişim gösterdiğini gördüğüm 6 (FOURTY FOUR), yapısının çime daha yatkın olduğunu gördüğüm idmanda da iyi görünen 9 (KUMKAT) ilk koşu önerilerim.

2.Koşu: Binici istikrarını koruyan, idmanda da iyi görünümüyle birleştiren 5 (MAGMA) favorim. Bugün yanına eküri desteği alan ve çim performansı çok daha iyi olan 2 (GÖRKEMBEY), kısa mesafeyi daha çok seven yapısıyla 4 (KUZİKO) ve çimde daha etkili olan bir diğer isim 6 (MURATEFE) buraya yeterli olacaktır.

3.Koşu: Yakalamış olduğu çok daha uygun bir grup varken, çimi seven ekürisinin desteğiyle 3 (ÇARÇIRA) ilk altılının BANKO’su.

4.Koşu: Mesafeye olan yatkınlığı ve binici uyumu ile 1 (KAHKEŞAN) kilodan etkilenmezse kazanabilir. En kötü idmanda oldukça iyi görünen ekürisi de var yanında. Formu yükselişte olan isimlerden 3 (KIZILGÖZ), Deha temsilcisi 8 (İÇİL) ve kısa bir Ankara havası alıp dönen ama İzmir’i daha çok sevdiği görünen 10 (LİDERBABA) Şartlı mücadeledeki önerilerim.

5.Koşu: Formu yükselişte olan 3 (ORFİA), çimde her zaman etkili olabilen 5 (FETHİYE), seri 3.lüklerini artık kazanarak son vermek isteyecek olan 9 (ÖĞÜNSEL) ve çimdeki iyi derecelerini hatırlatırsa günün bombası olacak olan 8 (ZORBEYİM) diyorum.

6.Koşu: Son koşusundaki 2.liği ile benim gerçek pistim çimdir diyerek koşan ve bugünkü gruba nazaran üst seviyede bir derece yapan 13 (VENJURA) günün en sağlam BANKO önerisi olacaktır.

7.Koşu: Handikap mücadelede önerilerim 3 (NERUDA), 1 (ŞEHZADE METEHAN) ve 7 (BABAORHAN) şeklindedir.

8.Koşu: Bir diğer Handikap mücadelede formunu sürdüren 4 (AMBERİM) ikinci altılı için alternatif önerim olsun. Kilo artışı çok etkilemeyecek gibi de olsa sürpriz arayışımı burada yapmak adına yanına 2 (RED EYE) ve 7 (SELAHATTİNBEY) eklenebilir.

9.Koşu: Günün kapanışı maiden ama oldukça dengeli görünüyor. Sıralamam 5 (KAKTEE), 13 (WİLLY WİLLY), 6 (KHALESSİ) ve 4 (JANSEREY) şeklindedir.

1.Altılı Ganyan Şablonum: 

1.Ayak: 13-8-10-6-9

2.Ayak: 5-2-4-6

3.Ayak: 3

4.Ayak: 1-3-8-10

5.Ayak: 3-5-9-8

6.Ayak: 13

Kupon Tutarı: 19,20 TL (Küçültmek isteyenler ilk ayakta eleme yapabilirler)

2.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 1-3-8-10

2.Ayak: 3-5-9-8

3.Ayak: 13

4.Ayak: 3-1-7

5.Ayak: 4-2-7

6.Ayak: 5-13-6-4

Kupon Tutarı: 34,56 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar, yazdığınız ganyan olsun.

admin

İzmir güzel ikramiye dağıtır gözüküyor. Yağmur çimi kuma aldırır mı?

kutlay  yılmaz

Cevap gelmedi kardeş güldür yüzümüzü

C*can

s.a beyler izmir 2. altılım tuttu

C*can

s.a bol şanslar yarın için tahmin varmı

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x