istanbul altili tahminleri adrian

22 MAYIS 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Zorlu maiden mücadelesinde hazırlıkları çok iyi gözüken İZSOY(5) favorim. Diğer safkanlardan ALTINBUL(2), SAYGON(7), son çalışmasını binicisi ile yapmış olan AGAH(1), RODOSTO(6) ve YALIKAVAK(11) sırasıyla kuponlara eklenebilir.

2.) Formda aprantisi ile İKRAM KIZ(3) ın bu koşuyu lehine çevirmesini bekliyorum.

3.) Tekrar binicisine kavuşan WAR LEGEND(4) bu sefer kazanabilir, favorim. VICTORY IS OURS(3) ve SASPUNAS(2) rakipleridir.

4.) Binicisinin de tercihi ile GOOD CURRY(4) favorim. Formda safkanlar CEMCEM(2) ve GÜNGÖR BABA(5) rakipleridir.

5.) Mesafede iyi durumdaki ATEN(3) favorim olsada zor koşuda HEPSİ diyorum.

6.) Uzun mesafelerde etkili olmasını beklediğim GÖZDE GELİN(6) tekim.

KUPONUM

1.) 5-2-7-1-6-11

2.) 3

3.) 4-3-2

4.) 4-2-5

5.) 3-5-7-1-6-4-2

6.) 6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Adrian

Anonim

Bol şans

Azor Ahai

bol şanslar abi bende kendimce yorumlarımı bırakayım buraya faydası olur belki :)
1.koşu tay yarışı oluşu ve öne çıkabilen bi sürü safkan var.
5-6-7-2-1-9-11-3
2.KOŞU : kilo farklarının belirleyici olucağı koşuda 5.VIGASCOGNE ve 4.ALKANHAN yeterli olucaktır
3.KOŞU 3.VICTORY IS OURS uzun mesafeyi çok yatkın bir orjine sahip ben inanıyorumki bu yarış çok iyi giderse halis karataşın gazi için binmek isteyebileceği bi at olabilir o kadar ümitliyim bu koşuyuda kolay kazanması gerektıiğini düşünüyorum
4:KOŞU güngör baba-good curry-cem cem ayırmıycam
5.koşu FLO JO – KEPEZ STORM YETERLİ OLUCAKTIR
6.koşu :2.MONTELLA -3.BÖRTE-11.PERHANE -6.GÖZDE GELİN YETERLİDİR

bu zor günü 23 lira gibi makul bi kuponla kapatıyo olmaktan çok mutluyum çok içime sinen güzel bi kuponum oldu herkese bol şanslar

admin

Bol şanslar

can911

Bol şanslar üstad, kolaylıklar

ERTANBEY

Bol şanslar herkese.basarılar Adrian üstad ;)

ERTANBEY

İstanbul altılım
1.ayak tay yarışı olmasına rağmen 2.koşudaki Arap atlarından mavi dalga 800/58 Alaram 800/57 yaparken sen nasıl normal pistte 800/52 çok rahat yaparsın.ben tek atacağım 2numaralı ALTINBUL bankom..rakip (6)RODOSTO, (5)İZSOY ve (7)SAYGON olur gibi.bir kuponumda 4 safkanı ayırmayacağım
SIRALAMAM : 2 banko / 6.5.7
2.ayak : süpriz ihtimali çok yüksek bir handikap15 yamak2 koşusu.. O Yüzden kesinlikle çok at yazılmalı..ilk planda düşündüğüm safkan bu pist ve mesafeyi seven ve gelişen formuyla (4)ALKANHAN ve her an patlama yapabilecek kapasitesi bulunan (9)KOREK ve (6)KIZÇEM olmakla birlikte sıralamam şablonda olacak..
SIRALAMAM : 4,9,6. / 8,3,5,2,1,7
3.ayak : burada çalışmalarının hakkını verirse bir süprize imza atabilecek kapasitede görünen (7)RUNNER CAT ve son yarışını çok beğendiğim eski günlerine dönme sinyali veren (8)UNCLE MEVLÜT arasına uyumlu jokeyiyle ve son harika yarışı ile (4)WAR LEGEND girebilir..Selim ve Halis süpriz için uğraşacaklar kanımca zor olsada yeri olanlar yazabilir..
SIRALAMAM : 7,8,4 / 3,2
4.ayak : Inanılmaz bir forma sahip olan ve birincilik serisini bozmayacağını düşündüğüm CEMCEM’in kazanmasını bekliyorumBANKOMDUR
SIRALAMAM : CEMCEM BANKooooooo….
5.ayak : son bir Yıldır ilk defa bu kadar uygun grupta koşacak olan ve form durumu gayet tatminkâr (3)ATEN ve (4)GASPERİNİ arasında bir yarış bekliyorum.fırmu çok iyi (7)KEPEZ STORM ve (1)ANGEL FLY daha sonraki ihtimaller..
SIRALAMAM : 3,4. / 7,1
6.ayak : PERHANE’nin galopları çok iyi,HERRİNG’de pistte yerinde duramıyor.bence ikisinde biri kazanacak..rakip olarak takibimde en Üstte olan (13)SHANDA, son yarışı tekrarlarsa (3)BÖRTE ve denk grupta (2)MONTELLA olur görüşündeyim.
SIRALAMAM : 11,7,13,3,2.
bugün çok para verir bu altılı GANYAN demedi demeyin :))

Bol şanslar herkese..

kutlay yılmaz

Abi naptın

ERTANBEY

Naptım :)

Savasci

Selam.
Güzel site güzel yorumlarr.))

admin

Selamlar hg

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x